• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » خبر هاي ستاره ها » لیدی گاگا کتاب منتشر می کند!
  کد خبر : 10025

  لیدی گاگا کتاب منتشر می کند!

  لیدی گاگا کتاب منتشر می کند!Reviewed by Aryan on Aug 3Rating: در این کتاب جدید تصویری ،عکسهای مختلفی از لیدی گاگا چاپ خواهد شد. این کتاب که مانند یک “گفتگوی تصویری ” بین این ستاره پاپ وعکاس او ، تری ریچادسون است و در تاریخ ۲۲ نوامبر منتشر خواهد شد ، یک مقدمه دارد که…

  لیدی گاگا کتاب منتشر می کند!Reviewed by Aryan on Aug 3Rating:

  0tgsa5gnrt52dg8s5bb.jpg

  در این کتاب جدید تصویری ،عکسهای مختلفی از لیدی گاگا چاپ خواهد شد.

  این کتاب که مانند یک “گفتگوی تصویری ” بین این ستاره پاپ وعکاس او ، تری ریچادسون است و در تاریخ ۲۲ نوامبر منتشر خواهد شد ، یک مقدمه دارد که توسط خود این خواننده نوشته شده است. تری ریچادسون تا به حال حدود ۱۰ هزار عکس از لیدی گاگا گرفته است.

  انتشارات گرند سنترال ،خبر انتشار این کتاب را تایید کرد و گفت:” در این کتاب ۳۵۰ عکس سیاه و سفید و رنگی از لیدی گاگا چاپ خواهد شد. این عکسها در طول ۱۰ ماه و توسط تری ریچاردسون تهیه شده است. در طول این۱۰ ماه ، ریچاردسون بدون هیچ محدودیتی در همه روزها و لحظات زندگی این خواننده پاپ حضور داشته است و از صحنه های مختلف زندگی او عکس گرفته است.”

  از ماه آگوست سال ۲۰۱۰ تا مراسم گرمی در ماه فوریه سال ۲۰۱۱ که ۲۶.۶۶میلیون نفر بیننده داشت و همینطور در آخرین تور این ستاره پاپ که بطور میانگین هر روز میزبان ۹۰.۰۰۰ تماشاگر بود ، ریچاردسون همواره در کنار لیدی گاگا حاضر بود و از پشت صحنه های زندگی حرفه ای و شخصی او عکس می گرفت.

  لیدی گاگا اخیرا” درباره علاقه اش به امی وینهاوس هم صحبت کرده است . این خواننده ۲۷ ساله روز شنبه ۲۳ ژوئیه بطور ناگهانی در گذشت.

  او گفت:”امی وینهاوس را از نزدیک نمی شناختم اما خیلی او را دوست داشتم.”

  “من یکی از طرفداران متعصب و مشتاق او بودم .وقتی من در نیویورک فقط یک رقصنده معمولی بودم او واقعا” ستاره ای بزرگ بود. بنا براین امی یکی از آنهایی بود که به من امید داد.”

  مترجم: فرشته مشاور

  سایت افتاب

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.