خرید کریو

خرید vpn

خرید کریو

خرید vpn

خرید وی پی ان

وی پی ان

دانلود فیلم

 نظر شما درباره کار گلشیفته فرهانی چیست ؟

ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

صفحه اصلی » مطالب برگزیده سایت » نظر شما درباره کار گلشیفته فرهانی چیست ؟
کد خبر : 347098

نظر شما درباره کار گلشیفته فرهانی چیست ؟

با درود پس از پخش تصاویر لخت گلشیفته فراهانی خبر ها و نظرات متفاوتی در وب فارسی پخش شد . بعد از واکنش مردم تیم ایران ویج تصمصم گرفت که بد نیست این موضوع رو با منطق و دید انصاف درموردش حرف بزنیم. ۱- برخی گفتند که این کار گلشیفته برای آزادی و آزادی زنان…

با درود پس از پخش تصاویر لخت گلشیفته فراهانی خبر ها و نظرات متفاوتی در وب فارسی پخش شد . بعد از واکنش مردم تیم ایران ویج تصمصم گرفت که بد نیست این موضوع رو با منطق و دید انصاف درموردش حرف بزنیم.

۱- برخی گفتند که این کار گلشیفته برای آزادی و آزادی زنان !!! بود اما این دوستان نگفتند که ایا این کار یک زن باعث نمیشود که همان نگاه جنسی به زن دوباره بزرگ نمایی شود آیا زنان را فقط باید با برهنه بودن و نمایش بدن خود برای ازادی بجنگند این چه آزادیست که با بدن نمایی شروع میشود ؟

۲- ایا این جمله معروف ” متاسفم برای کسانی که آزادی را با بی بند و باری درون خود به بند کشیدن ” را شنیده اید ؟

۳- برخی میگویند اقا ، گلشیفته را در قبر خود میگذارند و شما را در قبر خود به شما چه اما نگفتند که زن و مادر نماد یک کشور هستند وقتی کار های یک بازیگر که به دلیل حمایت بنده و امثال ما رشد کرد باعث بشود در خبرگزاری ها خارج کشور چنان تیتر بزنند که ” بازیگر مشهور ایرانی لخت شد ” ایا شما این کار را شخصی میدانید که به نام کشورم ختم شد به نام کشوری که کوروش و آرشها و شهیدان داشت ؟؟

خانم گلشیفته شما هیچ تصویر برهنه ای را در هیچ یک از تصاویر کهن باستانی نمی بینید هیچ کج رفتاری در تصاویر بجا مانده از زمان کوروش و داریوش نمی بینید ایا زمان کوروش ازادتر بود یا حالا ؟ چه طور ان زمان کسی به خرد بانوی ایرانی توهین و تحقیر نکرد که با لخت شدن بی داد کند و علم ازادی به دست بگیرد حالا شما پرچم دار شدید ؟ پرچم دار چه چیزی ؟ برهنه گی ، حقارت یا توهین به شرف ما

۴- ایا مسئولین داخل کشور هم مقصر هستند ؟ به نظر حقیر باید رو راست باشیم صد البته که مقصر بودن و هستند اگه کمی واقعه بین تر و کارشناسی شده با برخی بازیگران و هنرمندان برخورد بشه بخدا جوری نمیشه که کشور های خارج کشور از بازیگر های خودمون علیه خودمون استفاده کنند . وقتی جنگ نرم جنگ نرم میکنید حواستون رو جمع کنید که بازیگرتون رو ندزدن اسم این کارم جنگ هنری هست . زمان مجوز دادن به کارهای درست و مفید کمی هوای جون ها رو داشتن نه اسلام سست میشه نه کسی فرار میکنه خارج کشور . هنرمندی که از حضرت زهرا خوند ( ش.ع ) حالا رفته اونور آب شده یک اهنگ ساز توانا که در البوم جدید تصمیم هم که اهنگ داره ..

اما حرف اخر کار بزرگ و تحسین برانگیز رو برای ایران ایرانی اصغر فرهادی و فرهادی ها کردن که نشون داد هنر ایرانی می تونه سربلند باشه توانا باشه و غرور رو به هموطناش هدیه بده و اما  کار های اینچنینی می شه پتک بر سر هنرمندها که فردا روز چهار تا ادم تند رو ، میگن چرا باید حمایت کنیم که آخرش بشه خارشیفته فراهانی !!!!

حرف آخر نظراتتون رو بدور از هرگونه تعصب و با کمال حقایق بگید شاید مسئول دلسوزی خواند و شنید و کاری کرد .

 

مطالب مرتبط

ویژه های ایران ویج

 • نام شما...

  ببینم حالا که خانم فرهانی این عمل رو انجام داد شماها آزاد شدین؟مشکلاتتون حل شد؟خارجی هایی که واسشون اینکارو کرد چیکار کردن واسه خانم فراهانی و ما؟
  و شماهایی که طرفداری می کنین چرا خودتون پیش قدم در این کار نشدین؟حالا پیشقدم هم نشدین اشکالی نداره!لااقل از ایشون پیروی می کردین…
  همه میخواین توپ رو تو زمین دیگری بندازن!این وسط یه جوون به هر دلیلی کاری کرده یه عده هم بدشون نمیاد باز هم از این عکسها ببینن و دارن طرفداریشو میکنن…اگر راست میگین از خودتو شروع کنید!هر چی برای خودت نمی پسندی برای دیگران هم نخواه و کار اشتباهشونو تایید نکن…

  (نظر منتخب توسط کاربران) Thumb up 19 Thumb down 5
 • naeme

  واقعا که.نشون داد ایرانی ها بی جنبن ~x(

  (این بحث داغ است، نظر شما چیست؟) Thumb up 25 Thumb down 20
 • لاله

  حتی اگر چیزی را با چشمتون دیدید بیان نکنید با ابروی دیگران بازی نکنید به اندازه کافی خانواده این دختر بیچاره رو شرمنده نکنید از خدا بترسید به قول دوستمون یه چیزی یاد بگیرید و به هم یاد بدید که برای جامعه مفید باشه اینقدر سطحی نگر نباشید بخدا خدا پوستش خیلی کلفته که همه بجاش قضاوت میکنن و هیچی نمیگه کمی شرم از خدا کنید ول کنید این دختر بیچاره رو بزارید به درد خودش بسوزه شما چه میدونید شاید اون پیش خدا عزیزتز از همه ما باشه که البته با این حرفا و کارایی که من و شما میکنیم بعید نیست

  (نظر منتخب توسط کاربران) Thumb up 30 Thumb down 7
 • sarai

  قضاوت کار من و شما نیست کار خداست به جای سرک کشیدن به کار دیگران و بردن ابروی مردم یاد بگیرید که چجوری رفتار کنید که خودتون مورد تهمت افترا قرار نگیرید .من هنوز باور ندارم که این چیزا که در مورد یه زن ایرانی نشون دادن حقیقت داره حتی اگر خودش هم اقرار کنه باور نمیکنم چون مطمینم اون از ته قلب راضی به این کار نبوده فقط را ابراز اعتراضش را اشتباه رفته
  زنده باد ایران زنده باد وطن پرست ایرانی

  (نظر منتخب توسط کاربران) Thumb up 21 Thumb down 4
 • پردیس

  ببخشید قصد توهین ندارم ولی اگه با این کارش موافقید میتونید….

  (این بحث داغ است، نظر شما چیست؟) Thumb up 10 Thumb down 11
 • سعید

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  (کاربران این نظر را نپسندیدند) Thumb up 4 Thumb down 19
  • ebi

   خره: رفت ابرو چنتا فیلم خارجیرو برد افتخار نبود؟ گرخواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو

   (این بحث داغ است، نظر شما چیست؟) Thumb up 7 Thumb down 4
 • فاطی

  سلام اول مطلب رو خوب اومدن دوستان اگر شیر و ماست و … گرون بشه هیچکس حرف نمیزنه اما یکی که لخت شد میشه آسمون و ریسمون و الان هم که منبع درآمدی شده برای افراد نون به نرخ روز خور. شما اطلاع دارید که الان بیشتر سایتهای تبلیغاتی و … از راه فروش همین فیلم کلی درامد کسب کردن من به هیچ عنوان این اقدام را برای خانم گلشیفته و تمام افراد روی زمین پسندیده نمیدونم اما قبول کنید که به نفع اختلاس سه هزار میلیاردی ما هم هست و اتفاقات دیگه.
  ببین دیگه اصلا هیچ صحبتی نیست همه این خانم رو نقل مجالسشون کردند ای بابا یک کمی هم کوتاه اومدن بعضی موقعها بد نیست.
  در ضمن چند وقت پیش یه گزارش خوندم که ایشان بدبخت شدند توی کوچه ها مینواختند بعد رفتند هالیود هنرپیشه شدند آخه چرا این قدر ما دروغ میگیم مگر میشه هنرپیشه ای که روی فرش قرمز رفته فیلم میم مثل مادر رو داره بعد بشه گدا و بعد بره هالیود بشه هنرپیشه. خوب مطمئنا از قبل پشتیبانی شده که رفته اونجا.
  در ضمن باز هم تأکید میکنم که واقعا برهنگی رو برای همه انسانها صحیح نمیدونم

  (این بحث داغ است، نظر شما چیست؟) Thumb up 10 Thumb down 3
 • نگار

  من موندم از حساب کتاب بعضی ها!!!!
  می گی فلان اتفاق نادرست افتاده می گه: اینهمه گرونی و اختلاس و مشکلات تو چسبیدی به اون؟
  بابا هر بچه ای این رو می فهمه که وجود یک اتفاق نا خوشایند بد بودن یک اتفاق نادرست دیگه رو از بین نمی بره….هر کدوم در جای خودشون اشتباه و نادرست هستن و به هرکدوم باید جداگانه پرداخت و راهکار داد.
  هر مشکلی رو که می گی یه مساله دیگه رو مطرح می کنه که قبح اون یکی رو نادیده بگیره…
  یه کم منطقی تر حرف بزنیم
  مساله دیگر هم اینکه : یعنی چی که به خودش ربط داره و هرکسی رو تو قبر خودش می ذارن و از این مضخرفات…
  همین ها رو گفتیم که وضع جامعه مون شده این
  تو اسلام شدیدا تاکید شده نسبت به اعمال خلاف شرع که به طور عمومی اتفاق می افته بی تفاوت نباشین…نگین به ما ربطی نداره
  اگه این چیزها رو قبول نداریم و دوست داریم فقط طبق خواسته ها و نظرات خودمون عمل کنیم برای چی اسلام رو علم کردیم؟

  (این بحث داغ است، نظر شما چیست؟) Thumb up 8 Thumb down 5
 • دختر خراب

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  (کاربران این نظر را نپسندیدند) Thumb up 5 Thumb down 15
 • پسر ایرونی

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  (کاربران این نظر را نپسندیدند) Thumb up 7 Thumb down 17
 • behnam

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  (کاربران این نظر را نپسندیدند) Thumb up 12 Thumb down 22
  • نگار

   متاسفم برای این نوع تفکر بچگانه تون…

   (این بحث داغ است، نظر شما چیست؟) Thumb up 14 Thumb down 6
  • تتراس

   خودت هم میدونی که داری دروغ میگی ، تو فقط از این کار او لذت میبری و کلمه ی ( پاکی ) تراوشات دروغین فکر توست .
   زمانی میتونی صدق گفته ات رو آشکار کنی که راضی به لخت شدن یکی از اعضای خانواده ات ( از جنس مونث ) جلوی انظار عمومی باشی ، هر وقت این کار رو کردی و از آن لذت بردی پس نظرت هم درسته !!

   (نظر منتخب توسط کاربران) Thumb up 28 Thumb down 5
 • mahtab

  inam javabe man be hameye mardayi ke baraye lokht shodane ye honarmande khanoome hamvataneshoon joloye doorbinhaye gharbi shamshirrr tiz kardan vali vaghti ye dokhtar to khiaboon mibinan lokhtesho tajassom mikonan… va tajavoz ha az haminjast ke shorou mishavad! mamlekate darim…!!?? in ahamash vase mahdood kardanast… va kare khoobi kard ke az iran farar kard… ya javoona bayad be fekr bashan yekari vase mamlekateshoon konan va be fekr biuftano be pa khizan ya farare maghz ha tabieist!!:)

  Thumb up 2 Thumb down 4
 • moha

  دلیل انتشار تصاویر برهنه توسط گلشیفته چه بود؟

  اما در خصوص علت انجام این اقدام توسط گلشیفته فراهانی که گفته می شود یکی از نامزدهای جایزه سینمایی فرانسه (سزار) است، برخی معتقدند وی برای پیشی گرفتن از رقبایش دست به یک خودنمایی باب طبع فضای لاییک فرانسه زده و رنگ و بوی سیاسی نیز به آن داده تا شانس خود را در برد این جایزه افزایش دهد. اما همان گونه که ذکر شد نه گاندی، نه نهرو، نه چگوارا، نه نلسون ماندلا، نه جمیله بوپاشا و نه هیچ یک از رهبران سرشناس آزادی خواه با برهنگی یا رفتارهای اینچنینی درصدد بیان اعتراض برنیامده اند و اصلاً چنین حرکاتی هیچ ارتباطی با آزادی ندارد، مگر اینکه پای یک سزار و یک حکومت لائیک ضدایرانی چون فرانسه در میان باشد!

  و آخر اینکه هرچند ویدیوی مذکور که مربوط به جشنواره سزار است و در آن ویدئو گلشیفته فراهاتی تنها بازیکری است که تا آن حد برهنه می شود(!) حذف نشده اما تصویر نخستی که در سایت مادام فیگارو منتشر شد حذف شده و علی الظاهر پس از واکنش های منفی که حتی نزدیک ترین اشخاص به این بازیگر سابق سینمای ایران داشته اند، وی در تماس با مسئولان این سایت خواستار حذف تصویرش شده است که البته این اتفاق تاثیر چندانی نخواهد داشت و تنها بیانگر عقب نشینی و پشیمانی فراهانی از این اقدام است، چرا که این اتفاق حتی انعکاس بین المللی نیز داشت و تلگراف در گزارشی به این موضوع پرداخت و حواشی سیاسی اش را پررنگ کرد.
  http://www.entekhab.ir/fa/news

  (این بحث داغ است، نظر شما چیست؟) Thumb up 6 Thumb down 3
 • moha

  یک واکنش جالب را هم احمد پورنجاتی، معاون سابق وزارت اطلاعات، معاون سابق سیما و رییس سابق کمیسیون فرهنگی مجلس با ادبیات کوچه بازاری داشته و نوشته است: «سنگ پا در گرمابه گم می شود, بشود. جار و جنجال ندارد. یک سنگ پای دیگر! این طفلکی, محصول بازار مشترک: ستاره تراشی عوام الناس ندید بدیدما, گنده جوجه فسقل هنرپیشه ی بی ظرفیت مملکت ما و البته فضای خفقان آور افراط کاری های القاعده ای و طالبانی متولیان .. ماست. پس: بگذار و بگذر!…هیچ ربطی هم به جنبش سبز ندارد.» و برخی هم با اشاره به یکی دو مورد ژست سیاسی و معترض گرفتن گلشیفته فراهانی، از او انتقاد کرده و مثلا نوشته اند: «دختر جان دلت خواسته عریان بشی و تن عریانت بر روی جلد مجله باشه و برای تبلغات انگشتر فلان مارک هم پول بگیری؛ اوکی ! اما دیگه تو رو خدا منتش رو سر مردم بیچاره ایران نذار و دم از مبارزه نزن! بابا بی خیال این ژست… .»

