• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فال روزانه » فال روزانه شما پنج شنبه 13 مرداد90
  کد خبر : 10176

  فال روزانه شما پنج شنبه 13 مرداد90

  فال روزانه شما پنج شنبه 13 مرداد90Reviewed by Aryan on Aug 4Rating: فروردین: نگران هستید که چگونه توازن بین کار و خانه را برقرار کنید. به یک مرحله شلوغ وارد خواهید شد و می دانید چه قدر به صلح و آرامش نیاز دارید تا اعتدال خود را حفظ کنید.  حافظ: مجلس انس و بهار و…

  فال روزانه شما پنج شنبه 13 مرداد90Reviewed by Aryan on Aug 4Rating:

  فروردین:
  نگران هستید که چگونه توازن بین کار و خانه را برقرار کنید. به یک مرحله شلوغ وارد خواهید شد و می دانید چه قدر به صلح و آرامش نیاز دارید تا اعتدال خود را حفظ کنید. 
  حافظ:
  مجلس انس و بهار و بحث شعر اندر ميان نستدن جام می از جانان گران جانی بود
  دی عزيزی گفت حافظ میخورد پنهان شراب ای عزيز من نه عيب آن به که پنهانی بود
  تعبیر:دودلی و تردید را از خود دور کن. از همنشینان و دوستان بد دوری کن تا دچار رنج و گمراهی نشوی. آرزوهای دور و دست نیافتنی غیر از رنج و زحمت نتیجه ای ندارد. اعتدال و میانه روی را پیشه کن.


  اردیبهشت:
  درمورد یک موضوع مالی تفکر می کنید وسعی می کنید تا ثیر آن را بر زندگی تان بررسی کنید. روشی را در زندگی انتخا ب می کنید که لیاقت آ ن را دارید. بیشتر از حد توانتان کارهای سخت انجام می دهید بنا بر این مراقب باشید وتمام نیا ز های تان را برطرف کنید.
  حافظ:
  بيا که هاتف ميخانه دوش با من گفت که در مقام رضا باش و از قضا مگريز
  ميان عاشق و معشوق هيچ حال نيست تو خود حجاب خودی حافظ از ميان برخيز
  تعبیر:زندگی بدون عشق، پوچ و تو خالی و غیر قابل تحمل است. دوستان خود را بیازما تا میزان صدق و درستی آنها بر تو مسلم شود. با کسانی که ادعای دوستی و محبت دارند معاشرت نکن. به آنچه داری قانع باش و زیاده طلبی را رها کن. غرور و خودخواهی را از خود دور کن.
   

  خرداد:
  امروز انرژی شما فوران می کند . کار و مسوولیت اضافی همه بسیار مفید و سودمند می باشد .شاید شخصی شما را غافلگیر کند یا حالت تدافعی در مقابلش بگیرید اما سعی کنید بیشتر منطقی باشید تا این که با هر چیزی شخصی برخورد کنید . اگر امشب در اجتماع هستید و شخصی سعی می کند که جلوی آزادی شما را بگیرد شما هم سیاستی مشابه در پیش بگیرید .
  حافظ:
  شد لشکر غم بی عدد از بخت میخواهم مدد تا فخر دين عبدالصمد باشد که غمخواری کند
  با چشم پرنيرنگ او حافظ مکن آهنگ او کان طره شبرنگ او بسيار طراری کند
  تعبیر:با مشورت کردن با دوستان خوب و مشفق می توانی زودتر به هدف برسی. نا امیدی را از خود دور کن. غم و ناراحتی نمی تواند راه تو را سد کند


