خرید کریو

خرید vpn

خرید کریو

خرید vpn

خرید وی پی ان

وی پی ان

دانلود فیلم

 پذیرش بدون کنکور در دانشگاه تهران

ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

صفحه اصلی » دانشگاه » پذیرش بدون کنکور در دانشگاه تهران
کد خبر : 5379

پذیرش بدون کنکور در دانشگاه تهران

دانشگاه تهران زمان و آخرین مهلت ارسال مدارک برای پذیرش دانشجو در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری را بدون شرکت در آزمون سراسری یا اختصاصی برای سال تحصیلی ۹۱- ۹۰ اعلام کرد. به گزارش مهر، متقاضیان ادامه تحصیل در دوره کارشناسی با توجه به دستورالعمل دانشگاه تهران در خصوص پذیرش برگزیدگان علمی برای دوره…

دانشگاه تهران زمان و آخرین مهلت ارسال مدارک برای پذیرش دانشجو در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری را بدون شرکت در آزمون سراسری یا اختصاصی برای سال تحصیلی ۹۱- ۹۰ اعلام کرد.

به گزارش مهر، متقاضیان ادامه تحصیل در دوره کارشناسی با توجه به دستورالعمل دانشگاه تهران در خصوص پذیرش برگزیدگان علمی برای دوره کارشناسی پیوسته بدون شرکت در آزمون سراسری، می توانند تقاضای خود را به همراه سوابق و مدارک مربوط حداکثر تا ۱۵ تیرماه ۹۰ به پردیس/دانشکده/مرکز و موسسه مربوطه ارسال کنند.

داوطلبان ادامه تحصیل در دوره کارشناسی ارشد با توجه به دستورالعمل دانشگاه تهران در خصوص پذیرش برگزیدگان علمی برای دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته بدون شرکت در آزمون سراسری هم می بایست تقاضای خود را به همراه سوابق و مدارک مربوط حداکثر تا ۱۵ تیرماه ۹۰ به پردیس/دانشکده/مرکز/موسسه مربوطه ارائه دهند.

دانشجویان سال چهارم دوره کارشناسی پیوسته دانشگاه تهران که به لحاظ میانگین کل هفت نیمسال گذرانده جزو ده درصد دانشجویان برتر رشته خود باشند، می توانند در پایان نیمسال هفتم، درخواست کتبی ادامه تحصیل در دوره کارشناسی ارشد را به پردیس/دانشکده/مرکز/موسسه ذیربط خود ارائه دهند.

متقاضیان ادامه تحصیل در دوره دکتری لازم است تقاضای خود را به همراه سوابق و مدارک مربوط حداکثر تا ۱۵ تیرماه ۹۰ به پردیس/دانشکده/مرکز/موسسه مربوطه ارائه دهند.

ارسال مدارک متقاضیان مذکور از طریق پست سفارشی – پیشتاز- حضوری یا به صورت الکترونیکی خواهد بود که اطلاع رسانی در ارتباط با شیوه دریافت مدارک از سوی پردیس/دانشکده/مرکز یا موسسه صورت خواهد گرفت.

کلیدواژه ها :

مطالب مرتبط

ویژه های ایران ویج

دیدگاهها (۶) • حمید

  با سلام آدرس وکدپستی آموزشکده را برای ارسال مدارک به ما اطلاع دهید. با تشکر

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • ثریا

  سلام ،آیا پذیرش دانشجو در مقطع ارشد تنها برای دانشجویان خود دانشگاه تهران است؟

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • سینا

  لطفا ادرس و تلفن دانشکده را برای ارسال مدارک خود به ما اطلاع دهید (یک مشاوره) من پشت کنکوری میتوانم در دانشگاه تهران ثبت نام کنم

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • مهسا

  با سلام. این دستورالعمل دانشگاه تهران در خصوص پذیرش دانشجویان برگزیده رو کجا میشه دید. من وب سایت تحصیلات تکمیلیش رو دیدم ولی چیزی پیدا نکردم.

  با تشکر

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • vida

  salam.lotf mikonid begid manzur az dastoorolamale daneshgahe tehran chiye?va che kasaie baraye karshenasi mitunan sabtenam konan?

  Thumb up 0 Thumb down 1
  • احمدنیا

   دوست عزیز فعلا اطلاعات دقیقی اعلامنشده اما اگه اعلام شد در همین خبر قرار خواهد گرفت

   Thumb up 0 Thumb down 1

نظرسنجی

وضعیت اقتصادی کشور و معیشت مردم را در سال 93 چگونه می بینید؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

آخرین اخبار و مطالب

پربازدیدترین مطالب امروز