  (این بحث داغ است، نظر شما چیست؟) Thumb up 8 Thumb down 0
 • ایمان

  شاید اگر در سال یک روز رو به مردم اجازه میدادند ازاد بگردند بدتر از این هم میشد.این دلیل نمیشه نام ایرانی نه ایران کنونی الوده بشه.چون هرکس به نسبت اعمال خودش سنجیده میشه.این گونه رفتارهایی که چند سالی هست باب شده داره بخاطر فشارهای این رژیم بیشتر هم میشه لذا فقط بیننده باشیدو شنونده تا زمانیکه زیر اب اکسیژن بهت میرسه تقلا نمیکنی وقتی نفس کم اوردی دست و پا میزنی .به این میگن بی غیرتی لخت شدن یک دختر مست چی رو میخواد ثابت کنه.دل ایرانی باید از اختلاصهای ۳ هزار میلیاردی بجوش بیاد که اخرش گفتن هیس.نه بخاطر یک دختر که از بس به خانوادش فشار روانی اوردن اینجوری جواب وزارت ارشاد را میده.من کارش رو تائید نمیکنم و دور از شئونات اسلامی میدونم ولی جواب سلام علیک سلام هست.وسلام

  (این بحث داغ است، نظر شما چیست؟) Thumb up 4 Thumb down 5
 • moha

  جملات گفته شده در فیلم البته نه از زبان گل!شیفته
  مرا دراین لحظه برهنه نگاه کن، رها از جسم و روحم، فارغ از دغدغه*ها و زخمهایم از خود بی*خود میشوم و در عالم خلسه رها میشوم و در عین پاکدامنی عصیانگر میشوم و از تابو*ها میگریزم ، تمام سر رشته وجودم از هم پراکنده میگردند و تمام ذرات وجودم همانند گردبادی به رقص در می*آیند، من از خود بی*خود میشوم، من با بازیگری خود رویاهای شما را خلق می*کنم و با ارتعاش کلمات شما را به وجد میاورم، گاهی شما را میخندانم و گاه میگریانم و گاه نفسهای شما را در سینه حبس می*کنم، با وجودیکه زخم خورده*ام این تشویق و فریادهای شماست که به من نیرو میدهد تا ناممکن*ها و ناگفتنی هایشما را نمایش دراورم.
  من با عرق سردی بر پیشانی و استرس و انتظاری زجر آور و بی* انتها
  در مقابل حرفهای فرومایگان کر میشوم
  ، من به راهم اعتقاد دارم و خود را در آن رها می*کنم

  Thumb up 4 Thumb down 1
 • moha

  اینم برای تکمیل شدن اطلاعاتتون که یکی دوستان تو کامنتای گلشیفته در جواب کسایی نوشته که این عمل گلشیفته رو فریاد زنان ایرانی برای آزادی و این چیزا میدونن:

  البته اگر به متن نوشته شده در زیر عکس توی اون مجله توجه کنید به فرانسوی نوشته شده:
  Golshifteh porte une bague Liens, en céramique noire et diamants, Chaumet
  که معنی انگلیسی اش می شود:
  Links Golshifteh wears a ring, diamonds and black ceramic, Chaumet.
  این یک تبلیغ برای کمپانی طلا و جواهراتی به نام Chaumet هست که قبلا اسپانسر یکی از فیلم های گلشیفته بود.
  این هم سایت شرکت طلا و جواهر Chaumet:
  http:// en.chaumet.com/ EU_WEST/EN/ 5594.html#/ EU_WEST/EN/5594

  این عکس هیچ ربطی به مبارزه ی زنان ایرانی جهت رهایی از زنجیر تبعیض جنسیتی و خشونت و غیره نداره. این یک عکس کاملا تبلیغاتی ه و صرفا جهت درآمدزایی شخصی وی گرفته شده که برای تبلیغ یک انگشتر بوده و در مجله ی فیگارو فرانسه به چاپ رسیده است…
  آیا اینکار جز تن فروشی است؟!
  حالا هی بگین آزادیه هی بگین روشنفکریه هی بگین فتوشاپه(فیلم هم فتوشاپه اگه فیلمش را ندیدین من دارم البته فیلم مربوط به جایزه سزاره) هی فحش بدین به مخالف فکرتون
  با تشکر از hadi_723 از انجمن پاتوق

  Thumb up 3 Thumb down 1
 • moha

  من نظرات را خوندم و نتیجه این که ما که دم از روشنفکری می زنیم نمی تونیم حرفهای هم را بشنویم و فقط هر چی که نظر خودمونه درسته چطور انتظار آزادی فکر و بیان و سیاسی در مملکت را داریم ما به راحتی به هم فحش می دهیم و بعد می گوییم اونری ها بهترن ما اگر گوجه بشه کیلویی ۳۰۰۰ تومن بیشتر می خریم اگه ۴۰۵ آتش بگیره بیشتر ثبت نام می کنیم اگه سکه بشه۱ میلیون شب تا صبح می ریم تو صف که بخریم ما آشغال توی خیابون می ریزیم ما فقط خودمون (شخص خودمون) مهمیم و بقیه پل اند ما هر جنس بنجلی را به راحتی می خریم ما به راحتی سر هم کلاه می زاریم ما به راحتی همدیگر را مسخره می کنیم ما آزادی را در لخت شدن و اعتراض کردن می بینمی ما پیشرفت را در فیلتر نشدن سایتهای مستهجن می بینیم ما از درون لختیم ما…….. آیا همه اینها به دولت بر میگرده
  اگه توی خارج یکی را بخاطر خلاف رانندگی مثلا زندانی کنن ما می گیم عجب قانون خوبی و آه می کشیم و لی اگه توی ایران این اتفاق بیفته می گیم آزادی نیست
  اگه یکی را به خاطر جنایت و تجاوز حبس ابد کن یا به صندلی الکتریکی بسپرن می گیم به به عجب تمدنی ولی اینجا وحشی گری است
  اگه اونجا حق نداشته باشند بعد از ساعت۸ شب کباب درست کنن می گیم به به عجب امنیت اجتماعی ولی اینجا اگه به یکی بگه حریم خصوصی لکه دار شده
  اگه آشغال بریزی از ماشین بیرون ۱۰ نفر بهت تذکر می دن و اگه پلیس ببینه جریمه می شی و ما می گیم آفرین به این هوش جمعی و احساس مسئولیت اینجا اگه به یکی تذکر بدی اگه نکشدت خیلی لطف کرده
  خوب به نظر شما ما خودمون با کدام منطق و عقل و تمدن و … هماهنگیم که دم از روشنفکری می زنیم حتما کار دولته نه دولت باید برای همه فرهنگ سازی کنه چرا ما برای دولت فرهنگسازی نکنیم
  البته بحث در مورد گل !!! شیفته بوده نه اینها ولی دیدم ۹۰ درصد بحثها در مورد این چیزهاست
  گل! شیفته رفته اونور که پیشرفت کنه هزینه اش راهم باید بپردازه و این هزینه خیلی سنگینه اگه اینجوری خودش را راحت در اختیار سیاستهای دیگران قرار داده حالا حالا خیلی باید پیشرفت کنه ما منتظر سومیش هستیم من بعضی وقتها واقعا از خودم حالم بهم می خوره
  حالا شما هی فحش بده و ….

  Thumb up 6 Thumb down 0
 • مهدی

  امان از لقمه حرام!!!!

  (این بحث داغ است، نظر شما چیست؟) Thumb up 2 Thumb down 10
 • نماینده خدا روی زمین

  با سلام ، ای کاش همه واقع بینانه به همه چیز نگاه می کردیم . بابا همین نزدیکیا همین جایی که هستیم هم عکس های لخت و آدم های لخت فراوونه . سر کوچه ، تو پارک . چرا اینقدر ما ایرانی ها دروغ می گیم همه نقاب دروغگویی به صورت زدیم . نجابت مال قدیما بود ما دیگه نمی تونیم ادعا کنیم دیگه دخترامون نجیبن . سالی چند تا دختر رو می برن کشورهای عربی . عربها هدفشون بی آبرو کردن ایرانی بود که این فرصت رو ما بهشون دادیم . به جای دعوای بی خودی و قضاوت در مورد چیزی که کار آدمی نیست یعنی در حیطه اختیارات آدمی نیست بیاین دروغ نگیم . به نظرتون اگر حجاب در کشور ایران آزاد بود چند درصد خانم ها این شکلی می گشتن . به حضرت علی می گن دروغ بدتره یا زناء ، حضرت می فرمایند دروغ . خیلی از ماها کاری که می کنیم خیلی زشت تر و کثیف تر از این حرکت خانم فراهانی است اما کار ما برای خودمون خیلی قشنگه . من نمی خوام کار خانم فراهانی رو توجیح کنم . یه سوال آیا بی حجابی فاحشگیه ، اگر این طوره چرا خدا آدمی رو لخت آفرید یعنی ما از خدا دانا تریم که در مورد آدم ها این طور قضاوت می کنیم هر کی خواست کارهای زشت تر رو بهش بگم ایمیل بده جوابش رو می دم

  Thumb up 5 Thumb down 1
 • فرهاد

  فقط یه فاحشه ایرونی میتونه اینکارو بکنه وگرنه دخترای ایرانی فقط برا شوهرشون لخت میشن

  (این بحث داغ است، نظر شما چیست؟) Thumb up 16 Thumb down 12
 • سعیدس

  بعضی از مشهورین هالیوود از س ک س و بی بند و باری شروع کردن و به اصطلاح خود
  به جائی رسیده اند که این بر همگان روشن است. گلشیفته هم میخواسته راه را کوتاه
  کنه و چنین کاری کرده . اگر به فیلمی که در آن بازی کرده و نقشش دقت کنیم بوضوح
  مشخص است که بدنبال شهرت زود رس است . وقتی دید راه بسیار طولانی و سخت
  است تصمیم به خود نمائی گرفت. حال که به خواسته خود نرسید منتظر فیلم مستهجن از او باشید. اگر امثال مدونا مشهورند چرا گلشیفته نباشد.

  (این بحث داغ است، نظر شما چیست؟) Thumb up 10 Thumb down 8
 • لیلا

  همتون سر کارین

  (نظر منتخب توسط کاربران) Thumb up 14 Thumb down 1
  • سهیل

   با هات موافقم

   Thumb up 2 Thumb down 2
 • ایرانی

  خاک تو سر کسانی که هرزگی و فاحشگی رو روشنفکری و پیشرفت میدونن ای خاک توی سر گلشیفته فاحشه.

  (این بحث داغ است، نظر شما چیست؟) Thumb up 16 Thumb down 17
 • کیاوش

  فقط اینو بگم که اون ئیگه ایرانی نیست
  چون ایرانیها از زمان کورش کبیر تا حالا باک دامن بودند و کسی که از این کارها بکنه ایرانی نیست . [-X

  (این بحث داغ است، نظر شما چیست؟) Thumb up 15 Thumb down 7
 • soodeh

  واقعا خجالتم خوب چیزیه،آخه لخت گشتن کجاش آزادیه،اگه اینجور باشه که حیوانات از همه آزادترند،به قول شهید مطهری اگر بی حجابی تمدن است پس حیوانات متمدن ترند.تازه ایرانیان قدیم هم اینجوری نبودند،اگه مسلمان نیستید لا اقل ایرانی باشید،اگه مسلمان نیستید لااقل آزاده باشید،آزاده بودن با آزاد بودن خیلی فرق میکنه……….واقعا متاسم کار گلشیفته خیلی بد بود وبدتر از اون کار کسانیه که براش هورا میکشند.

  (این بحث داغ است، نظر شما چیست؟) Thumb up 8 Thumb down 7
  • نماینده خدا روی زمین

   با سلام ، متاسفم برای طرز فکر خودمون ( ایرانی ها) ، ما اجازه نداریم در مورد بنده های خداوند قضاوت کنیم اینم خودش یه نوعی از گناهه . اگر دنبال مقصر می گردیم اول خودمون رو بازخواست کنیم نه دیگران رو . من اینقدر از این خطای خانم فراهانی بدتر تو جامعه دیدم که این داخلش گمه . چرا ما ( ایرانی ها ) خودمون رو به جای خدا قرار می دیم مگه ما به چند چیز آگاهی داریم . اگه قبول ندارید این ایمیل منه بیاید با هم گپ می زنیم . p.motafavet@yahoo.com

   (این بحث داغ است، نظر شما چیست؟) Thumb up 6 Thumb down 6
 • fereshteh

  بابا دوستت دارم اردشیر خوب حرفی زدی ایول.همینو بگو به شماها چه اخه لطفا هر سه ایمیلمو بزارید رو صفحتون

  Thumb up 4 Thumb down 3
 • fereshteh

  بازم کارش اایول دارههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه =D> <:-P

  (این بحث داغ است، نظر شما چیست؟) Thumb up 3 Thumb down 12
  • mr.amir

   اره ایول دوست دارم……… @};-

   (این بحث داغ است، نظر شما چیست؟) Thumb up 3 Thumb down 8
  • امید 24

   اره برای امثال شما ایول داره و
   شما هایید که ایران رو به تباهی میکشد برای خار شیفته های ایرانی
   واقعا متاسفم واقعا X_X

   (این بحث داغ است، نظر شما چیست؟) Thumb up 7 Thumb down 10
 • fereshteh

  واقعا که متاسفم برا شما که این طور فک میکنید که چه میدونم کاره بدی کرده و ابروی ایرانیارو برده خیلی هم کاره خوبی کرده دمش گرم ایول دوست دارم گلشیفته ما که حق نداریم مدل شیم تو کشورمون یا اون کاری که دوس داریمو بکنیم رفته اونور که حال کنه خوبم کردههه =D>

  (این بحث داغ است، نظر شما چیست؟) Thumb up 10 Thumb down 5
 • جواد

  بچه ها به نظر من ما هر چی بیشتر به این موضوع فکر کنیم و اهمیت بدهیم هم به یکدیگر توهین خواهیم کرد هم مسئله را بزرگ خواهیم کرد بهتر نیست با خود بگوئیم گلشیفته هم فراموش خواهد شد . بیایید به موضوع جدیدی بیاندیشیم و آن شخص را از خاطر ببریم .

  (این بحث داغ است، نظر شما چیست؟) Thumb up 5 Thumb down 5
 • امید

  جسارتش قابل تحسین می باشد خوشحالم یکی شجاعت اینکار را داشت

  (این بحث داغ است، نظر شما چیست؟) Thumb up 9 Thumb down 7
 • ghazal

  من نمیدونم شماها سنگ چیو دارین به سینه میزنین با نظرات متحجرانه ی مخالفتون حالا مگه اصغر فرهادی با کسب موفقیت به اون بزرگی رو چه گلی به سرش زدن یه اعلام هم نکردن حتی [-( ولی این خبر و همه تو بوق و کرنا کردین .تازه یادشون افتاده که تو تصاویر تخت جمشید هیچ زنی لخت نبوده اون که نماد کفر بود چی شد یه هو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تورو خدا …..

  (این بحث داغ است، نظر شما چیست؟) Thumb up 2 Thumb down 7
 • سعید

  مطمئن باشیدفتوشاپه اون بااین همه شهرت وپول چه نیاز به این کار داشته!!!!!!!!!!!!!!

  (این بحث داغ است، نظر شما چیست؟) Thumb up 4 Thumb down 8
  • moosen

   بابا خودش می گه من کردم خوب کردم تومی گی فتوشابه انگارتوباغ نیستی داداش؟

   (نظر منتخب توسط کاربران) Thumb up 11 Thumb down 0
 • خانم ایرانی مسلمان

  با سلام خواهش میکنم به هم توهین نکنیم همه ما ازاین اتفاق ناراحتیم از نوع نظرات کاملا مشخص کسی از این اتفاق حداقل راضی نیست. ایشون ممکنه مسلمان نباشه اما ایه ایرانی که هست.بحث اسلام که تکلیف مشخصه خودش میدونهو خداش اما ایرانی بودنش !! من فکر نمی کنم هیچ پدر ومادری راضی به این کار فرزندشون باشن حداقل میدونم که هر والدینی نجابت و حرمت بچشو دوست داره اصلا ما ایرانی ها به این اصل ها معروفیم مطمعا گرفتن یک همچین تصمیمی برای یک ایرانی در یک خانواده مسلمان (بهتر بگم خانواده این خانم اگه مسلمان هم نباشند که بعید میدونم حداقل آنقدر فرهنگی هستند و بازی در نقشهای مختلف انجام دادن و از هر نقشی اثرات مثبت آون رو دیدن)خیلی سخت بوده حالا چه فکری پشت این اتفاق وکار هست خود این خانم می دونه ولی من فکر میکنم که راه رو به بیراهه رفته وامیدوارم که توبه کنه حداقل تو زمینه کاری خودش کمی به حرفهای چارلی چاپلین که به دخترش گفت گوش می کرد اون نه مسلمانه و نه یک ایرانی یک انسان آزاد بود و در همون جایی که این خانم رفته زندگی می کرد . فقط برایش متاسفم خواهشن دیگه کسی در مورد آزادی زنها حرف نزنه که اگه این آزادیه همه حیونها از اون بهره مندند.

  Thumb up 4 Thumb down 1
 • علیرضا قاسمی

  واقعا خیلی خیلی … جای تاسف و تالم دارد که بگوئیم خانمی که در دوران انقلاب به دنیا آمده و در محیطی حداقل مذهبی بزرگ شده ولی جالی سوال اهست که بگوئیم ایا خنواده ایشان در تربیت بی تربیتی ایشان نقشی داشته اند یا نه متاسفانه باعث سر شکستگی خانوده هنرمندش شد نه ایرانیان همه دنیا ایرانیان را به حجب و حیا میشناسند.

