• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » گوناگون » گزارش گاردین از جشن آب پاشی: آیا در گرمای 40 درجه ایران، راه دیگری برای تفریح و خنک ماندن وجود دارد؟!
  کد خبر : 10434

  گزارش گاردین از جشن آب پاشی: آیا در گرمای 40 درجه ایران، راه دیگری برای تفریح و خنک ماندن وجود دارد؟!

  گزارش گاردین از جشن آب پاشی: آیا در گرمای 40 درجه ایران، راه دیگری برای تفریح و خنک ماندن وجود دارد؟!Reviewed by Aryan on Aug 7Rating: ماجرای “آب بازی” گروهی از جوانان در پارکی از تهران، به رسانه های خارجی نیز کشیده شده است. گاردین نوشت: در گرمای 40 درجه سانتی گراد تابستان ایران، آیا…

  گزارش گاردین از جشن آب پاشی: آیا در گرمای 40 درجه ایران، راه دیگری برای تفریح و خنک ماندن وجود دارد؟!Reviewed by Aryan on Aug 7Rating:

  ماجرای “آب بازی” گروهی از جوانان در پارکی از تهران، به رسانه های خارجی نیز کشیده شده است.

  گاردین نوشت: در گرمای 40 درجه سانتی گراد تابستان ایران، آیا راه بهتری برای تفریح کردن و خنک ماندن به جز آب بازی با دوستان باقی می ماند؟!

  2gexf6xsvsblc55n02.jpg

  برای گروهی از پسرها و دختران، این بازی و آب پاشی ها، مسبب دستگیری شان شد. جمعه گذشته، صدها نفر  با استفاده از تفنگ های اب باشی در پارک آب و آتش بازی کردند البته بدون دخالت پلیس.

  اما این قضیه که در فیس بوک سازماندهی شده بود باعث انتقاداتی از سوی برخی جریان ها به تصاویر این بازی شد.

  همچنین تلویزیوین دولتی ایران، برنامه ی را نشان داد که در آن گروهی از شرکت کنندگان در جشن آب پاشی که پشت شان به دوربین بود صحبت می کردند و انها اعتراف به اب پاشی و استفاده از تفنگ های پلاستیکی می کردند.

  یک دختر گفت: ما در اینترنت، دعوت شدیم که اینجا بیاییم تا آب بازی کنیم. یکی از پسران حاضر در محل نیز اضافه کرد: خیلی صمیمانه و خودمانی بودیم. بیشتر از انچه که باید باشد!

  vqblyuvs8baqgg2l0xh9.jpg

  رئیس پلیس امینت اخلاقی سردار روزبهانی گفت: این واقعه ی مختلط در روز جمعه اتفاق افتاد.

  وی افزود: از انها خواسته شده بود که تفنگ پلاستیکی بیاورند که بسیاری از انها ، این تفگ ها را همراه خود  داشتند.

  سردار روزبهانی گفت: این افراد خلاف عرف عمل کردند.

  سردار ساجدی نیار رئیس پلیس تهران این دستگیری ها را تایید کرد و گفت که شرکت کندگان غیر عادی رفتار کردند و اصول اسلامی را رعایت نکردند.

  همچنین نماینده مجلس هم این آب بازی را محکوم کردند. حسین ابراهیم یک نماینده ی اصولگرا  با شرم آور خواندن این اتفاق گفت: چنین وقایعی باعث اشاعه ی فساد می شود.

  bcpxxk0i3gd7t5e3pq9.jpg

  گاردین مدعی شد: برخی از دستگیرشدگان هنوز آزاد نشده اند.

  این جشن در فیس بوک در صفحه ای تحت عنوان “جنگ آب پاشی تهران” سازماندهی شد. 14 هزار نفر جذب این صفحه شدند و صفحات دیگری هم در فیس بوک درست شد تا چنین جشنی را در کرج و اصفهان هم برگزار کنند.

  گاردین نوشت: مسئولان ایران به تازگی شنا در دریا را در ماه رمضان ممنوع کرده اند.

  منبع : انتخاب

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.