  تیر:
  قدرت خلاقیت شما فرصت های زیادی را در شغل شما ایجاد كرده است. معطل نكنید. هدف مشخصی را انتخاب كنید و با قدرت به سوی موفقیت گام بردارید.
  حافظ:
  نمیکند دل من ميل زهد و توبه ولی به نام خواجه بکوشيم و فر دولت او
  مدام خرقه حافظ به باده در گرو است مگر ز خاک خرابات بود فطرت او
  تعبیر:به زودی در کارها به توفیق و پیروزی می رسی و غم ها و رنج ها به شادی و سرور تبدیل می شود. اگر خودپسندی را رها کنی و به ضعف خود اقرار کنی می توانی راه های تازه ای را آزمایش کنی. به خداوند و کمک های او توکل داشته باش  مرداد:
  امروز قدرت تخیل شما بیش از اندازه کار می کندو ذهن شما پر از عقاید و تصورات فریبنده است.پس اجاز ندهید استعدادهایتان به هدر برود.اگر باید فردی جدید را ملاقات کنید به اولین اثری که روی او می گذارید اهمیت دهید چرا که به صورتی شگفت انگیز تاثیرگذار خواهد بود.
  حافظ:
  جمع کن به احسانی حافظ پريشان را ای شکنج گيسويت مجمع پريشانی
  گر تو فارغی از ما ای نگار سنگين دل حال خود بخواهم گفت پيش آصف ثانی
  تعبیر:قدر لحظات عمر خود را بدان و آن ها را به راحتی از دست نده. راز خود را با نامحرمان در میان نگذار تا دچار دردسر و حسادت دیگران نشوی. برای رسیدن به هدف باید تلاش کنی. مراقب کارهای خود باش و با تعقل و تفکر و صبر و آرامش کار کن تا با سهل انگاری خود را دچار انحراف و شکست نکنی و پشیمان نشوی


  شهریور:

  ستارگان قسمت مرموز احساسی و ایده آل گرای شخصیت شما را افزایش می دهند. اگر از این خصوصیات در مسائل کاری تان استفاده کنید موفق می شوید. سعی کنید احساسی و احساس گرا باشید و آن ها را نادیده نگیرید .
  حافظ:
  نکتهها رفت و شکايت کس نکرد جانب حرمت فرونگذاشتيم
  گفت خود دادی به ما دل حافظا ما محصل بر کسی نگماشتيم
  تعبیر:در محاسبات خود اشتباه کرده ای و کسانی که به آنها اعتماد داشتی، در راه زندگی، تو را تنها گذاشته اند. بهتر است به توانایی های خود تکیه کنی و دوباره از اول با احتیاط و تعمق شروع کنی تا به نتیجه ی مطلوب خود برسی.


  مهر:
  شاید اخیراَ یك در را بسته اید ولی با درهای زیادی كه در حال باز شدن هستند روبرو می شوید. با اینهمه راه هایی كه در پیش دارید ممكن است مجبور باشید كه تصمیم بگیرید روی كدام جنبه از زندگی تان تمركز كنید.وقتی كه تصمیمی گرفتید، آنوقت همه چیز جای واقعی خود را پیدا خواهند كرد و شما مسیر را بهتر تشخیص می دهید. در ضمن، خود را تحت فشار بی دلیل برای تصمیم گیری نگذارید. 

  حافظ:
  ز شوق نرگس مست بلندبالايی چو لاله با قدح افتاده بر لب جويم
  بيار می که به فتوی حافظ از دل پاک غبار زرق به فيض قدح فروشويم
  تعبیر:شک و دودلی را از خود دور کن و بدون تفکر و اندیشه کاری را شروع نکن. در هر کار صداقت و درستی را پیشه کن و از ریاکاری و ریاکاران دوری کن. خود را به دست سرنوشت نسپار و کار امروز را به فردا نینداز

  آبان:
  ستارگان بیانگر این مطلب هستند كه امروز روزی مالی برای بودن با دوستان و همفكرانتان می باشد. بحث با یكی از این افراد، شما را به مسیری جالب هدایت خواهد كرد(احتمالاً با معرفی شما به شخصی كه بعدها در زندگی تان بسیار مهم خواهد شد) واقعاً امروز روزی نیست كه وقتتان را به تنهایی بگذرانید.
  حافظ:
  هميشه پيشه من عاشقی و رندی بود دگر بکوشم و مشغول کار خود باشم
  بود که لطف ازل رهنمون شود حافظ وگرنه تا به ابد شرمسار خود باشم
  تعبیر:زندگی فراز و نشیب بسیار دارد. نه در روز های بد نا امید و مأیوس باش، نه در روزهای خوشی مغرور و خودبین. اگر امروز دچار شکست شدی، فردا با سعی و تلاش به مقصود خود می رسی. زندگی ارزش آن را ندارد به خاطر آن خانواده و دوستان خود را مورد آزار قرار دهی.