  Thumb up 5 Thumb down 2
  • نماینده خدا روی زمین

   سلام ، حجب و حیا رو می بینم تو خیابون ، سر کوچه ، تو پارک . بابا چقدر انکار . خیلی از همین هایی که داخل کشور هستن صد پله بدتر می گردن . قبول ندارین برید خودتون یه بار بدون احساسات تو خیابون ، سر کوچه یا تو پارک ببینید . اگر من اشتباه میگم هر چی خواستید به من بگید

   Thumb up 3 Thumb down 2
 • الهه

  واقعا حیف که بگیم این خانم ایرانی بود.
  هر کس فکر می کنه این خانم حق داره، بدونه با هم می افتن قعر جهنم.
  ایران؟ اصلا ایران به درک. این زن مگه مسلمون نبود؟ مگه ندید چقدر از جوونامون به خاطر آزادی ما و این خانم به خاک و خون کشیده شدن؟ اینجوری جوابشون رو میده؟
  واقعا وجود چنین آدمی خائن و کثیفی توی دنیا ننگه

  (این بحث داغ است، نظر شما چیست؟) Thumb up 5 Thumb down 3
 • اردشیر

  درود بر شرف همه انسان هایی که به ازادی اعتفاد دارن ، اینو بدونید شعور داشتن به ایسانس و فوق لیسانسو دکترا نیست که هزاران با سواد بی شعور رو میشناسیم، گلشیفته کاری کرده که نه به من نه به تو مربوطه ، و نه حق ما رو ذایل کرده، لخت شده عکس گرفته به خودش مربوطه شما رو سننه؟ تو به اسلام معتقدی شاید اون نباشه؟ کی گفته تو بهتر از اون درک و شعور داری؟ خودت؟

  Thumb up 3 Thumb down 4
  • امید 24

   سلام
   این ادم کثیف و عقده ای آبروی ایران وایرانیای عزیز رو برده اون یک ادم کثیف بیش نیست
   ما کاری به دین و مذهب نداشته باشیم هم این کار بدور از انسانیت
   میدونی اونایی که بزرگ شده ایران هستن برن خارح دیگه برای ما ایرانی لقب ندارن اونا خواهر و مادرای ما میشن پس اگه اونا کارایی به این شکل انجام بدن نتیجه میگیریم که آبروی من و تو میره نه خودشون افتاد الان ؟

   (این بحث داغ است، نظر شما چیست؟) Thumb up 4 Thumb down 4
  • HANA

   موافقم باهات شدیدا. دمت گرم :-bd

   Thumb up 3 Thumb down 2
 • سید هادی

  سلام من تا این چند روز پیش میگفتم به ما چه هر کاری دوست داره انجام میده بدن خودشه ازاده و فلانو بهمان ولی الان که این مطلبو خوندم میبینم نه حق با شماس
  در دوره کوروش که یکی از ۱۰۰ ها شاه بزرگ ایران ویج بود هیچ زنی شرف و ازادیشو با بدنش نشون نمیداد و افتخار رو برای ما امثال فرهادی ها میارن نه این خانم فهمیده که داره خودشو گم میکنه
  اگه بی ادبی کردم منو ببخشید و اگه غلط دیکته ای هم دارم بازم ببخشید

  Thumb up 7 Thumb down 0
 • مرتضی

  متاسفم از این همه تعصب؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  Thumb up 2 Thumb down 2
 • اریوبرزن

  به نظر من گلشیفته اقدام شجاعانه ای کرد و من تحسینش میکنم چرا همیشه یه عده بخصوص از خانمهای مسئول میتونن برن و خودشونو نماینده همه زنان ایرانی معرفی کنند ؟ حالا یه شیرزنی نماینده یه عده دیگه ای شده که خواهان حجاب اجباری نیستند من مطمئنم اکثر اونایی که نظر مخالف داشتند خیلی بادقت عکسهای گلشیفته رو زیرورو کردن هرقدر محدودیت بیشتر نگاههای حریص و هوس الود بیشتر

  (این بحث داغ است، نظر شما چیست؟) Thumb up 3 Thumb down 5
  • فرهاد

   به نظر من شما هم از گل شفته تبعیت کن ودر انظار عمومی لخت شو واعتراض خودت رو به اینهمه محدودیت اعلام کن فقط قبلش زمان لخت شدنتو اعلام کن تا آقایون هم برای حمایت شما بیان وبه حظ بصر برسن

   Thumb up 2 Thumb down 3
  • mahtab

   ba nazaret kamelan movafegham

   Thumb up 1 Thumb down 2
 • زهرا

  اینا یا یه کارو نمیکنن یا وقتی هم انجام میدن از همه بدتر انجام میدن
  متاسفم…تو همین ایران میموند معروف تر میشد

  Thumb up 5 Thumb down 1
 • ونداد

  خاک تو سرش احمق بیشعور.کم تو دنیا به ما میگفتن بی فرهنگ.فقط میتونیم بگیم متاسفیم براش.تنها دلیل لخت شدنش به نظر من اینه که جو گیر شده همین وگرنه تو همون تهرانشم یه همچین آزادی هایی دارن البته نه در اون حد ولی صحبت از آزادی اگه عرضه داریم باید مثل قضیه ی انتخابات باشه.اینجوری حداقل اگه یکیم شنید میگن دوستدار پیشرفتن…

  Thumb up 2 Thumb down 2
 • saddarvazeh

  خب کاری که گلشیفته فراهانی کرد به خودش ربط داره
  هرکی هرکاری دوست دراه بکنه خب
  هرکسی رو تو گور خودش میزارن

  (این بحث داغ است، نظر شما چیست؟) Thumb up 4 Thumb down 4
 • باران

  کسی که بخواد با نشان دادن بدن خودش اعتراض کنه مشخصه که مشکل داره

  Thumb up 5 Thumb down 2
 • سمیرا

  من به عقیده گلشیفته و انتخابش احترام می ذارم . نه موافقم نه مخالف

  (این بحث داغ است، نظر شما چیست؟) Thumb up 7 Thumb down 3
 • محمد سعید

  سلام
  این خانم به اصتلاح هنربیشه که هنر جسمش را به بهانه اعتراض آنهم معلوم
  نیست هدفش دولت و یا سازمان خاصی بوده بمعرض دید همه بکذارد. آیا ایشان
  که به این راحتی میتوانست برهنه شود و خود را نشان دهد میشد به زبان ساده اعتراض کند و حرف خودش را بزند و همه متوجه اعتراض او شوند.
  ایشان با این حرکت مغرضانه و ناشیانه به مردم شریف ایران در داخل کشور و خارج
  بی شرمانه بی احترامی کرده و از موقعیت اجتماعی خود آنهم از این مردم بدست آورده سوء استفاده نموده . این شیوه اعتراض که به عقاید مردم توهین و بیحرمتی
  شود موافق نیستم . و سوء استفاده از هنر میباشد . و برای این خانم که فرهــنک
  ما را زیر با نهاده متأسفم .

  Thumb up 2 Thumb down 1
 • rasool

  این مسئله بیشتر از هر چیزی واسه خانوادش گرون تموم شد.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 • سارا

  ای بابا
  حیفش نبود با اون نقش آفرینی های توپش این کارو کرد که طرفداراش ازش بیزار بشن؟؟؟؟
  یه بازیگر خوب داشتیم که اونم رفت به راهی که آخرش بن بسته
  براش متاسفم…….! ~x(

  Thumb up 4 Thumb down 2
 • HANA

  دلم نیومد منم چیزی نگم واقعا متاسفم.چه طور تونست اینکاروکنه ~x(

  Thumb up 5 Thumb down 2
 • sahar

  سلام و درود ای ایرانی
  به قول دکتر شریعتی : آنگاه که همه به دنبال چشمانی زیبا هستند تو به دنبال نگاهی
  زیبا باش
  من به عنوان یک زن ایرانی متاسفم و افسوس می خورم که چرا اینهمه بی فرهنگی بر جامعه حاکم شده همه اینها برمی گرده به نظام حاکم بر جامعه. ای کاش مسئولین کشور کمی به فکر نام ایران و ایرانی هم باشند. امثال گلشیفته ها زیادند و باید به فکر اصلاح بود و مانند کبک سر را زیر برف نکرد

  Thumb up 3 Thumb down 1
 • setare

  نظر من تلفیقی از نظر همست،احساس می کنم همه به گونه ای واقعیت رو گفتن

  Thumb up 1 Thumb down 2
 • بتوچه فضول عوضی

  من میگم به هیچ کس جز خودش ربطی نداره
  اگه من دختر بودم و جای اون میگفتم مال خودمه میخوام توش دینامیت بزارم به کدوم شغال مربوطه!!؟
  چه مردم فضولی هستید و ضمنا بیکار
  فکر نون کنید که خربزه آبه

  (این بحث داغ است، نظر شما چیست؟) Thumb up 3 Thumb down 5
  • maedeh

   khoda ro shokr dokhtar nashodi,hitler

   Thumb up 3 Thumb down 2
 • افشین

  گلشیفته خواهرهمه مااست.
  اصلانبایدخود رابه اون راه بزنیم. اگراشتباهی کرده تقصیرهمه ماست.
  بایدریشه های بی اخلاقی راجستجو کنیم واینکه چرا به اینجا رسیدیم؟؟

  Thumb up 5 Thumb down 2
 • ندا

  چشمای گلشیفته دروغ نمیگه من از حرکتی که همه میگن ناراحتم اما چشماش
  انگار یه چیز دیگه میخاد بگه …. دلم نمیخاد به کسی که یزمانی بهترین فیلما رو برامون نقش بازی کرد ناسزا بگم الان خیلی دلم میخاد بدونم اون لحظه تو ذهنش چی میگذشت

  کاش اینا همش دروغ باشه

  Thumb up 3 Thumb down 1
  • saddarvazeh

   همه دروغ میگن ینی؟
   وقتی خودش تایید کرده…

   Thumb up 1 Thumb down 1
 • vajihe

  از تحلیلتون ممنونم خیلی خوب بود ولی به نظر من متاسفانه ایشون یه جورایی شدن نوچه ی آمریکا فکر کنم نباید اینقدر بزرگش کنیم اصلا نباید بهش توجه کنیم چون اونا همینو میخوان خانم فراهانی هم وقتی شد مهره ی سوخته اونوقت میفهمه چه کشور عزیزی رو از دست داده دشمنان ما هر روز با یه شگرد جدید وارد میشن ولی ما یه روز با موسوی و کروبی یه روز با ترور دانشمندان یه روز با پخش فیلم های فارسی وان و غیره یه روزم با این کار حرف دیگه ای ندارم ممنونم ازتون

  Thumb up 3 Thumb down 0
 • ملیسا

  من نمیدونم چرا ایرانی جماعت اینطوریه یه عده ازینور بوم میفتن یه عده ازون ور بوم. آره اگه گلی از یه کشور مسلمون نبود شاید حتی این براش یه موفقیت بود اما اون چینی یا فیلیپینی یا … نبود. خوب یه کاری کرده ضد ارزشهای دین و کشورش.وقتی ایران ادعا داره اسلامیه این کار ضایع کردنه ایرانه. همیشه آرزو داشتم ژاپنی بودم و برام مهمترین چیز حیثیت کشورم بود نه کف و هورای کسایی که قد ارزن واسم ارزش قایل نیستن. منظورم اروپایی هاست.دوستان شما هم نه این حرکت روشن فکری بدونین نه اینقدر بخاطرش خوتونو ناراحت کنین.کاریه که شده فقط امیدوارم درس عبرتی باشه واسه بقیه. [-O<

  Thumb up 3 Thumb down 1
 • Mohammad Bagher

  سلام وتشکر از سایت بسیار زیبا تون.
  راست میگن که:گر خواهی نشوی رسوا هم رنگ جماعت شو.چرا چراو چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  این خاک پاکه چون مردمانش پاکند !چرا بعضی ها با این کارها میخواهند این مردم را زیر سوال ببرند الله اعلم.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 • srsd

  اینا رو نگا ایییییی ییییییییه !!! شما دقیقا چی کاره ی گلشیفته اید که اصلا راجع بهش نظر میدین؟؟ دقت کنید : <>

  Thumb up 1 Thumb down 1
  • از یه بنده خدا

   سلام
   این ادم کثیف و عقده ای آبروی ایران رو برده اون یک ادم کثیف بیش نیست بنظرم تو غیرت نداشته باشی
   حالا تو یکم فکر کن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   Thumb up 1 Thumb down 2
 • گمنام

  %-( :-O [-O< ~x( :-$
  خواهران من!
  برادران من!
  هموطنان عزیز!
  ایران دیگه از دست رفت!
  چیزی به اسم ایران وجود نداره!
  بیخودی هم خودتونو به زحمت نندازین و حرص نخورین!
  منابعشو که یا دزدیدن یا تموم شد!
  یه نیمچه آبرو مونده بود که اونم به مرحمت بعضی ها….!
  سعی کنید از این پس فقط سکوت پیشه کنید و بشنوید!
  هیچی نگید!بزارید ایران دقایق آخر عمرش رو به راحتی سپری کنه!
  والسلام!!!

  Thumb up 2 Thumb down 2
 • ایرانی

  وقتی هنوز اسلام در ایران نبود پوشش وجود داشت و بسیار پسندیده بود
  برهنگی در هر فرهنگی و هر مملکتی کار نا پسندیه فرق نمیکنه آمریکا و اروپا و ایران نداره
  هیچ فرهنگی از هرزگی و بی بندو باری خوشش نمیاد.
  هر کسی باید برای خودش ارزش قائل بشه که گلشیفته با این کارش خودش رو بی ارزش کرد و خانوادشو سرافکنده کاش حداقل از پدر و مادرش خجالت میکشد.
  خیلی متاسفم .

  Thumb up 1 Thumb down 0
 • بهروز

  این دیگه آخرین نظری هستش که تو مطالب از این دست مینویسم فقط میگم انشالله روزی که در صور دمیده شد(روز قیامت)روری که کل ساخته های دسته بشر که بهش مینازید نابود شد روزی که کوه ها خاک شد روزی که آسمون از هم شکافت اونموقع به حق داوری میشه بین مردم دلم به درد اومد از یه سری حرفا و کارای بعضیا دلخوشم به اونروز که ارزش های حقیقی آشکار میشه.یا علی مدد…

  Thumb up 1 Thumb down 0
 • yalda

  جای تاسف داره کسی با بیفرهنگی و بی جنبگی اسم ایران رو خراب کنه، لختی در تمام فرهنگ ها و آیین ها زشت و سبکه پس
  لطفا لخت شدن ایشون رو با مسائل دیگه قاطی نکنید
  هر مسئله جای خودش قابل بحثه
  لخت شدن ۱ دختر ایرانی با نام ایران فقط و فقط یک معنی داره، ب…. را ایشون متاسفم

  Thumb up 1 Thumb down 0
  • من

   شما نگران نباش !!
   ایران بخاطر کوته فکری،دیکتانوری و نظام سیاسی واقتصادی بدنام ترین کشور دنیاست!
   بخاطر این عکس اسمش خراب تر نمیشه!!!

   Thumb up 1 Thumb down 1
 • حمید رضا

  هر کسی رو تو قبر خودش می خوابونند

  Thumb up 1 Thumb down 2
 • افشاگر

  وقتی کار های یک بازیگر که به دلیل حمایت بنده و امثال ما رشد کرد باعث بشود در خبرگزاری ها خارج کشور چنان تیتر بزنند که †بازیگر مشهور ایرانی لخت شد †ایا شما این کار را شخصی میدانید که به نام کشورم ختم شد به نام کشوری که کوروش و آرشها و شهدیدان داشت ؟؟(( مطلب بالا نوشته مسئول ایرانویجه من میخواستم بگم آقای ایرانویج بنظرم شما وامثال شما فقط بلدین خوب هارت و پورت کنید و از دور مثل شغال زوزه بکشین مگه سران این رژیم با حمایت پدرهایی مثل پدر من و سایر جوانان وطن که شهید شدن چه گلی به سر این مرز و بوم زدن که هنرمندش بخواد بزنه؟! شما خودت به اصطلاح یه هنرمند!! چه کار کردی برای گرفتن حق این مردم؟ آیا حسین وار تاختی بر جور و ظلم یزیدیان و ضحاک زمانه؟ آیا زمانی که ثروت این مردم به تاراج رفت توسط رژیم و اجنبی تو جرات داشتی توسایتت مطلب بزنی؟ آیا زمانی که کودکان معصوم بخاطر نداشتن گاز در آتش سوختند تو عکساشونو رو سایتت گذاشتی و صدها آیا ی دیگر … تو و امثال تو چابلوسان و دورویان دستگاه یزید زمان هستین. شجاعت داشته باش آقای به اصطلاح مسئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئول.
  من کار گلشیفته رو تایید نمیکنم و قضاوت هم نمیکنم چون نمیدونم چرا این کار رو کرده باید خودش بیان کنه هدفشو!! اما اینکه شما و امثال شما اینگونه جبهه گیری میکنی خیلی ضعیف کشیه. اگه زوری داری کاوه گونه بر سر ضحاک فرود آر تا جاودانه شوی….

  Thumb up 0 Thumb down 1
  • احمدنیا

   درود
   ممنونم ابتدا برای زمانی که گذاشتید و این نظر طولانی رو ارسال کردی

   ما نگفتیم که خیلی عالی هستیم و بهترین هستیم اما ایمان داریم که خوب بودن سخت نیست و ما هم سعی داریم در توانیم خوب باشیم .
   این ها رو که میگم برای دفاع کردن از خودمون نیست اما درد ما اینه که کارهایی میکنی که نمیزاریم تو شیپور که هم عالم و آدم بفهمند

   ۱- از اختلاس هم گفتیم هر چند زیر فشار بودیم
   ۲- بله از دختران هم گفتیم و کمک شهرداری به جاهای دیگه و عدم رسیدگی به این دختران
   ۳- از گرانی دلار گفتیم ان هم از دست های پشت پرده
   ۴- از طلا و فساد گفتیم
   ۵- از قول های مسئولین گفتیم
   ۶- ….

   اگه قرار بر چاپلوسی ماست شاید حق با شماست که چون به هیچ جا وصل نیستیم حاضر نیستیم دست کسی بر سر ما باشه باید این حرف ها رو هم بشنویم .

   در کل باعث افتخار هست که دوستان چون شما داریم به امید روز های روشن تر و خوب تر بدون هر گونه قضاوت نا آگاهانه

   Thumb up 1 Thumb down 0
 • اناهیتا

  من که با اقای ایران ویج قهرم هرچی مینویسم ارسال میکنم همرو رد میکنه نشون نمیده. [-( [-(

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • irooni

  خاک بر سر شوهر بی خیرت این خارشیفته!
  البته از بهائی جماعت از این بیشتر انتظار نیست!

  Thumb up 2 Thumb down 1
 • sara

  سلام. من یک زن هستم. از خدا یاد گرفتم مهربان باشم. همون مرغ و گوشت و آب غذاو هوایی رو که به خوبها میده، به بت برستها، قاتلان،شرور ها و همه آدم بدا هم میده.پس هیچکس را مسخره نمیکنم، حتی اسمش رو. فکر میکنم خانم فرهانی خواسته بگه به هیچ قید و بندی اعتقاد نداره. خوب آزاده. اصلا آزادی یعنی همین. بر اساس همین آزادی من هم خودم رو میپوشونم. ولی به خانم فراهانی میگم: از همو ن چیزهایی که تو داری همه زنها هم دارن! تا حالا فکر کردی چرا نشونشون نمیدن؟ (حتی زنهای اونور آب)! یه سوالی هم دارم، از کی تا حالا نماینده زن ایرانی شدید؟ خب دوست دارید هر چه دارید همه ببینند؟ خب مردم ببینید که غیر از این هیچ چیز ندارد. هیچ چیز ، هیچ چیز ، هیچ چیز . . . . .

