• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مدیر اطلاعاتی شخص قذافی : امام موسی صدر به دستور قذافی کشته شد
  کد خبر : 102131

  مدیر اطلاعاتی شخص قذافی : امام موسی صدر به دستور قذافی کشته شد

  مدیر اطلاعاتی شخص قذافی : امام موسی صدر به دستور قذافی کشته شد Reviewed by Aryan on Nov 10Rating: “احمد رمضان” که گفته می شود مدیر اطلاعاتی شخص قذافی در سالهای حکومتش بوده در گفتگو با یک شبکه لبنانی اظهار داشت: قذافی پس از دیدار چند ساعته با امام موسی صدر و همراهانش دستور داد…

  مدیر اطلاعاتی شخص قذافی : امام موسی صدر به دستور قذافی کشته شد Reviewed by Aryan on Nov 10Rating:

  “احمد رمضان” که گفته می شود مدیر اطلاعاتی شخص قذافی در سالهای حکومتش بوده در گفتگو با یک شبکه لبنانی اظهار داشت: قذافی پس از دیدار چند ساعته با امام موسی صدر و همراهانش دستور داد آنها را به شهادت برسانند و قاتلان آنها هم اکنون در طرابلس هستند.

  به گزارش خبرگزاری مهر، شبکه ماهواره ای “الان” لبنان روز گذشته مصاحبه ای را با “احمد رمضان” که به عنوان مدیر اطلاعاتی قذافی معرفی شد انجام داد که وی در این اظهارات مسائل تازه ای را درباره پرونده ربایش و شهادت امام موسی صدر مطرح کرد.

  وی در این اظهارات به طور دقیق از نقش رژیم قذافی در شهادت امام موسی صدر در سال ۱۹۷۸ پرده برداشت و گفت: قذافی پس از دیدار دو ساعت و نیمه با امام موسی صدر و همراهانش به دو نفر از مقامات ارشد رژیم خود دستور داد “بیایید و آنها را ببرید”. من بعد از مدتی از برخی منابع از جمله منشی قذافی شنیدم که وی کشته شده است.

  احمد رمضان در ادامه این گفتگوی تلویزیونی با اشاره به نام و سمت دو فردی که از قذافی دستور قتل امام موسی صدر و همراهانش را گرفته اند، اظهار داشت: این دو نفر که امام موسی صدر را کشتند هم اکنون در طرابلس حضور دارند.

  وی تاکید کرد: اظهارات من بر اساس پرونده های موجود در وزارت خارجه و دادگستری و جمعیت موسوم به حقوق بشر قذافی در لیبی قابل اثبات است و آنچه رژیم قذافی درباره خروج امام صدر و همراهانش از لیبی می گفت صحت ندارد و تنها جهت سرپوش نهادن بر حقایق و واقعیتها بود.

  خاطر نشان می شود امام موسی صدر و همراهانش در سال ۱۹۷۸ به دعوت قذافی سفر بی بازگشتی به لیبی داشتند که پس از آن روایتهای متعددی درباره شهادت و زندگی ایشان منتشر شده که صحت آنها تاکنون به طور کامل تایید نشده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.