  آذر: 
  زمان مناسبی است که به یک موضوع مجدداً فکر کنید،بهتر است بیشتر از این فکر نکنید و آینده را خوب نگاه کنید و اجازه ندهید تا دیگران متوجه شوند.پیش از اینکه متوجه شوند دست بکشید.
  حافظ:
  تو خود وصال دگر بودی ای نسيم وصال خطا نگر که دل اميد در وفای تو بست
  ز دست جور تو گفتم ز شهر خواهم رفت به خنده گفت که حافظ برو که پای تو بست
  تعبیر:گره ی مشکلات تو گشوده خواهد شد به شرط آنکه عاقلانه اقدام کنی. با بی حوصلگی و تندخویی به نتیجه نخواهی رسید


  دی:
  اگر متوجه شدید كه هر چه قدر تلاش می كنید دیگران موضوعی را متوجه شوند بی فایده است ، دست از تلاش بردارید و اجازه دهید همه چیز خودش به موقع حل شود. بدون دخالت شما پیشرفت های خوبی صورت می گیرد.
  حافظ:
  چه جرم کردهام ای جان و دل به حضرت تو که طاعت من بیدل نمیشود مقبول
  به درد عشق بساز و خموش کن حافظ رموز عشق مکن فاش پيش اهل عقول
  تعبیر:زمانی به هدف و مقصود خود می رسی که صداقت و ایمان داشته باشی. اگر امروز روزگار بر وفق مراد نیست، نا امید و مأیوس نباش. آنچه که خیر است برای تو پیش می آید. حوادث و غم های زندگی، همیشگی و ماندنی نیستند و زودگذرند  بهمن :

  شما خیلی اصرار دارید كه مشكل خانوادگیتان كه اخیراً به وجود آمده را خودتان حل كنید، ولی شاید نتوانید كه جلوی دعوا و اغتشاش را بگیرید. امروز به اندازه كافی مشكل و آشفتگی هست و بهتر است كه مسائل جدیتر را به روزهای بعدی موكول كنید. برای اینكه خیلی سخت خواهد بود كه یكی دو روزه همه آنها را حل كنید؛ فقط نباید وجودشان را انكار كنید.
  حافظ:
  هر راهرو که ره به حريم درش نبرد مسکين بريد وادی و ره در حرم نداشت
  حافظ ببر تو گوی فصاحت که مدعی هيچش هنر نبود و خبر نيز هم نداشت
  تعبیر:تا رنج و سختی را تحمل نکنی به شادی و سرور دست نخواهی یافت. از شکست نا امید و مأیوس نشو. هر شکستی مقدمه ی پیروزی است. فعلاً روزگار به کام بی هنران و نامردان است اما همیشه حال روزگار یکسان نیست


  اسفند:
  باوجود اینكه شما به یاد روزهایی افتادهاید كه نسبت به الان بیشتر آزادی عمل داشتید، ولی شرایط و موقعیتهای امروز باعث میشود كه این رویاپردازی شما قطع شود. خوشبختانه تا زمانی كه عنصر سازندگی و خلاقیت در وجود شما هست، شما این آزادی عمل را دارید كه بتوانید در جنبههای مختلف خودتان را خوب نشان بدهید. پس صبور باشید؛ اگر شما كارتان را خوب انجام دهید، آزادیهای بیشتر هم به دنبالش خواهد آمد.
  حافظ:
  ما را بر آستان تو بس حق خدمت است ای خواجه بازبين به ترحم غلام را
  حافظ مريد جام می است ای صبا برو وز بنده بندگی برسان شيخ جام را
  تعبیر:از ریاکاران و این زندگی پر از رنگ و ریا خسته شده ای. فقط با صفای دل می توانی به لطف خداوند امیدوار باشی. مطمئن باش که خداوند یاور و دوستدار مخلصان است. در این زندگی دو روزه از حرص و ریا دوری کن

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.