  Thumb up 2 Thumb down 0
 • مرتضی

  سلام من فکر میکنم دوران گلشیفته سه دوره کاملا متفاوت دونست ۱دوره طلایی:که از درخت گلابی تا درباره الی دونست که واقعا یکی از بهترین بازیگرای ایران بودمخصوصا میم مثل مادر وگیس بریده ۲خروج از ایران تا برهنگی تو آنونس که به نظرم دوره خاکستری بود وچند بازی کوتاه تو فیلم هایی مثلTHERE BE DRAGON &I Will kill you if yourdieکه سرجمع ۳۰ دقیقه هم نمیشه که باید گفت یه بازیگر درجه ۳ باتخفیف امادوره سوم وبعدازسزار و برهنگی که دوره سیاه هنری اونه که دست به خود سوزی زده ولی اینجا ایرانه نه تونس.اینجا کسی برای آزادی شرف رو لکه دار هوس نمکنه مطمئن باشید این خود سوزی مرگ گلشیفته فرهانی مرگی که هیچ کس تسلیت گوی او نیست.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 • یه دختر 21 ساله از بناب

  من ازش دفاع نمیکنم.بازیگر محبوب من بوده و هس.چه لخت چه با لباس.چون من فقط از نظر حرفه بازیگری بهش نگاه میکنم.واقعا بازیگر قدرتمندیه.هنوزم دوسش دارم.قرار نیس که اگه کسی ایرانی باشه محکوم نیس که تا آخر عمر پوشش داشته باشه.تغییر عقیده دین مذهب داده.اینجا نشده گذاشته رفته.به نظر من کسی نباید در موردش نظری بده.چون دیگه مال ایران نیس.اصلاذشماها اینقدر افکارتون خرابه که میرین سراغ نقاط منفی.ببخشیدا دورو برمون پراز لجنایی هستن که ول میچرخن.کارایی میکنن که واقعا شرم آوره.هنرشو دارین و علمشو میدونین بسم ا… .تربیت بدین نه مجازات و انگشت نما کردن.جوون باید خودش عاقل باشه نه از ترسش به زور عاقل بشه.با اینجور حاشیه ها هم دارین سر ماهارو میکنین زیر برف…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • hesam

  متاسفم برای مسوولینی که مدام دنبال حاشیه میرن و اون لحظه ای که باید آقای فرهادی رو تشویق کنند که مایه افتخار ایران و ایرانی است فورا تصویری مبهم از خانم فراهانی رو بالا میبرن که وا مصیبتا اسلام به خطر افتاد تا ذهن مردم رو منحرف کنند. ببینید هیچ رسانه ای موفقیت آقای فرهادی رو تبریک نگفت ولی بخاطر تصویر روی مجله همه غیرتی شدن. و باز هم متاسفم برای مردمی که اینقدر ساده هستند که با یک تصویر مبهم فریاد میکشند و در مقابل جایزه ای جهانی و پرارزش ساکت میشوند و صدا از کسی در نمیاد.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • مهران

  آقای amir بهتره مثل دوروغ اصلی یعنی تلب از صحت ادعاتون مطمئن بشید بعد فلسفه و نتیجه گیریتون رو انجام بدید ضمنا حتی بر فرض محال درست بودن ادعای شما یک اتفاق زشت و قبیح مجوز اتفاقات بعدی نمیشود و اخلاق وانسانیت برای تمام انسانهای آزاده در همه حال مورد احترام است

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • علی

  واقعآ از هنرمندان این کشور که چون نمادهای اینجا هستند نباید این حرکتها سر بزنه ول صد افسون به حال انهایی که این طور فکر خودشونو بیان میکنندو اونو به حساب ازاد اندیشیی وروشن فکری میزارند [-X

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • nia

  واقعا متاسفم خوب شد توی ایران نبود اکثر مرد های ایرانی منحرف هستند مخصوصا جوان ها اینجا وقتی یه زن باحجاب بیرون میره اگه با تیکه متلک نباشه با نگاهشون ازارشون میدن حالا وای به حال اون اگه توی ایران بود …..
  (در ضمن منکر کار بد و زنده ی ایشون نمیشم )

  Thumb up 1 Thumb down 0
 • nashenas

  سلام دوستان بهر حال درسته که می گید این رفتار خانم به خودش و خانوادش برمی گرده ولی هر چی باشه انم هم وطن ماست درست نیست چون از این کشور رفته اندامش رو به حراج بزاره و بعد هم بگه این آزادی است ما ایرانیها این چنین ازادی رو نمی خواهیم اگه قرار بود ازادی داشته باشیم ان هم به این شکل هیچوقت شاه رو از کشورمون بیرون نمی کردیم ما بخاطر این مملکت و بخاطر دفاع از ناموس خودمون شهدای زیادی رو از دست دادیم و خانواده های زیادی داغدار شدند به خاطر این آب و خاک پس درست نیست این خانم با غیرت و شرف ایرانی این چنین گستاخانه بر خورد کنه .

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • اردشیر

   از دیدگاه شما ازادی چه معنیی می ده ؟ از دیدگاه مسئولین ایران ما ازادترین کشور دنیا هستیم !!!!!!!!!!!!!!!!! ما ازادیم که نظرات فرد اول کشور رو بپذیریم یا بریم زندان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   ازادی یعنی کسی که کاری می کنه و به تو اسیب نمی رسونه تو حق نداری سرزنش کنی

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • شبنم

  به گلی که شیفته کرد ما را…
  تو نه دیگر آن دختر “میم مثل مادری” و نه زنی در “سنتوری”.حالا حتی بازیگری جوان و مستعد و دلکنده از سینمای بیمار ایران و در سودای هالیوود هم نیستی .دیگر همه چیز تمام شد.دیگر مهم نیست که بگویند فقط برای حجاب و کار و پول و هرچه و چه و چه به بیرون زده باشی.از امروز تو یک خط شکنی.چه بخواهی چه نخواهی.نمی توانم فرض کنم که نادانسته سنگی را در آبی ها ی خالی و خیالی اذهان فسیلی انداخته باشی.یا شاید نمی دانستی و می دیدی و چه بهتر.دیگر هیچ چیز مهم نیست.تو بر روی “نباید “ها و”باید”هایی که قرن ها بر ما تحمیل شده است خط کشیدی. خوش آمدی قربانی.چرا شادی ام را پنهان کنم، وقتی روزهایی را می بینم که پرچم دار و خط شکن های سرزمین ام زنانی چون تواند ،که رگ های متورم غیرت و حجب و حیا و شرم را از درد و حسرت و ترس می ترکانند و با نگاهی کودکانه ،لخت …برهنه در برابر چشمان از حدقه درآمده ی تاریخی کثیف می ایستند و نعره می شکند که هی …های مرا ببین . من همانم که تو مرا به زنجیر کشیدی. در مقام خواهر و مادر و زن و با چماق عفت و عصمت و هر مفهوم بدبو و بدوی دیگر.من اینم . برهنه مرا ببین و در خلوت خویش به تدلیست ببغض، که در هزارتوی مفاهیمی فسیلی، به لجن کشیده شده ای و نمی دانی.آی خط شکن . من در برابرت سر تعظیم فرود می آورم و شرمنده ام و از هم اکنون ، تمام وجودم اشک و ترس است از دشنام هایی که نثارت می شود. آی دختر وحشی و معصوم-نگاهِ شرقیِ غمگین. تو را به برهنگی آسمانی ات سوگند که آنچه کردی ،کرد دیگرانی را که تو را محصور و مهجور می خواستند.تنها بدان که تنها نیستی .شاهین نجفی

  Thumb up 1 Thumb down 0
 • اسم_پارسی

  اقای احمدنیا میشه جلوی توهین به این زن رو بگیرین شما همتون ایرانی هستید خودتون کلی کارای ناجور کردید هیچ کدوم به حساب نمیاد حالا چون ایشون یه ذره تو چشم بودن یه کار اشتباه کردن باید به کل خانواده و خود ایشون توهین کنید والا شماها از ایشون کافر ترید

  Thumb up 0 Thumb down 1
  • ...

   نه نمیشه.. خودش اینطوری خواسته مگه نه اینکه خواسته عکسشو بزنند تو مجله تا همه ببینند و بفهمند آزادی یعنی این!!
   پس صابون انتقاد اذهان عمومی رو هم به تنش مالیده ، شما نمیخواد کاسه داغتر از …

   Thumb up 1 Thumb down 1
 • amir

  دوستانی که رگ غیرتشون زده بیرون میخوام بدونم ۳ سال پیش که دختری رو به جرم شرکت تو تظاهرات اول بهش تجاوز کردند و بعد اعدامش کردند و یا دختر پسرهایی که تو کهریزک جوری بهشون تجاوز کردند که تا آخر عمر روانشون آروم نمیشه شما با غیرتا چیکار کردید؟ حالا همه با لخت شدن یه دختر آبروتون میره و لی اون موقه رگ غیرتتونو گم کرده بودید ؟ شما از ترستون حتی این پیغامو فیلتر میکنید.

  Thumb up 2 Thumb down 0
  • اسم_پارسی

   راست ترین حرف تو عمرمو شنیدم

   Thumb up 1 Thumb down 0
  • فرهاد

   درود بر تو ای امیر
   اقای بابایی مطلب شمارو باید بخونه تا بفهمه(اکه بفهمه!) که واسه جی انقلاب کرده؟ واسه کشف حجاب یا حفظ حرمت انسان؟

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • javad

   باید آدم شجاع و چیز داری باشی(چیز= جیگر) :-bd

   Thumb up 1 Thumb down 0
  • سارا

   ایول داری به خدا :-x

   Thumb up 1 Thumb down 0
  • saddarvazeh

   کاملا موافقم

   Thumb up 1 Thumb down 0
 • Anahita

  ای باباااااا. حالا شما خودتون که بدتر دارید موضوع رو داغش میکنید. اگه همه این بدوبیراهها حقشه. چرا انقدر دنبال مطلب ازش میگردین. نبینید،نخونید حرصم نخورید. بله درسته ایرانیه آدم خجالت میکشه. ولی توروخدا بس کنید. ((اسلام گفته امربه معروف نهی از منکر یه گوشه خلوت بدون توهین به شخص)) بچه مسلمونا،بچه های معتقد کار شما درسته؟ از اول صفحه فقط ناسزا خوندم من. منم ناراحتم که بازیگر محبوبم اینکارو کرده، واقعاً غصه میخورم که دیگه حرفی برای گفتن و دفاع نذاشته.. اگه رفت ، باشه . اگه تو فیلمایی بازی کرد که یه مرد رو خیلی عادی در آغوش کشید و بوسید، باشه. اما اینکه.. :-( .ما باید چیکار کنیم دنیا رو بیشتر بخندونیم.. بسه دیگه. چندروز پیش توقسمت اول همین مطلب یه چیزی نوشتم یکی جواب داد متاسفم که میگید ساکت باشیدوغیره و غیره،من میگم اگه شما،ما،خودمون بزرگش نکنیمو دنبالش نگردیم بزرگ نیست.همین چندروز پیش این آدمای مسئول که راه میفتن تو خیابون یقه دخترا رو میگیرن پرت میکنن توماشین واسه بدحجابی،توتلویزیون پاروپا انداخته بودن با قیافه های حق بجانب میگفتن امربه معروف نهی از منکر فقط در گوشه خلوت بدون توهین.. اما خودشون چه میکنن؟ یه مشت جوون عقده ای تحویل جامعه میدن که درد بزرگشون میشه مبارزه باحجاب. میدونید چرا؟چون بلدنیستید با امثال اینها چطور حرف بزنید چطور رفتارکنید. چندوقت پیش توخیابون به یه دختری گیر دادن تاببرنش،یه زن چادری و کاملاً محجبه همراهش بود گفتن چرا شما دوستتون رو ارشاد نمیکنید شما که خانم موقری هستید میدونید جواب قشنگ اون خانم چادری چی بود((شما واقعاًوقارروفقط تو حجاب مطلق میبینید؟)) نهایتاً هردوشون رو سوار ماشین کردنو بردن.پیامبریکه شماها انقدر قشنگ حرفاشو حفظید گفته توهرکاری نه افراط نه تفریط. اگه یه موجود زنده رو محکم تو مشت بگیرید دنبال یه را فراره واسه زنده موندن نه غذا نه محبت نه هیچ چیز دیگه به چشمش نمیاد فقط هرکاری میکنه واسه رهایی ازون مشت سفت شده. بذارید آدما راهشون رو خودشون انتخاب کنن خدا حتی تو انتخاب دین اسلام هم گفته بدون تحقیق و میل خودتون قبول اسلام بدرد نمیخوره.اونکه خالقه اینو میگه ما مخلوقات چرا کاسه داغتر از آشیم. مافقط میتونیم راهنمایی کنیم، به خود شخص،بدون توهین.لطفاً مثل این دولتیا عمل نکنید.راههای خیلی بهتری هست که بجای اینکه جوونا رو فراری بده از اسلام،میتونه عاشق کنه به اسلام :-h

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • علی

   چرا اینجور چیزهارو پای اسلام میزارید این از بی اراده گیه امثلا اوناست که (خود فروشی)میکنند

   Thumb up 1 Thumb down 1
  • Anahita

   پای اسلام؟؟ کسی پای اسلام نذاشته. :-? حرف چیز دیگه ای بود اصلاً. حرف ما آدمایی هستن که بقول دوستان باعث بدنامی مسلمانان شخیصی مثل ما هستند :-j

   Thumb up 1 Thumb down 0
 • معین

  گلشیفته فراهانی می خواهد کمی بیشتر دیده شود.او در آخرین فیلم هالیوودیش نقش دسته چندم را دارد و چند دقیقه کوتاه بازی می کند.
  او اعتقادی به اسلام ندارد ولی با این کارش نشان داد چه به سرعت شبیه زنان لائیک غربی شده و حیای زنانه خود را از دست داده است.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 • حسن

  س. ای بابا ول کن بابا خوب کاری کرده دمش گرم وقتی که هست تحویل نمی گیرید حالا که رفته های های راه انداختید قبل انقلاب بازیگرای داشتیم که لخت بودن حالا ادم شدن اونم مثل بقیه بازیگرا درست می شه جوش نزنید بروبچ ایران ویچ

  Thumb up 1 Thumb down 1
 • tamana

  این از کوته فکری آدماست که آزادی رو تو این جور مسائل می بینن
  واقعا متاسفم ………………………..

  Thumb up 1 Thumb down 0
 • Ali

  منم با حرفت موافقم .اشتباه محضه کارش

  Thumb up 1 Thumb down 0
 • dost

  همه پیام های شما رو خوندم و اظهار تاسف می کنم که شما که هموطن گلشیفته عزیز هستید و نقش آفرینیشو توی فیلم هایی مثل میم مثل مادر فراموش کردین این توهین هایی که شما به این هنرمند میکنید یه آمریکایی یا یه اروپایی به گلشیفته نمیکنه انگار اونها احترام و ارزش بیشتری براش قائلند. شما خیلی به ایرانی بودنتون افتخار می کنین؟ شما که اینقدر بی فرهنگ و بدون در نظر گرفتن هیچ چیزی به یک ایرانی بدترین توهین ها رو می کنید این از کاری که گلشیفته انجام داد هزاران مرتبه بدتره. اگر آبروی ایرانی با این کار می ره و با دزدی های میلیاردی و سیاست های کثیف دولت نه، پس این آبرو ارزانی خودتون

  Thumb up 0 Thumb down 1
  • javad

   تا حدودی باهات موافقم، من فیلم اشک سرما رو که گلشیفته توش بازی کرد را خیلی دوست دارم،اما با هر استدلالی جلو می رم از این کارش سر در نمیارم ،اون می تونست برای اعتراض هزارویک راه دیگه را انتخاب کنه ،چرا بدترین راه رو انتخاب کرد ؟

   Thumb up 1 Thumb down 0
 • اناهیتا

  باشد که تا هست از خان و مان مردمم بوی
  خوش و ترانه برخیزد . مردمان ما شایسته
  آرامش وآزادی اند ، مردمان ما شایسته
  شادمانی و ترانه اند ، مردمان ما شایسته
  دادگری و مهرورزیند

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • فرهاد

  درود بر شما
  بسیار ساده انگاری و سطحی نگری است اگر گلشیفته را مقصر بدانیم!
  گلشیفته فقط یک خروجی است!
  خروجی پکیجی که ساز و کار و عملکرد عناصرش به چنین ” تولید انبوهی “می انجامد که گلشیفته یکی ست از این هزاران!

  Thumb up 0 Thumb down 1
 • یه ایرانی

  با نظر صدرا موافقم !! من خودم ایرانیم ولی نمیدونم چرا ما ایرانیها اینقدر ادعای فرهنگ میکنیم وقتی خودمون گذشتگانمونو کامل قبول نداریم و فرهنگی دیگه برامون نمونده از گذشته ! بر عکس کشورهای پیشرفته (ژاپن بااینهمه پیشرفت هنوز به سنتهاش پایبنده ) !!! اونوقت بخاطر مسائل اینچنینی گیر میدیم فرهنگ اینه که اروپا نیمه شب بدون پلیس یارو پشت چراغ قرمز نیگه میداره نه از ترس پلیس مثل ما ! برو فکر نان باش که خربزه آب است هموطن ! !

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • حسین

  بابا ولش کنید دیگه اصلا به شما چه مربوطه ، گلشیفته یه ایرانیه و همیشه هم ایرانی میمونه ؛ شماها همتون تنگ نظر و از خود راضی هستین به هیچ کس مربوط نیست اون داره چیکار میکنه اگه میتونید برید مشکلات خودتونو حل کنید .

