• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , برگزیده » ( 6سال بعد) باید دست به دست هم یك جامعه نمونه و الگو بسازیم
  کد خبر : 101582

  ( 6سال بعد) باید دست به دست هم یك جامعه نمونه و الگو بسازیم

  ( 6سال بعد) باید دست به دست هم یك جامعه نمونه و الگو بسازیم Reviewed by Farnaz on Nov 10Rating:   ئیس جمهور، مشكلات جامعه بشری را از ناحیه كسانی دانست كه به فكر خود هستند و می خواهند زندگی دیگران را فدای خود كنند. به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمود احمدی…

  ( 6سال بعد) باید دست به دست هم یك جامعه نمونه و الگو بسازیم Reviewed by Farnaz on Nov 10Rating:

   

  ئیس جمهور، مشكلات جامعه بشری را از ناحیه كسانی دانست كه به فكر خود هستند و می خواهند زندگی دیگران را فدای خود كنند.

  به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمود احمدی نژاد در جمع مردم فارسان آنها را مردمی مهمان نواز با اندیشه های بلند و ملتی با عظمت و تاریخ كهن معرفی كرد و با تاكید بر فرهنگ ایثارگری و خدمت به مردم، گفت: در مكتب پیامبر اسلام همه تلاش و زندگی برای دیگران و برای سودمندی جامعه است، در حالی كه در مكتب سرمایه داری فرد سعادتمند و محترم كسی است كه بیشترین امكانات را در اختیار داشته باشد و شان اجتماعی براساس امكاناتی است كه در اختیار افراد قرار می گیرد.

  وی افزود: حاصل نگاه سرمایه داری استكبار و غارت دیگران است، در حالی كه حاصل تفكر پیامبر و ائمه اسلام آرامش بیشتر و سعادت برای همه افراد جامعه است.

  وی در ادامه خاطرنشان كرد: جامعه ای كه مسیر پیامبر(ص) را انتخاب كند، به سعادت آرامش و صلح برای همه می رسد، در حالی كه در نگاه مقابل هیچ كس به هیچ كس رحم نمی كند و همه از همه جدا هستند.

  احمدی نژاد افزود: پیامبران آمده اند تا ما را به روش الهی و زندگی پاك و انسانی همراه با سعادت دعوت كنند و ما خدا را سپاسگذاریم كه ملت ایران و مردم شهر فارسان در خط پیامبر و آل او هستند. راه ماندگاری ملت ما هم همین است.

  رییس جمهور همچنین خاطرنشان كرد: مشكلات جامعه بشری از ناحیه كسانی است كه به فكر خود هستند و می خواهند زندگی دیگران را فدای خود كنند .

  وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاكید بر ساختن ایران، گفت: باید دست به دست هم دهیم و یك جامعه نمونه و الگو بسازیم و ایران را به قله های پیشرفت و سعادت و رفاه برسانیم . وقتی در جامعه به آرامش می رسیم كه ایران در قله های پیشرفت قرار بگیرد و آباد شود. امروز ساختن ایران خدمت به نسل ها و بشریت است و همه باید دست به دست هم دهیم و ایران را آباد كنیم و ساختن ایران در سایه همدلی و تلاش و عدالت است.

  احمدی نژاد همچنین با تاكید بر اشتغال زایی در كشور گفت: همه باید به میدان بیایند و هر كس هر كاری می تواند انجام دهد تا همه جوانان كشورمان صاحب شغل شوند و مشكل بیكاری در كشور ریشه كن شود.

  احمدی نژاد در پایان با اشاره به مصوبات هیات دولت درباره این شهرستان تاكید كرد كه در جلسه امشب هیات دولت درباره مصوبه های اجرا نشده و كندی اجرای برخی مصوبات دولت بحث و بررسی و تصمیم گیری خواهد شد و همچنین تصمیمات جدیدی برای رفع مشكلات این استان اتخاذ می شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.