• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » دستگیرشدگان پارك آب و آتش آزاد شدند
  کد خبر : 10432

  دستگیرشدگان پارك آب و آتش آزاد شدند

  دستگیرشدگان پارك آب و آتش آزاد شدندReviewed by Aryan on Aug 7Rating: شرق نوشت: چند روز پس از جنجال‌هایی كه برای آب‌بازی در پارك آب و آتش به پا شد، افرادی كه از سوی پلیس امنیت تهران در این رابطه دستگیر شده بودند، آزاد شدند. هفتم مرداد بود كه تعدادی دختر و پسر به دنبال…

  دستگیرشدگان پارك آب و آتش آزاد شدندReviewed by Aryan on Aug 7Rating:

  4pjvtnom5cy49tfhxg.jpg

  شرق نوشت: چند روز پس از جنجال‌هایی كه برای آب‌بازی در پارك آب و آتش به پا شد، افرادی كه از سوی پلیس امنیت تهران در این رابطه دستگیر شده بودند، آزاد شدند. هفتم مرداد بود كه تعدادی دختر و پسر به دنبال فراخوانی در فیس‌بوك، برای شادی و آب‌پاشی در پارك آب و آتش دور هم جمع شدند و آب‌بازی كردند.

  بعضی از آنها تفنگ آب‌پاش هم با خودشان آورده بودند. انتشار تصاویری از شادی این جوان‌ها بود كه واكنش برخی رسانه‌ها را به دنبال داشت. بعد از انتشار خبرهایی در خبرگزاری فارس و سایت‌های اصولگرا، رییس پلیس تهران خبر از دستگیری تعدادی از شركت‌كنندگان در مراسم پارك آب و آتش داد.

  بعد از آن هم عنوان شد كه این طرح از سوی عوامل خارجی طراحی شده است، اما با گذشت هشت روز از این اتفاق و دستگیری نزدیك به 10 نفر در رابطه با آن، روز گذشته همه دستگیرشدگان با سپردن قرار وثیقه آزاد شدند. پلیس به دستگیرشدگان گفته بود، كه اتهامشان تبلیغ علیه نظام است. بازپرس دادسرای ارشاد در خیابان بخارست به خانواده دستگیرشده‌ها اعلام كرده كه یك سند برای آزادی فرزندشان بیاورند.

  به این ترتیب دیروز همه دستگیرشده‌ها كه پلیس امنیت اخلاقی آنها را بازداشت كرده بود، آزاد شدند. رییس مركز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ درباره خبرهای برخی رسانه‌ها مبنی بر طراحی این برنامه از سوی دشمنان و گروه‌های خارجی گفت: من تا به حال چنین چیزی را از همكارانم در مجموعه پلیس نشنیده‌ام.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.