  Thumb up 0 Thumb down 1
 • آراس

  واقعا خار هم از سرش زیادیه میدونی بچه های ما بهش میگن : خودشیفته….
  چون اگه کمی هم به دیگران فکر می کرد این گند و نمیزد تا باعث سرشکستگی ایران و ایرانی و از همه مهمتر زن ایرانی بشه…..
  از صمیم قلب برای ذهن کوته فکرش متاسفم… [-(

  Thumb up 0 Thumb down 1
 • سحر

  با سلام
  من یکی از افرادی بودم که بازی گلشیفته را بسیار می پسندیدم و به نظرم بازیگر توانمندی بود هر چند حالا هم چیزی از آن استعداد کم نشده اما بسیار دلگیرم .
  دلگیرم که چرا باید این چنین بازیگر هنرمندی خودش را خراب کند مگر در ایران چه چیزی کم داشت او که در اینجا خیلی طرفدار داشت آیا حالا که رفته و روی بازگشت ندارد چیزی بیش از آنچه که داشت بدست آورده؟؟؟؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 1
 • amir

  درود بر شما
  بازهم یک موضوع اجتماعی واکثر کامنت ها یک بعدی هیچ کس بطور جامع واز ابعاد مختلف موضوع را بررسی نکرده است ای کاش برای یکبار هم که میشد از دنیای تک بعدی خودمان بیرون میامدیم وبا احترام گذاشتن به لفکار دیگران وبا در نظر گرفتن ابعاد مختلف موضوعات آنها را حلاجی میکردیم .اقتصاد ،اجتماع،فرهنگ،فشارهای روحی وروانی، عدم امکان ارائه آزادانه هنر ، سانسور ،سیاسی کردن همه کارها حتی هنر و………………………………………….را باید بعنوان پیش فرض ها در نظر بگیریم مابقی بعهده کارشناسان

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • Anahita

   دقیقاً . کاش میفهمیدیم #-o [-O<

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • hamid pori

  تا کی باید این همه حرف تکراری بزنیم.خیلی وقته در مورد خیلی موارد مشابه حرفای زیادی زده شده.حالا بعضی ها با اینکه میدونن دارن اشتباه میکنن باز حرف خودشون رو میزنن.(اگر دین ندارید لا اقل آزاده باشید)نمیخوام داعیه دینداری کنم نه.ولی اعتقادات یک ملت را به تمسخر کشیدن یعنی توهین به یک ملت.اخه درسته که یه کاری شده وبا بدن لخت تو فیلم ظاهر شده مثل خیلی از همین هموطنان عزیزمون که تا میرن بیرون از مرزها لخت که میشن هیچ بلکه….بعد هم راحت میان ایران و.. ولی این قضیه فرق میکنه که در سطح اول سینمای کشور رشد کرده باشی ودم از ارزشها بزنی(چون هنرمند تا باور قلبی به یک داستان نداشته باشد انرا بازی نمیکنددر غیر اینصورت خودش رو فریب داده)ستاره والگویی بشی برا یک ملت اونوقت در اوجی که پله اش سینمای ایران بوده دست به این کارها بزنی که هیچ تازه با مصاحبه های خود انرا تایید بکنی و باخنده های معنی داری اعتقادات را به تمسخر بکشی و….این کار نزد افرادی که خودشون در لایه های خاصی از جامعه قرار دارن ومعمولا معمولا تو خانواده هاشون هم این چیزا عادیه (البته بصورت بدترش)وباید راحت باشن یک کار معمولیه چون درکشون در همین حده و انتظاری بیشتر ازاین هم نمیرود.البته تقصیر مسولین هم هست.چون تا جلوی چشم خودمون این چیزا هست وپوششهای هنرمندان ما در بعضی اوقات ودر بعضی افراد(جدای از فکرشون)خیلی بدتره ویا اونقدر سطح فکر پایین هست که آزادی وآزاد بودن رو در چنین حرکاتی میدوننباید هم گلشیفته با افتخار کیف کند که چنین کرده.خدا به دادمون برسه .بیاید اول بفهمیم بعد حرف بزنیم.اگه خارج از هر جانبداری سیاسی یا اجتماعی یا فرهنگی این قضیه را به رای بگذاریم میبینیم که کار اشتباهی بوده.خیلی از هنرمندان فیلمسازها و موسیقی دانها و…اگه تو خارج دارن به هر شکلی کار میکنن ولی تو همون باور ها رشد کردن و با همون باور ها کار کردن ولی اینکه بیاین یه ملت رو بزارین سر کار و مسخره کنید……

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • سپیده R

  خیلی قبل تر ،من از گلشیفته به عنوان یه بازیگر عالی یاد می کردم، وقتی از ایران رفت و اونجا هم به عنوان بهترین بازیگر شناخته شد بهش افتخار کردم که یک ایرانی همه جا یه عنوان یک بهترینه، ولی با دیدن عکس این خانم تو فیس بوک واقعا متاسف شدم، حقیقتا ازش بدم اومد، چون این کار اون یه نوع جراح کردن خودش بود نه نشانه آزادی، این آزادی نیست، یه حراج واقعیه، حراج تن.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 • بابائی

  با عرض سلام و عرض تسلیت
  واقعاًبجراتمیشه به این جریان ازته دل تسلیت گفت . مگه مابرای کشف حجاب شهیدندادیم مگه مابرای همین انقلاب نکردیم وای برما، وای برمسئولین که فردای قیامت دست شهیدان باشه ویخه مسئولین …

  Thumb up 0 Thumb down 1
 • محمد

  خانوم نسبتا محترم من کاری به اسلام ندارم بگی تفکر اخوندی داری
  برو تاریخ مملکت خودت رو بخون ببین کدوم گوشه از تاریخش بی بند و باری و حجب و حیایی بوده ؟؟ پوشش زنان ایرانی قبل از اسلام رو نگاه کن. تو واقعا چی رو میخوای ثابت کنی ؟ میخوای بگی متمدن شدی ؟ با کلاسی ؟ اگه این هرزه گری هم جولوی دنیا کلاسه ما حال میکنیم بی کلاسیم. میرفتی تو اتاق خودت حالت رو میکردی این کارا دیگه لازم نبود. واقعا برات متسفم

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • محمد

  من نمیدونم تعبیر این خانوم از ازادی چیه ؟
  این که یه زن حق داشته باشه رو به روی همه لخت بشه ؟ و انواع دست درازی ها و متلک ها رو ببینه و بشنوه و حس کنه ؟
  شاید ازادی حجاب قابل درک تر باشه ولی وقتی کسی میاد لخت میشه چه چیز رو میتونه ثابت کنه ؟
  مشکل ازادی زن تو نوع لباسش ختم میشه ؟
  حقوق زناشویی، حق کار، مشارکت و.. اینها جز حقوق زن نبود ؟
  فقط به نمایش گذاشتن اندام رو به هر مرد و نامردی شد ازادیه زنان …
  خانوم محترم شما ازاد نشدی بلکه برعکس تو زندان خرافه و وطن فروشی اسیر شدی. این کارهای تو نه تنها نماد اعتراض نیست بلکه لکه ننگی هم برای کسانی که
  حق طلبانه خواسته های به جای خود رو مطرح میکنند محسوب میشوی.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • سارینا

  این اخلاق ما ایرانی هاست: اگر یک ایرانی که رنگ سبز رو دوست داره با یه ایرانی که رنگ زرد رو دوست داره کنار هم بشینند دعواشون میشه ، اگه یه استقلالی و یه پرسپولیسی کنار هم بشینند کار به کتک کاری میکشه ، اگه یکی مخالف کار گلشیفته باشه با یکی که موافق کارش باشه با هم تبادل نظر کنند کار به جروبحث و دعوا و فحش کاری میرسه(مثل شما)
  تا حالا فکر کردید چرا ؟؟؟؟

  به خاطر این که ما دو تا چیز رو یاد نگرفتیم :

  ۱) نظر هر کس برای خودش محترمه
  ۲) نظر خودمون رو به دیگران تحمیل نکینم

  علت این که ما اینقدر تو سر و کله هم میزنیم و یه چیزی رو کشش میدیم( اصلا منظورم این نیست که این کار گلشیفته بی اهمیت و پیش پا افتاده است) اینه چه مخالف ها چه موافق ها می خواند عقیده خودشون رو به دیگری دیکته کنند. هرکس عقیده خودشو نمیگه و تموم کنه بره ، عقیده شو میگه و با عقیده مخالفش جنگ میکنه.

  اگه شما تو یه جمع خانوادگی نشسته باشید و یهو یکی یه حرف رکیک بزنه چیکار میکنید؟؟!! میاید بلند بلند اونو تکرار می کنید تا هرکی هم نشنیده بشنوه و بعدشم نظر اعضای خانواده درباره اون حرف رو می پرسید! یا سرتونو میندازید پایین و خودتونو میزنید به اون راه و تظاهر می کنید که چیزی نشنیدید؟!!
  این موضوع یا نظیرش اتفاقی که تو فوتبال افتاد هم همینه!!

  لخت شدن اون خانم کار شرمانه ای بود ولی آیا پر کردن سایت ها از اخبار این کار ، گذاشتن عکس هاش روی سایت ها(حتی بالای همین صفحه) ، گذاشتن فیلمش برای دانلود و اختصاص دادن صفحاتی مثل این برای نظر دادن و بحث کردن دربارش، دامن زدن و همه گیر کردن این بی حیائی نیست؟؟؟!!!!
  اینقدر ظاهربین نباشید. این کار خودتون هم دست کمی از کار اون خانوم نداره با این تفاوت که کار اون خانوم بی حیائی در ظاهرش پیداست و کار شما در باطنش!

  (((((((( کسی که ادعای شرافت و غیرت می کنه بی شرفی و بی غیرتی رو فریاد نمیزنه!!! )))))))

  فقط چند لحظه فکر کنید…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • twilight

  وقتی ما توی مملکتی زندگی می کنیم که تمام ملت های دنیا بخاطر ترس از قدرت های علمی جوان های ما و بخاطر اینکه کاری ازشون در مقابل مغزهای متفکر ما بر نمیاد دست به تحریم ما میزنند ما باید خوشحال باشیم و قدرتمند تر جلو بریم نه اینکه برای کسی که برای خودش انقدر ارزش قایل نیست که اجازه میده همچین عکسی ازش در رسانه ها پخش بشه و حتی به ابروی خوانواده ی خودش هم فکر نمیکنه بها بدیم و اصلا راجع بهش فکر کنیم چه برسه به اینکه نظر خواهی هم بکنیم

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • فرهاد

   خوش خیال جون
   این مغزهای متفکر و جوانان دانشمند ما هستند که ازشون دنیا میترسه؟
   این موجودات افسانه ای رو فراموش کن دنیا رو نیوتن و انیشتین و برنولی و فرمی و دیراک و بقیه کفار دیکه به اوج تغییرات رسانده اند نه شماها که ایمانتون با دیدن یه عکس میلرزه همانا خاک بر سرتون

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • مجتبی

  چی بگم؟!!حرف به قدری هست که نشه اینجا بیانش کرد…..
  دیدفرهنگی،دینی،ملی روهم اگر بزاریم کنار( که البته اینکار از دید هرسه محکومه..)حتی از نظر انسانی هم که نگاه کنید: کدوم منطق انسانی ای قبول میکنه که آزادی وهم ارزشی زن و مرد رو با اینکار نمایش بدیم؟!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • sadra

  بیکار بودم … خیلی از کامنت ها رو خوندم.
  خیلی ها اینکار رو بد میدونن، اما از اونور میان هزار تا فحش میدن، تا ۷ جد عقب تر این بیچاره رو مورد عنایت قرار دادن.
  خیلی ها هم، فقط میگیم ایرانی، ایرانی …
  اینکاری بوده که کرده؛ به هیچکدوم ما هم ربطی نداره؛ همونطور که هیچکدوم ما دوست نداریم بخاطر کاری که کردیم بازخواست شیم !
  بدن خودش بوده و حریم شخصی خودش، به ما چه که بخوایم دربارش اینجور نظر بدیم و بگیم خوبه یا بد !
  خیلی ها هم میگن آبروی ایرانی ها رفته رو میبره و … اینم بگم، آبروی ما خیلی وقته که تو دنیا رفته ! فقط کافیه یک روز اخبار رو جدی پیگیری کنیم …
  در کل؛ من موافق اونایی هستم،که میگن خیلی چیزای مهم تری برای توجه هستش؛ بهتره اونا رو ببینیم و نزاریم بیشتر از این تو سرمون بزنن و روز به روز ملتی بدبختر بشیم

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • یکی

  سلام
  این خانم خیلی سادس(گلشیفته)
  انقدر نمی فهمه که فقط یه ایزار و آلت دست غربیا شده واسه رسوندنشون به هدف
  من واقعا واسه خودش و شوهر بی غیرتش متاسفم

  Thumb up 2 Thumb down 0
 • hectoor

  با سلام.
  خاک با خاک فرقی نداره اما فرهنگ با فرهنگ چی؟؟؟؟
  سیاست مدارای ما پول می خورن اما غربیها دارن اصالتمون رو می خورن
  برابری زن و مرد مگه فقط تو مسائل جنسی؟؟؟
  مگه انسانهای متمدن و با شرف مرد لخت رو تائید می کنند؟؟؟
  جایی که از زنها فقط بخاطر آگهی و تبلیغات و پول آزادن؟؟؟؟
  آیا آزادگی ما ایرانی ها ندا نبود؟؟؟
  آیا سپهسالار دریایی ما آرتمیس نبود؟؟؟
  آیا قهرمانهای ورزشی ما افتخار نیستن؟؟؟
  کاش برابری زن و مرد رو توی جنس نمی دیدیم
  کاش می فهمیدیم برهنه بودن برابری در عدم فرهنگ و شعور اجتماعی و اصالت
  کاش گلشیفته فرهانی می فهمید چشم دخترای ۷ سال تا ۱۸ سال به اون
  کاش می فهمید که الگو بودن لیاقت می خواد
  کاش می فهمیدیم پول بر می گرده اما یک نسل خراب؟؟؟؟؟
  یا علی

  Thumb up 1 Thumb down 0
  • مجتبی

   کاملا موافقم….
   تبلیغ آزادی با ابزار قراردادن تن برهنه!!!!!!!

   Thumb up 1 Thumb down 0
 • نسیم

  با نظر حمید موافقم گلشیفته ارزششو نداره

  Thumb up 1 Thumb down 0
 • فرزانه

  واقعا متاسفم برای گلشیفته حالم ازش بهم میخوره بنظره من نمیخوام شعار بدم ولییییییییییییی هرجا باشم ایرانی بودن خودمو فراموش نمیکنم
  من رشته ام گرافیک مطمین باشید نه فیلم مونتازه نه عکس فتوشاپه

  Thumb up 1 Thumb down 0
 • پدرام

  سلام به همه . همین قدر می دونم که شیطون لحظه به لحظه داره پررنگ تر می شه و داریم به پایان تاریخ نزدیک و نزدیک تر می شیم .

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • بهروز

  بچه خوب به این میگن که مایه افتخار بابا مامانش شده دستتون درد نکنه با این بچه تربیت کردنتون معلومه این آقا بهزاد فراهانی نه نون حلالی به این دختره داده نه با این سبیل کلفتش غیرتی داره من میگم آقای فراهانی برو سبیلت رو بتراش ای سنگ تراش. خاک تو اون سرت کنم با بچه ات اونم خاکش ترکیبی از خاک تموم عالم در حد سازمان بین الملل تا کسی به جنس خاکش انتقاد نکنه.

  Thumb up 1 Thumb down 0
  • سحر

   به پدر و مادر اونجور که شما می گی ربط نداره
   پسر نوح پیامبر هم بد ار آب در اومد

   Thumb up 0 Thumb down 1
 • حمید

  به نظر من کارش انقدر بی ارزشه که حیفه آدم واسه بحث دربارش وقت و انرژی بذاره.همیشه از هر ملتی آدمهایی هستن که باعث سربلندی یا سرافکندگی کشورشون میشن و دیگران هم با نظرات و دیدگاهای مختلف برخورد می کنن.این بحث آخر نداره.می شه بگین هدف از این بحث چیه؟مردم دنیا ما رو با برخوردمون میشناسن با عملکرد ایرانی هایی که تو کشورشون زندگی میکنن با تاریخ ایران و خیلی چیزهای دیگه.اگه کارش باعث افتخار نیست در عوض جدایی نادر از سیمین باعث افتخار بود.قرار نیست همیشه خوب مطلق باشه بد هست که خوب معنی پیدا میکنه.انقدر خودتونو اذیت نکنین.مطمئن باشید تک تک ما تو چهره ایران تاثیر گزاریم حتی بیشتر از گلشیفته

  Thumb up 1 Thumb down 0
 • طاهر

  آخه به من و شما چه ربطی داره ، یعنی توی این مملکت هیچ موضوع مهمی غیر از این گیر نمیاد که شما در موردش نظر بدین ، تازه کی میگه این( نماینده ی زنان) ایرانه این یه خانم با یه شخصیت حقیقی و اعمال و رفتار مخصوص به خودش بنام خانم گلشیفته فراهانی چه تو ایران چه خارج ایران، شما هم یه زحمتی بکشید و غیرت تون را اسراف نفرمائید و برای خونواده خودتون نگه دارید که تموم نشه بعد معطل بشید بیایید از این و اون قرض بگیرید . مسخره ترین بحثیه که تا حالا دیدم .

  Thumb up 0 Thumb down 1
 • SEVDA

  من میگم که شما ها همه اتون چه جماعت بی کاری هستین که میشینین تبادل نظر می کنین
  اون میگه وای …….. آخ دستش درد نکند چهار دیوار یی اختیار
  یکی دیکه میگه گلشیفته هم با این کارش به خودش بد کرد
  بی خیال بابا

  Thumb up 0 Thumb down 1
 • علی

  فرقی نمیکنه دارای چه آیین و مسلکی باشی ولی وقتی ایمان نباشه هیچی نیست
  هنرمند باشی ، دانشمند باشی ، عالم باشی ، محقق باشی …….. وقتی ایمان نباشه از شرف گرفته تا آخرش که وجدانه ، هیچی نداری .

  Thumb up 1 Thumb down 0
 • ali

  این که گلشیفته کار اشتباهی کرده درش شکی نیست، اما نباید راجع به آدما با قطعیت صحبت کرد، آدما هر روز عوض میشن. اینقدر هم سنگ اصغر فرهادی رو به سینه نزنیم معلوم نیست ایشون هم بعدا چی بشه. اگه خوب بود خدا رو شکر، اگه هم نه لااقل خیالمون راحته که دربارش با قطعیت نظر ندادیم، اینجوری خودمونو ضایع نکردیم.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 • آزاده

  اگر صحت داشته باشه ، یک رسوایی بزرگه البته اول برای خودش !

  Thumb up 1 Thumb down 0
 • فاطمه

  آدم چی بگه.بااین کارش کسی روبه ازاذی نمیرسونه.اخه بی بندوباری که ازادی نمیشه.اینکه نشدروش

  Thumb up 1 Thumb down 0
 • نیکی

  سلام دوستان
  کار این دختره اشتباه بوده ولی شما برنامه های خودمونو ببینید که هر روز بیشتر از دیروز از خط قرمز رد میشن وکم کم میخوان فرهنگ مردومو عوض کنن
  همون شبکه های خارجی که با اسم اران میباشد
  گلشیفته هم با این کارش به خودش بد کرد

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • Amir

  همه مه شعور داریم و وقتی کاری انجام می دیم می دونیم که از روی شعوره.این بابا هم خودش شعور داره و اصلا براش مهم نیست که ما راجع بهش چی فکر می کنیم چون خودش دارای هدفه و ای هدف چه خوب و چه بد به ما و امثال ما که هر روز از خودمون و دیدگاههای چرندمون ضربه می خوریم هیچ ربطی نداره. پس به جای اظهارنظرهای مغرضانه خیرخواهانه بی ادبانه و…بشینیم خوب فکر کنیم ببینیم سر تک تک خودمون چه بلایی دارن میارن بعد تو کار کس دیگه دخالت کنیم و این دخالت رو پشت اسلام و ملی گرایی و غیرت و… پنهون کنیم.(بچه که بودیم بستنی مان را گاز می زدنند گریه می کردیم.چه بیهوده بزرگ شدیم روحمان را گاز میزنند و می خندیم)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • سارا

  به نظر من هر کسی یه تفکری داره اونم شاید واسه کاراش دلایلی داشته باشه من فعلا نمی خوام قضاوت کنم امیدوارم فقط هیچ وقت از کاراش پشیمون نشه البته اونم وقت زیادی گذاشته تا در مورده کاراش فکر کنه :-? شایدم به نظرخودش باید این کارا رو می کرده بیاید صبر کنیم تا ببینیم می خواد دقیقا چی کار کنه

  Thumb up 0 Thumb down 1
 • وااااای

  :-@ ~x( %-( X-(

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • امین

  سلام به همه.جواب هرکارگناهی رو خدابایدبده.
  مابه طورقطعی نمیدونیم که آیا این عکس ازخودشه یا نه.
  خانم فراهانی تاایران بود خیلی محبوب بود طوری که هیچوقت این محبوبیت رو درهیچ جای دنیا نمیتونه بدست بیاره.واگراین عکس از اون بوده باید بدونه هیچ ایرانی با فروش ناموس موافق نیست.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 • هیچکس

  ما همه توی این جامعه به اصطلاح اسلامی هزار گناه و جنایت به اسم اسلام انجام میدیم به رگ غیرتمون هم بر نمیخوره…..فرقی نمیکنه که طرفمون مشهور باشه یا نباشه ….مطرح باشه یا نباشه….من با حرف (وطن دوست) موافقم….هزار ظلم و جنایت و تجاوز و بی حرمتی توی این کشور اسلامی به اسم اسلام اتفاق میافته و هیچکس به رگ غیرتش بر نمیخوره…با اینکارا شعور و فهم و درک شما رو به بازی میگیرن شما هم رگ غیرتتون باد میکنه که چرا فلان هنرپیشه اینکارو کرد، چران فلان لباسو پوشید و …..اینطوری میشه که شما رو از مسائلی که دوروبر زندگی خودتون میگذره پرت میکنن….آقا جان به شما چه ربطی داره که فلانی چکار کرده شما کلاه خودتو بگیر باد نبره….هر روز تو گند و کثافت و منجلاب و بدبختی مارو فرو میبرن هیچکس نفسش در نمیاد…به خواهرا و برادراتون تو خیابون و توی محل های خصوصی زندگیشون تجاوز میکنن صداتون در نمیاد…توی این مواقع مگه مسلمون نیستید؟ حالا خانم فراهانی با عکسی گرفتن شما یادتون امده که مسلمونید؟…ما دیگه اون ایرانیهای قدیمی نیستیم ما شدیم یک مشت ایرانی عرب صفت….عربها هم به حیضی و کثیفی و…شهره اند…تو که اینقدر ادعای مسلمونی میکنی بیخود میکنی به یه عکس برهنه نگاه میکنی…تو که ادعای مسلمونی میکنی چشم و دلتم باید مسلمون باشه…

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • فرهاد

   درود بر شما
   جانا سخن از زبان ایرانیان میفرمایید

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • محدثه

  ۱٫موافقم
  ۲٫ ممنون
  ۳٫کاری که ایشون کرده مثل اینه که یه نفر بیاد تو ایران و حجاب کنه!!!! به نطرتون این شکستن تابو ؟!! خب ایشون الان به اقتضای جو اجازه این کارو دارن. اگه این کارو اینجا می کرد کار عجیبی بود اگرچه که فقط عجیب بود و ابدا شایسته نبود

  Thumb up 0 Thumb down 1
 • احمدنیا

  به شما کجاش بر خورد ؟

  Thumb up 1 Thumb down 0
  • اسم_پارسی

   با من بودین ؟

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • محمدرضا

  من اصلا نمی خوام از کار این خانم دفاع کنم وکاملا محکومش می کنم ولی چرا تا از این اتفاق ها می افته یاده کوروش بزرگ و آرشها میشیم و افسوس می خوریم
  چرا مردم ما اینها انسان های واقعی رو نمیشناسن
  امیدوارم راست نباشه واگه باشه واقعا متاسفم

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • احمدنیا

   ما بیشتر وقتها بیادشون هستیم اما همیشه نمیشه بیان کرد بعضی وقت ها محکوم میشی !!!!!

   Thumb up 2 Thumb down 0
 • morteza

  سلام – فراهانی اسیر دست هوسبازان غربی افتاده و یادش رفته که یک ایرانی جلو هر بی اصل ونسبی نباید لخت شه و اون فکر کرده برهنه شدن اونجا یک اعتباره ولی اون از حالا دیگه وسیله تبلیغ روی صابون خواهد شد هههههههههههههه

  Thumb up 1 Thumb down 0
 • مکی جون

  دستش درد نکند چهار دیوار یی اختیار . بدن خودش می خواهد چوب توش کند هاههاهاهاهاهاهاهاهاهاهاها

  Thumb up 0 Thumb down 1
 • Amir

  از ایرانویج نا امید شدم
  یادمه خودتون داستان زن پادشاهی رو فرستاده بودین که برای حمایت از مردمش در شهر عریان چرخیده بود. که هنوز از آن زن به نیکی یاد می کنن و مجسمه اش رو ساختند.
  مسلما هنرمندهایی مثل گلشیفته هستند که می تونن تابوی حجاب رو در ایران از بین ببرن. همه ما به کشورهای مسلمان همجوار ایران رفتیم. چند درصدشون حجاب دارن. اونجا هم آدمهایی مثل گلشیفته بودن که تکلیف حجاب اجباری روشن کردن.

  Thumb up 0 Thumb down 1
  • احمدنیا

   امیر جان نظر شما درست هست اما قیاس ان زن پادشاه و گلشیفته جفا در حق زن پادشاه هست

   Thumb up 1 Thumb down 0
 • قاسم

  برای ایرانم متاسفم .

  Thumb up 1 Thumb down 0
 • faidim

  سلام
  من تازه امروز عضو شدم از آشنایی با همگی خوشحالم در مورد خانم فراهانی واقعا متاسفم که یه ایرانی یه مسلمون این کارو کرده

  Thumb up 1 Thumb down 0
 • تهمینه

  به نظر من همیشه کسانی که اولین هستند قربانی هستند(البته اگر اون کار به مذاق بعضیها خوش نیاد)اگر داستان زندگی اولین زن بازیگر ایرانی رو خونده باشید میبینید که بعد از بازی کردن در فیلم دختر لر با اینکه همسرش موافق بازی ایشون بوده ولی بعداز بازی در فیلم که کاملا هم با حجاب بوده از طرف همه طرد میشه ولی حالا خیلی از پدرها دخترهاشونو تشویق به بازیگری میکنند به نظرمن کسانی که کار گلشیفته رو تقبیح میکنند خودشون به شدت نیاز جنسی دارند یا به عبارت دیگه به شدت بیمار هستند

  Thumb up 0 Thumb down 1
  • امین

   برای شمامتأسفم که شغل بازیگری با لخت شدن جلوی تمام دنیایی که ایران را به عنوان یک کشوراسلامی میشناسن مقایسه میکنی.

   Thumb up 1 Thumb down 0
  • تهمینه

   من هم برای شما متاسفم و شمارو جزء اون دسته که به شدت بیمار هستند قرار میدهم

   Thumb up 0 Thumb down 1
  • امین

   معمولا هرکسی از چیزی طرفداری کنه به این معنی است که خودشم خواهان وطرفدار اون کاره.شماتاحالاچندباراین کار رو کردید.مریض شما هستیدکه کمبود داری ومی خواهی با لخت شدن خودتو نشون بدی

   Thumb up 1 Thumb down 0
  • javad

   یعنی یه مدت دیگه پدرا از دختراشون تشویق می کنند که ……..
   عذر می خوام خانم تهمینه ولی استدلال شما کاملا احمقانست

   Thumb up 1 Thumb down 0
  • اشتباه تایپی

   یعنی یه مدت دیگه پدرا دختراشونو تشویق می کنند که ……..

   عذر می خوام خانم تهمینه ولی استدلال شما کاملاابلهانست

   Thumb up 1 Thumb down 0
  • تهمینه

   همانطور که گفتم شماها بیمارید ونیازی به جواب دادن نمی بینم

   Thumb up 0 Thumb down 1
 • nayere

  vaghean moteasefam bara baziya ke edeaaye farhango honar darano hanooz
  nemitoonan Nude ART ro dark konan

  vaghean nemifahmid hich

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • حمیده

  اصل مسلمونی همین یه جمله است « آنچه را برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند و آنچه را که برای خود نمی پسندی برای دیگران مپسند » چه را اینقدر بی خودی به هم گیر می دین .من که ادعای اینو دارم که یه زن مسلمونم از این کار خارشیفته احساس تحقیر می کنم هم پیش وجدانم وهم پیش غربی ها

  Thumb up 1 Thumb down 0
  • اسم_پارسی

   اولا بهتره به ایشون توهین نکنید بالاخره کار ایشون از نظر خودشون خوب بوده ممکنه عقیده ی دیگران فرق داشته باشه خوبه به اسم شما به جای حمیده بزارن…؟

   Thumb up 0 Thumb down 1
  • حمیده

   وقتی اسمت شد یک هنرمند دیگه خودت تنها نیستی وقتی رفتی یه کشور دیگه نماینده کشورت هستی پس این خانم اشتباه کرده که فکر کرده که به آزادی رسیده ضمنا من اگه از این کارا بکنم اسممو هرچی میخواین بزارین واینکه اگه برهنگی زیباست تمدنه فرهنگه که ببخشید حیوانای دیگه خیلی متمدنن و این ما انسانهاهستیم که آخربدبختییم

   Thumb up 1 Thumb down 0
  • اسم_پارسی

   شما درست میگین اما بهتر نیست با زبان بهتر سخن بگیم؟

   Thumb up 0 Thumb down 1
 • مهسا

  شما اول یه نگاه به کشور خودتون بکنید بعد حرف بزنید من کار خانم فراهانی رو تصدیق نمیکنم ولی از این اتفاقا تو کشور خودمون زیاد میفته

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • جمشید

  سلام
  بنظره من موقعی می شه آدم قضاوت کنه که مسئله رو از همه جوانب برسی کنه و در ثانی اگه کمی به آمارها نگاه کنید می بینید فساد امروزه بیشتر از گذشته به چشم می خوره این ها عدم مدیریت را نشان می دهد پس اول باید خودمون رو اصلاح کنیم که بیشتر از خانم گل شیفته هم مقصریم هم فاسد ماهائی که داریم نظر می دیم کمتر از او هستیم………..

  Thumb up 0 Thumb down 1
 • alexis texas

  مگه تو تا حالا لخت نشدی… (:| %-(

  Thumb up 0 Thumb down 1
 • مینا آرام

  در ادامه یه چیزیایی جا موند
  چرا باید در مقابل کار گلشیفته سکوت کرد؟مگه اون این کاررو نکرد تا به زعم خودش ما رو تو دنیا …به اینکه خواهان آزادی نداشتمون هستیم نشون بده؟ پس چرا ما باید سکوت کنیم؟اون داره خودش رو نماد و سمبل و یا شاید رهبر این جریان! میدونه ! اگه بر حقه باید طرفدارش باشیم و اگر نیست باید بگیم که نه اون برای ما کار نمیکنه از طرف ما نیست.وقتی سکوت کنی یعنی رضایت داری یعنی واست مهم نیست …امروز نشون میدن که با برهنگی و جامه دری میخوای حرف بزنی فردا با یه چیز دیگه…در حالی که تو هنوز ساکتی و حرفی نزدی…!من آزادی میخوام ولی نه به هر قیمتی …گلشیفته آبروی منو نه !ما رو …برد.غرورمونو شکست.حیا و پاکی ای رو که همیشه بهش افتخار میکردیم و باهاش شناخته شده بودیم رو میخواست نابود کنه.اما نمیتونه…نمیتونه…پای حفظ این پاکی ها خون سیاوش ،هزاران شهید …و ناله و ها اشک های زنانی ریخته که تا پای جون نذاشتن کوچکترین خراشی به بدنه ی این میراث عظیم زده بشه…خاک ایران من قداست داره …من بهش ایمان دارم و نمیذارم ریشه های ناپاکی و بی حرمتی در اون دوانیده بشه…

  Thumb up 1 Thumb down 0
 • مهدی

  چرا کسی اصلا دلیل کار گلشیفته را نپرسید؟ فکر هم نمیکنید؟!! به معصومیتش در این کلیپ کوتاه….
  به اینکه بقیه هنرپیشه ها حرف میزنند و تنها گلشیفته هست که ساکت است…فقط او لبهایش بسته بود…

  Thumb up 0 Thumb down 1
 • مینا آرام

  من با حرفای ایران ویج موافقم ولی چند تا نکته رو هم میخوام بگم.
  چرا گلشیفته وقتی لخت شد عکسش پخش شد.خب خیلی زنای ایرونی دیگه هم تو خارج هزار تا کار دیگه بدتر از این میکنن ولی نشون داده نمیشن.چرا؟چون گلشیفته نماینده ی بازیگرا و زنای ایرونیه چون گلشیفته هوادار داره همه دوسش داشتن و نماد یه دختر فعال ایرانی بود.وقتی کسی یه حرفه ای رو در سطحی انتخاب میکنه که با اذهان عمومی سروکار داره باید انقدر درک داشته باشه که بفهمه نماینده ی چه قشریه واسه چه قشری حرف میزنه و چه کسایی سنگشو به سینه میزنن.
  آیا دختر و پسر ایرونی با هنجار شکنی خودشو نشون داده؟آیا جوون ایرانی در دنیا حرفشو با راهی جلو میبره که میکل آنژ شروع کرده یا نه با تکیه به اسطوره ها و نمادهای خودش صحبت میکنه…با تکیه بر تاریخ و نمادهای فرهنگی و دینیش(چه مسیحی چه زرتشتی چه مسلمون) ؟؟؟
  گلشیفته وقتی از ایران رفت و هنجارهای اسلامی رو شکست گفتیم خب مسلمونی سرش نمیشه ایرانی که هست…اما وقتی به تاریخ چندهزار ساله ی نجابت و حیای زن ایرانی پشت میکنه و سعی در خدشه دار کردن اون داره میشه بهش بگیم دختر نجیب ایرانی؟دختر ایرانی؟؟؟
  دوستان اگر به بحث های جهانی شدن وارد باشین میدونید که جهانی شدن هیچ گاه اتفاق نمی افته چون اگه بخواد یه فرهنگ واحد ایجاد بشه (اون هم در جهانی که دولت های جدید با مشخصاتی مثل انحصار اعمال خشونت ،مرزبندی های دقیق جغرافیایی و… دارن )فرهنگ ها در تقابل با هم و نزاع بر سر فرهنگ برتر قرار میگیرند .در نگاه هانتینگتنی ریشه های ۸ تمدن بزرگ جهان هیچ گاه نمیخشکند.درسته که گلشیفته این کار رو کرد که مثلاً بگه من به عنوان یه جوون ایرانی با این کارم میخوام برای آزادی در ایران تلاش کنم در واقع میخواد به شیوه ی غربی ها تلاش کنه نه ایرانی ها .میخواد در توهم فکر کنه فرهنگ ما و اونها یکیه یا داره خیلی به هم شبیه میشه پس با ایرانی ها معنی کار منو میفهمن.در صورتی که من میخوام بگم نه…من نمیفهمم …تمدن من …تاریخ من…مذهب من…هیچ کدوم نمیفهمن.ومن دوست ندارم اونها رو که هویت منن با تاریخ غرب یکی کنم.
  گلشیفته من خیلی دوست داشتم . تو سمبل شور و هیجان و هنر آفرینی برای من بودی…بودی…بودی…
  گلشیفته من دیگه تو رو نمیشناسم .تو دیگه از ما نیستی …تو خودتو باختی …یعنی فروختی خیلی ارزون هم فروختی…من ترجیح میدم نشناسمت…

  Thumb up 1 Thumb down 0
 • اناهیتا

  باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست .

  ( کوروش بزرگ )

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • اناهیتا

  از فردا هم هر کی به دولتو سیاستو کلا ازادی مملکت اعتراض داره بیاد لخت بشه تا به بقیه درس ازادی بده.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 • Dr

  پستتون رو خوندم.متشکرم زیبا نوشته بودید .

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • محمد

  درسته که هر کس مسئول رفتار خودشه ولی خانم فراهانی با این کار داره فرهنگ مردم ایرانو هرزگی و تن فروشی و بی عفافی نشون میده در صورتی که اینطور نیست.در صورت ادامه یافتن این کار ها برای خواهر و مادر من و تو هم عادی میشه ….
  هر چیزی برای خودت میخای برای مردم هم بخواه
  ما دوست داریم لخت ببینیم ولی نه از ناموس خودمون
  همون طور که ناموس دیگران را ناموس نمیدونیم دیگران هم ناموس ما رو ناموس نمیدونن
  پس بیاید ناموس هر کس رو ناموس خودمون بدونیم.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 • مهرداد

  با سلام
  این عمل زشت نشانه این است که دولتمردان در تربیت جوانان ما غافل شدن و به ….. دیکر فکرکردن

  Thumb up 0 Thumb down 1
 • گم نام

  وای وای وای اینجا چه خبره گلشیفته اگه میدونست سرش اینقدردعوا میکند زودتراینکارو میکرد

  Thumb up 0 Thumb down 1
 • amoo javad

  مثل همیشه حرف حساب زدید. کاملا با حرف شما موافقم

  Thumb up 0 Thumb down 1
 • ترانه

  مسلماً بزودی حرفهای توجیه آمیز ایشون تمام دنیا را در رابطه با عکس کثیفشون پر خواهد کرد ولی من میخوام بهشون بگم بی شخصیتر و بی ریشه تر از شما هیچکس نیست من معتقدم ممکنه با تهدید ازش این عکس رو گرفته باشن ولی حتی اگر اونطور هم باشه میگم ، اگر جای تو بودم حاضر بودم بمیرم ، نابود بشم و همه چیزمو از دست بدم ولی اسمم به خاطر عکس عریان سر زبان ها نیافته که همه مردم کشورم و از همه مهمتر پدرم که بازیگر متشخص سینماست سرافکنده بشن.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • m

  زود قضاوت نکنیم؟!!!!!!!!!!!
  شاید چیزایی بوده که ما ازش خبر نداشتیم؟!!!!!!!

  خانم گلشیفته فراهانی که توی همین مملکت بزرگ شده هنوز ۴ سال نیست که از ایران رفته یه نظر شما چه چیز مبهمی توی این کارش میتونه باشه جز قبول خفت واسه جا باز کردن توی صنعت کثیف و فراماسونی هالیوود؟
  در مورد این آدم چه قضاوت دیگه ای میشه کرد جز خفت و خیانت؟
  آدمی که با این کارش باعث شده بعضیا بهونه دستشون بیفته و همه معترضین رو ازین دست آدما بدونن و بگن که هر کی میگه آزادی لابد میخاد برهنگی میخاد.
  همینان که باعث میشن هیچ کس از اعتراض خوشش نیاد.آدمای مسن تر و کسایی که اعتقاداتی واسه خودشون دارن هم با این چیزا که میبینن دوس ندارن هیچ چیز عوض شه.
  این کار خیانت به همه ملت ایرانه و بس.
  خواهشن نگین این یه نفر نمیتونه نماینده ملت ایران باشه که همین شماها وقتی دیدین این خانم با دی کاپریو بازی کرده کلی به به و چه چه کردین که زن ایرانی به این میگن که با حجاب رفته تو هالیوود اونم هالیووووود.اونم با کی؟دیکاپریووووو.
  اصلاٌهمینم برنامه بود میخواستن بگن که زن ایرانی همینه که از حجاب به پورنو میرسه اونم توی ۴ سال.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 • سعید

  خواهشاٌ گلشیفته را بزرگ نکنید
  بحث گلشیفته آنقدر داغ شده که هر چقدر سعی کردم از کنارش رد شوم نشد. علت آن هم چیزی نبود مگر باز هم نظرات احمقانه به اصطلاح روشنفکران که بعضی از نظراتشان را که می خواندم آنقدر احمقانه بود که تأسف خوردم به حال کشورم.
  چرا گلشیفته دست به این کار زد. تنها جواب منطقی که به نظرم رسید چیزی نبود جز فرار به جلو. چرا؟ به زودی ۳ فیلم از ایشان در سینماهای جهان اکران خواهد شد که به نظرم رسید ایشان با این کار می خواست ذهن ها را آماده دیدن صحنه هایی بسیار … از خود در این فیلم ها نماید. گلشیفته فقط یک هنرپیشه ساده است که در سینمای فاسد ما رشد کرد. اما موفق شد او فقط به یک چیز فکر می کند. جانشینی آنجلینا.
  او آدم زرنگی است و می داند حتی اگر انگشت در دماغ بکند رسانه های دنیا به خاطر مسائل سیاسی این حرکتش را پوشش خبری می دهند همان اتفاقی که در بردن جایزه ها توسط فیلم آقای اصغر فرهادی نیز بی تاثیر نبود. اصلا نمی خواهیم حتی اندکی از ارزش های این فیلم زیبا بکاهیم اما بیاییم یک بار دیگر بدون تعصب این فیلم را ببینیم و بعد قضاوت کنیم که آیا در این کره خاکی در ۲۰۱۱ بهترین بود. پس گلشیفته نیز می خواهد از سیاست برای شهرتش استفاده کند که تا حالا نیز در این مورد موفق بوده است.
  بی شک همه ما می دانیم اگر فوتبال کثیف ترین ورزش ماست سینما هم کثیف ترین هنر ماست. به نظرم ۹۹ درصد هنرپیشگان این سینما یا به واسطه پول یا مسائل غیر اخلاقی و یا نسبت خویشاوندی به عوامل سینما وارد این حرفه می شوند و فقط یک درصد بر اساس شایستگی است. پس گلشیفته هیچگاه معجزه سینمای ما نبوده. نمی خواهیم منکر توانایی او شویم ولی مطمئنا اگر شرایط سالمی برای رقابت وجود داشت مسلما بسیار تواناتر از همچون ایشانی را فراوان در این سینما می داشتیم پس خواهشا ایشان را الکی بزرگ نکنیم.
  گلشیفته فقط و فقط یک هنرپیشه معمولی است که نشان داد برای شهرت دست به هر کاری خواهد زد. حال چگونه ایشان سمبل زنان آزادی خواه شد، نمی دانم. و تهوع آور تر اینکه عده ای دارند نام او را با نام ایران پیوند می زنند. ایشان اصلا کی هست که بخواهد آبروی کشور عزیزمان را به خظر بیندازد. پس آنچه ایشان از ما می خواهد همان را انجام بدهیم و آن چیزی نیست جز لذت بردن از هنرش که در همین حد است. البته عکسی که از ایشان همه جا هست همین نیست و عکس های سکسی تری نیز به دنیا تقدیم کرده است.
  فقط دلم برای آبروی پدر و خانواده اش سوخت

  Thumb up 2 Thumb down 0
  • ملیسا

   باهات کاملا موافقم

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • زینال

  به نظر من خانم فراهانی میخاد یه پیام به ملت ایران بده و اون اینه که آینده خوبی در انتظار ماست پس باید عاقل باشیم به نظر من کار خانم فراهانی و دست دادن کارگردان ایرانی با خانم انجلینا جولی اینها پیامی هست واسه ما

  Thumb up 0 Thumb down 1
 • فرهاد

  نظرمن اینه که ،خانم فراهانی بااین کارشون عزت،احترام وانسانیت خودشون رو زیرسوال بردند.لخت شدنشون باعث می شود،که بازیچه قراربگیرند.مطمئنا”این کار اشتباه بوده و روزی به نتیجه ی این اشتباه میرسند.چراعاقل کند کاری که باز آردپشیمانی؟؟؟یادمان باشدکه سیاست همیشه نقش پرنگی داره!!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • مینا قمری

  به نظر من کلام بهترین وسیله برای بیان اعتراضه . وقتی کسی دست به دامن برهنگی یا فحاشی می شه یعنی حرف حساب برای گفتن نداشته !بچه ها وقتی کم میارن با یک حرکت ناپسند ویا یک فحش آبدار می خواهند بزرگترهاشون رو مجبور به اطاعت از خودشون بکنند . فکر کنم گلشیفته هم از همین روش استفاده کرده ! اگر کار گلشیفته پسندیده است پس خوبه که فلاسفه هنرمندان شاعران نویسندگان منتقدان و … دست از فکر کردن بردارند قلم هارا کنار بگذارند و بر هر کس که معترضند … لخت شوند.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • بهنام

  درود به همگی از جمله کسانی که آزادی رو میبینی ولی حاضر نیستن غرور, عفت , مردونگیشون رو ول کنن وخاک بر سر اونایی که جز آزادی حاضر به لخت شدن هست
  به والله اگه دوره کوروش کبیر بود حاضر بودم توی سیاه چال باشم ساکت مینشستم ولی بیان بگن دارن تجاوز میکنن حاضر نبوم ساکت بشینم

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • saeed

  fajea bod bayad setad bohran tashkil dad

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • ماهور

  سلام. شما رو به خدا انقدر “قضاوت “نکنید…امان از این قضاوت.شاید شما هم اگه جای او بودید همین کاررو میکردید.ما نمیتونیم اون رو درک کنیم..پس قضاوت نکنیم.بیایم زندگی خودمون رو بسازیم.زندگی شخصی خودمون واجازه بدیم بقیه هم به زندگی شخصی خودشون اونطور که دلشون میخواد برسن.چقدر طعنه زدن؟چقدر قضاوت؟ شمارو به مسلمونیتون بس کنید.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • ساشائشاه

  سلام
  ممنون که ای موضوع رو به نظر سنجی گذاشتین درست میگین .البته اگه این عکس درست باشه حق همچین کاریو نداشته واز چشم خیلیا افتاده .ولی بیاین یکطرفه دربارش قضاوت نکنیم شاید یچیزایی هست که مانمیدونیم!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • مهسا

  وقتی فیلم درباره الی اومد تو سینما ۸۰% مردم عاشقه این فیلم شدن اونم بخاطر بازییه گلشیفته فراهانی بود ولی چه فائده هیچ کس قدر همچین بازیگره خوبی رو ندونست…..اونم گذاشت از این خراب شده رفت…حالام دست از سرش برنمیدارید….با با به شماها چه آخه برید به فکر ناموس خودتون باشید…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • حامد

  سلام دوستان.تورو خدا باهم حرف نزنین به قول بعضیا اون رو تو یه قبر میزارن ما رو هم تو یه قبر دیگه.اون آدم چه اشتباه کرده باشه چه کار درستی کرده باشه که نکرده بازم درست نیست ما باهم بد حرف بزنیم.
  به نظر من اون دختر یا زنی آزاده که الگوش فاطمه زهرا باشه.به خدا وقتی آدم چادر مادرش رو بو میکنه درد و غماش یادش میره.ان شا الله که امام زمان هرچه زودتر ظهور کنه و همه چی درست بشه.بیاید همه باهم بره ظهورش دعا کنیم.الهم عجی لولیک الفرج.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • نادر

  ضمنا بعضیا داستان معروف اون فردی که توی کشتی نشسته بود و داشت محل نشستن خودشو سوراخ می کرد بیاد بیارن که وقتی مردم بهش اعتراض کردن گفت: به شما چه من دارم جای خودم رو سوراخ می کنم !
  قابل توجه بعضیها که خودشونو به خواب زدن و اونایی که احیانا خواب هستن!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • فرشته

  %%- این دیگه چیه فرستادین. مثل اینکه بعضی مدیران این سایت خیلی بیکارن. راجب این عکس قبلا بحث شده. حالا نشستین فلسفه وجودی درآوردین که چنین است و چنان است؟! مثل اینکه اونطوری که دلتون می خواست مردم نظر ندادن لجتون گرفته نه؟ فکر کنم به بعضی آدما یه قدرتی اگه داده می شد راه می افتادن تو خیابون هر کسی غیر اونا فکر میکرد اعدام می کردن ترحم انگیزید! سپاس

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • mr.amir

   بازم ایول…. @};- @};-

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • نادر

  بچه ها خودتونو ناراحت نکنیدو بجای ایراد گیری چاره اندیشی کنید که از این به بعد کسی از این حرکتها نکنه.در باره مجاهدین خلق دیدید چه اتفاق جالبی افتاد ؟اسم اینها بین مردم شد منافقین ! و مردم همه اونا رو به نام منافقین می شناسن. کمی فکر کنید و برای این لکه ننگ هم یه اسم مناسب پیدا کنید که هم از باب این رفتاربی تعهدانه جوابی بهش داده شده باشه و هم اینکه از این به بعد احد الناسی از این فکرا به سرش نزنه واگر خواست احیانا دست به اقدام مشابهی بزنه این عجوزه یادش بیاد که بین مردم چه جایگاهی پیدا کرد! . فقط یه اسم خوب و با مسما براش پیدا کنید . . .

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • ادینان

  هر کسی اونچیزی که درون خودش هست رو بیرون پاشیده!!!!
  چرا شما جماعت دوست دارید و توقع دارید سایرین بر اساس ارزشهای شما رفتار و زندگی کنند؟
  من دستگاه ارزش گذاری جهانی نیستم. اما میدونم این شخص یک عضو چرخه ای بوده که یک حرکت تقریبا جهانی رو انجام دادند. در این مجموعه گلشیفته تنها نبوده. بریم بررسی کنیم و ببینیم با بقیه کسائی که توی این سناریو شرکت داشتند و این نقشها رو ایفا کردند چطور برخورد شده؟ آیا هموطنها و همزبانهای اونها هم با اونها اینطور برخورد کردند؟ یا این صرفا ناشی از عقده های روانی ماست؟

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • ابوالفضل

  باعرض سلام خدمت تمام ایران ویچهای عزیز .
  اولا که متشکرم در ابتدا کور کورانه انتقاد نکردید . چون کاملا ریشه ایرانیارو نمایش دادید که اونا کجای تمدن و فرهنگ هستند و امثال گ.ف که بنده خجالت می کشم اسم ایشونو ببرم حداقل واسه احترامی که به خانواده محترم و بی گناهشان داشتم .بند هم کاملا واسه ایشون متاسفم که نام عزیز ایرانو اینجور زیر سوال برده . هنوز حیف که نام خار بر ایشان بزاریم. امید وارم واسه دیگران حداقل درسی بشه .
  عزیزان ایران ویچ و دوستان واعضای عضو محترم سایت ایران ویچ موفق باشید

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • رسول

  سلام
  به نظر من اصلا به مسلمانی و …ربطی نداره.
  ایرانیا قیل اسلامم حجاب داشتن.همیشه هم عفت و تمدن داشتن.مگه با این کارش چه مشکلیا از ایران زنان و …حل کرد؟؟؟
  اون فقط به خاطر شهرت اینکارا کرد.گلشیفته یه بیماره.
  بذارین دو سه سال نمیشه استفادهاشونا که کردن میندازنش دور…خواهید دید…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • Amin

  سلام از گفته شما در ایمیلم خیلی حال کردم. اگر تو این مملکت فقط به تعداد انگشتان دست از شما و نوع تفکر شما وجود داشت این کشور آباد می شد . واقعا ایرانی هستی به تمام معنا خیلی خوشحال شدم ممنون.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • سحر

  گلشیفته خانوم معروف شدن راحته ولی محبوب شدن سخته تو شاید معروف باشی ولی محبوب نیستی ای کاش مثل اضغر فرهادی خوشحالمون میکردی

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • amir

  اینه مسلمونی ما
  واعظی پرسید از فرزند خویش
  هیچ میدانی مسلمانی به چیست؟
  صدق و بی آزاری و خدمت به خلق
  هم عبادت،هم کلید زندگیست
  گفت: “زین معیار اندر شهرما، یک مسلمان هست آن هم ارمنیست” !!؟

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • شکیبا

  من بازیه خانم فراهانی تودرباره ی الی رو خیلی دوست داشتم واصلن به فکرم هم نمیرسید ای ادم همچین عقایدی داشته باشه واز این ناراحتم که تعریفشو همه جا میکردم.من هم برای خار شیفته وهم تمام کسایی که از کارش حمایت میکنن متاسفم.فقط یه ذره منطقی فکر کنید وببینید ازادی بابه نمایش گذاشتن بدن به دست میاد؟وای براحوال شما که انقدر غافلید. ~x( اونایی هم که میگن به ماربطی نداره وقضاوت اشتباه نکنیم باید بهشون بگم انچه که عیان است چه حاجت به بیان است.از عکسامشخصه که باید چه قضاوتی کرد.امیدوارم به زودی وبایاری خدا هممون سرعقل بیایم واگاه بشیم. :)>-

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • حمید

  در حقیقت زن و بدن هر دو در طول تاریخ به حاشیه رانده شده و به بردگی کشیده شده‌اند، در تاریخی که کلیه‌ی طبقات استثمار شده تعریفی جنسی پیدا می‌کنند، مثل زن و مثل بدن و مثل سیاهان. زن − که پس از هزاران سال بردگی در حقیقت انقلابی‌ترین امکان بالقوه را پدید آورده و در نتیجه اساسی‌ترین خطر برای نظم موجود به حساب می‌آید − به عنوان “اسطوره رهایی” جذب و بازاریابی میشود. زن از رهگذر آزادی جنسی به مصرف میرسد.[۲] اما کدام زن؟ زنی سازگار با واقعیت یا زنی فرا واقعی؟ دالی منطبق بر مدلول؟

  زنی با اندامی شهوانی و جنسی و نه جنسیتی است که وارد نظام بی پایان مصرف گرایی می‌شود، اما در عکس و فیلم منتشره ازگلشیفته، ما با دو کارکرد روبرو ایم: عکسی در معنای به تمامی خلاف عکسی که علیا ماجده المهدی منتشر کرد، هنری و منطبق بر ساختارهای زیباشناختی. زیرا نظامگان نور، بک استیج و قالب فضا کاملاً تعریف شده است و بیننده را با به خود جذب می‌کند و از طرف دیگر با یک ساختار مفهومی و غیر جنسی روبروییم (زیرا گلشیفته بر خلاف پورن استارها) نه چهره‌‌ای شهوانی دارد و نه بدنی شهوانی. آنچه اینجا رخ می‌نمایاند بدن نیست بلکه مفهوم و ابژه هست (در معنای هدف).

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • فرشته

   موافقم. سپاس

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • مینا آرام

   درست میگی حمید ولی ۳نکته :
   ۱٫هدف وسیله رو توجیح نمیکنه .
   ۲٫هنر در ذات زیباست و معنای اون در ذهن خواننده اش ایجاد میشه نه در ذهن مولفش!گلشیفته خودش رو خالق این معنا(لخت شدن=اعتراض برای آزادی ایران) میدونه و در واقع اصلاً به اندیشه و ذهن ببینندگان یا در اصطلاح هنری خوانندگانش اهمیت نداده و اونها رو به نظر من صرفاً موجوداتی فرض کرده که چون واسشون مهمه میتونه توتمشون باشه !
   ۳٫هنر در همه جا خالق زیبایی است. حتی به اعتقاد پست مدرن ها یک پدیده ی رکیک و زشت هم جنبه های زیبایی شناختی داره ولی …گلشیفته این کار رو برای نشون دادن عناصر زیبایی شناختی عکس نکرد !در واقع اصلاً مسائل زیبایی شناختی این عکس برای ما مهم نیست.بعد هم ،مثلاً گلشیفته چه فرمی باید میگرفت که ما مثلاً میگفتیم س.سیه؟بدنش که مثل بدن تمام زنهاست…و پیچ و تابی هم بهش داده…
   چرا ما میخوایم به همه چیز انگ روشنفکرانه بزنیم یا چشم هامونو به روی خیلی چیزها ببندیم؟؟؟؟؟؟

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • behna2

  با سلام به همه من از این کارش ناراحت نیستم چون هر کس بر اساس لیاقتش و ارزشش برخورد میکند پس لیاقتش همان است مهم خودم هستم که ایرانی بمانم و ایرانی بمیرم

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • ایرانی

  آقای عزیزی که ای مطلب را نوشتی دستت درد نکند در طول این چند سالی که از خداعمر گرفتم کسی را ندیدم که این قدر زیبا در مورد یک موضوع اینقدر زیبا مطلب بنویسد
  یاعلی :-bd

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • رئوفه

  اگر این عکس حقیقت داشته باشه واقعاً متاسفم.خیلی خیلی متاسفم.ولی ما قاضی نیستیم که قضاوت کنیم. شما که هنوز مطمئن نیستید فتوشاپ یا عکس واقعی پس چرا قضاوت بی مورد می کنید؟

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • محسن

  هر کاری کرده کرده!!
  به من و شما چه مربوطه؟
  شعورش در همین حد بوده که آزادی رو به لخت شدن می دونسته!
  قبول دارم که آزادی اینه که حق تصمیم گرفتن داری که چطوری لباس بپوشی
  ولی من احساس می کنم همچین رفتاری برای کسی که با فرهنگه ایرانی بزرگ شده خیلی زشته
  من که برعکس قبل اصلا به این که این فرد اسم ایرانی رو به دوش میکشه افتخار نمی کنم

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • م.ه

  واقعاً که! به شماها چه آخه؟؟دلش خواسته! تو یه دکشور آزاد داره زندگی میکنه!ضمناً برای اونایی که میگن آزادی و تمدن یعنی لخت شدن، پس حیوانات از همه متمدن تر هستن! خاک بر سرتون با این طرز فکرتون!این فیلم یه نماد! همین! شماها معنیه این فیلمو نمیفهمین!لیاقتتون اینه که بزنن تو سرتون! شماهارو چه به آزادی!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • نیلوفر

  دوستان عزیز یکی دیگه (فراهانی) رفته بی آبرویی کرده ،پولش هم گرفته.شما چرا خودتون رو ناراحت می کنید .این شخص اصلا ارزش نداره که در موردش با همدیگه بحث کنید.ذاتش رو نشون داده.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • سینا

  کاملا با شما موافقم…. من هم از گروه خارج می شم…

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • سامان

   منم این گروه رو بخاطر توهین به یک زن آزاده ترک میکنم

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • احمدنیا

   سامان جان ارزوی موفقیت برای شما داریم @};-

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • سینا

  من از ایران ویج خارج می شم… بعد از سالها عضویت…
  در اعتراض به این حرکت وقیحانه که قطعا صدها برابر بی شرمانه تر از کاریه که گلشیفته کرد.
  چطور به خودتون اجازه می دید که عقاید و شخصیت یک انسان رو اینطور به سلابه بکشید؟…
  از ایرانویج اصلا توقع نداشتم.
  خدانگهدار آقای احمدنیا عزیز
  واقعا متاسفم.

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • احمدنیا

   با درود . ارزوی موفقیت برای شما در تمام مراحل زندگی دارم

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • علی

  با سلام به نظر خانم گلشیفته فراهانی کار بسیار اشتباهی انجام دادن خانم فراهانی انقدی که تو سینماهای ایران طرفدار داشتن و معروف بودن هیچ وقت نمی تونن این موفقیت و تو هالیوود کسب کنن آدم حتما نباید اعتراضشو با لخت شدن و برهنگی نشون بده به نظر من این یه نوع کوته فکریه ایشون تو ایران زندگی کردن و به اعتقادات ایران آشنایی دارن به خاطر پدر و مادرشون هم که شده نباید این کار و انجام می دادن این کار بیشتر به خانواده هنرمند ایشون ضربه می زنه

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • م

  مدیریت محترم سایت
  شما قاضی هستید یا نعوذ بالله خدایید که در مورد دیگران قضاوت می کنید و مردم رو هم تشویق به این کار می کنید؟کاش…کاش…کاش بفهمیم که قضاوت کار ما نیست.به خدا نیست…ایران تا به حال بیشتر از آنچه از برهنه های بی آبرو!!!بکشد از خاله زنک ها کشیده.یا علی.

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • احمدنیا

   سپاسگذارم از انتقادتون

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • محسن

   الان مسئله اینه که خوده فرد کاری که کردرو علنی کرده
   شما واقعا درست می دونید که خارجیا بدونن هموطن های ما چی کار می کنن خودمون ندونیم؟؟؟؟ :-?

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • قربانی

   شما هم که یکی از ما کردین خودتونو چون در مورد ما هم قضاوت کردین
   یا ستار العیوب

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • بهروز

  به درک هر کاری کرده البته شایدم فتوشاپی باشه زندگی به من آموخت در مورد هیچکس قضاوت نکنم ما کلاه خودمون رو محکم بگیریم و سعی کنیم خوب باشیم و بزرگوارانه زندگی کنیم تا شب بدون عذاب وجدان راحت بخوابیم اون دنیا ارزش های حقیقی آشکار میشه اندکی صبر سحر نزدیک است…

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • بهروز

   بچه ها برید فارسیه سوره ی کهف اون قسمتی که حضرت موسی(ع)با حضرت خضر همسفر میشه رو بخونید تا بفهمید که نباید زود قضاوت کرد باید دلتون گنده باشه قضاوت فقط کار خداست و بس

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • سارا

  گلشیفته نماد عقده و بد بختیه…نماد زن بی حیا که حاضره برای مطرح شدن هر غلطی بکنه….من چشمام چهار تا شد وقتی فیلم و عکس هاش رو دیدم باحال تر مامان و باباش که گفتند دخترمون اهل برهنگی نیست و این ها همه اش فتوشاپیه…دختره خودش با افتخار گفت خودم بودم! ا ا ا ا ا ا !عجب آدمیه ! تا حلقش توی کثافت و لجن فرو رفته..بابا من ۱۰ سال ساکن همون فرانسه بودم اونجا هم دیگه اینطوری نیست که هر هنرپیشه ای لخت بشه…همه شون که اینکاره نیستن یک سریشون کثیف و کثافتن و کارشون فیلم پورنوئه…..این زنک هنوز مهر کخت دو سجوغش خشک نشده لخت شد! تف به حیات زن!….فقط می تونم بگم گلی واسه ایرانیها مرد….اما و اگه هم نداره…تو دوستام معاند و مخالف و موافق رژیم هم میشناسم همه شون با هم سر این ماجرا این زنک رو لعنت می کنن….غلط میکنه آبروی فرهنگ ایرانی رو می بره….بگو مگه همه مثل تو کشته مرده کثافتکارین؟…..آخه آدم چی بگه یه ذره دلش آروم بشه…….

  Thumb up 1 Thumb down 0
 • جواد

  فساد در ایران زن لخت است فکر ایرانی جماعت را خوب مشغول کرده اند ومیلیارها تومان رامی برند فساد نیست به نظر من کارخیلی خوبی کرده است درود خدا بر این دختر جسور که با این کارش نشان دهند مظلومیت زن ایرانی است حال آنهایی خراب می شود که نان دین را می خورند ونه نان بازوی خود را ومی ترسند نانشان بریده شود

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • محسن

   در مورد اون طور مسائل(اختلاس) ما هر چه قدر هم بخوایم حرف بزنیم هیچ تاثیری نداره
   ولی اگر این مورد مسائل بازتاب منفی داشته باشن دیگه کسی این کارو تکرار نمی کنه
   نون اونا هم با اینجور مسائل سنگ نمی شه خیالت تخت
   راستی
   تورو خدا یکی جواب منو بده؟
   یه عکس تمام لخت گرفتن چطور می تونه به معنی آزادی باشه؟

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • ابوالفضل

   دوست عزیز اختلاس جای خود بی عفتی هم جای خود .
   دوست من من و شما اگه بخواهیمم جلوی اختلاسو بگیریمم نمی تونیم چون از پول نشعت میگیره ….پولم که میگن کثیف ولی بالذت و در عین حال اختلاس بی عفتی ایجاد نمی کنه و زشتی خودشو داره ولی برهنگی و بی عفتی و فساد چیه چیز دیگست . محسن جان راست گفته که آقا یکی پاشه بگه برهنگی چه ربطی به آزادی داره . دوست من اگه دقت کرده باشی تو اروپا هم که معدن تمدنه البته به نظر بعضیا ،اوناهم با این مسائل مشکل دارن یا حداقل افراد اینکارشون از جامعه دورندو کلا سعی میکنن توی این کارا غیر از کشور خودشون نشونه بگیرند مثل خار شیفته

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • خضرا

  این تعجبی نداره که کار خانم فراهانی مثل توپ منفجر می شه، چند شب پیش یه برنامه ای رو تلویزیون پخش می کرد واسه بی اخلاقی های که اخیراً در ورزش زیاد شده از اعمال غیر اخلاقی در زمین گرفته تا حاشیه زندگی ورزشکارها – یکی از افرادی که مصاحبه می کرد گفت: خیلی وقتا اینا خودشون مقصر نیستند، تربیت نشدن برای همچین موقعیتی، قشنگ نگاه کنی راست می گفت، خیلی از صحبتهای که دوستان داشتند درست بود وقتی یه نفر که به موقعیتی میرسه قاعدتا بیشتر زیر ذربین هست چرا؟چون میشه الگو، خانم فراهانی همون کسی بود که خود من وقتی “م.مثل مادر” مرحوم ملاقلی پور تموم شد به افتخارش بلند شدم اشک ریختم و دست زدم چون مثل یک زن آزاده دیدم اش که استوار ایستاد و زیبا تمام شد . اما حالا شرم دارم که حتی اسمش رو ببرم، اما بهتره قبل از هر مسئله ی به درون کشور هم نگاه کنیم و ببینیم که تعداد زیادی از بازیگرهای داخلی هم کم از ایشون نمیارن، صرفا آب نمی بینن وگرنه همشون شناگرهای ماهری هستند، و یه چیز دیگه دقت کردین تا اوضاع ایران توی دنیا متزلل میشه تحریم و … یه حاشیه خیلی تاپ درست می شه که این همه سرش بحث می شه. و یه موضوع دیگه کسی که دم از آزادی می زنه باید دید که نگاهش به آزادی چیه؟ یادش بخیر یکی از دروس ادبیات دبیرستان بود ” فرهنگ برهنگی یا برهنگی فرهنگی ” امیدوارم همگی مشمول رحمت خدا قرار بگیریم و هدایت بشیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • قربانی

  نمیگم خاک برسرش که بگن چه بی ادبه ولی وقتی عکسشودیدم فشارم افتاد حالم بد شد از همه میپرسیدم دیدید!!!!!!!!!!!!!!!!! چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا این کارو کرده ؟مگه اون بین ماها رشد نکرده بوده ؟ تو این محرم صفری از امام حسین خجالت نکشیده؟ خدا هدایتش کنه …برای خودش و خانوادشو تمام هم فکراش متاسفم …………اون دیگه ۱ ایرانی نیست.

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • رامین

   اینکه کسی ایرانی باشه رو تو تعیین میکنی؟
   منم برای تو و امثال تو متاسفم که دنیا رو تو پنهون کردن بدن خلاصه می کنن
   مردم آمریکا میرن مریخ اونوقت شما جهان سومی های مفت خور نشستین به فکر لخت بودن دیگرون هستی

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • محسن

   منم باسه کسایی که آزادی رو به عکس لخت گرفتن و تحریک شهوت دیگران می دونن متاسفم
   هر چند آزادی تعریفش هر چی که باشه بعید می دونم ما داشته باشیم

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • قربانی

   مفت خور بودن منو شما تعیین میکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   اگر برداشت شما از حرفم اینه پس نباید از لخت شدن ناموست تو خیابون ناراحت باشی و حرفی از غیرت بزنی یا فقط برای این خانم این طرز فکرو داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
   من برای هممون متاسفم چون خیلیامون نمیدونیم داریم تو چه راهی قدم بر میداریمو به چه کسانی کمک میکنیم اونم برای نابودی خودمون………………….خدا هدایتمون کنه فقط خداااااااااااااااااااااااااااااا

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • رامین

   اگه بخوام از ناموست برات بگم باید یه چند سالی وقت بزارم تا درست و حسابی بنازی به ناموس نداشته ایرانی ها که دارن ماشینای سی سال پیش که غرب و کفار ساخته رو مونتاژ می کنن میندازن به مردم با ناموس ایران
   والا دیگه نمیدونم چطور بگم که جرین ناموس رو بیخیال شیماها هنوز تو قید و بند کره زمینیم
   البته شما ها که بهشتی هستین و اجرتون رو خواهید دید

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • قربانی

   اگر غرب و کفار و قبول داری به بی دینی اینم میدونی که اونا قوانینی دارن و بی قید و بند نیستن …………ما نمیتونیم ایشونو اصلاح کنیم فقط دعا میکنیم به راه راست هدایت بشه……….اگر با شما هم تندی کردم و ناراحتتون کردم عذر میخوام……………….به امید موفقیتهای بیشتر جوانان ایرانی با ایمان و سرافرازی ما ایرانیان در تمام نقاط جهان……التماس دعا

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • ابوالفضل

   قربانی جان دوستت دارم.
   منم میگم که مفت خور بودن هنوز از آشغال خور بودن بهتره . ایشون که داره از فضله کاری یکی دفاع میکنه همون که فضله خور اونم هستش . کاشکی این عقده ای یا با این افکار نابالغشون الکی حرف نمی زدند . ازیشون بپرس که تو امریکا بوده که ببینه اوناهم ادمای اجتماعیشون لختند . دوست من شمایی که این حرفارو می زنی اصلا میدونی آزادی با بی حیاء ای چه فرقایی می کنه . بجون هرکی دوست داری فکر کن بعد جواب بده الکی سیاسی نشو . اصلا شما مشکل سیاسی داری و می خواهی ابراز کنی ولی نمی دونی کجا و چه موقعه باید ابرازش کنی و فقط دنبال اینی که یه جای بگی . عزیزم تجدید نظر کن.دوست کوچیک همه عزیزان

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • قربانی

   ما از هیچی خبر نداریم نمیتونیم قضاوت کنیم خدا هدایتمون کنه
   التماس دعا

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • من

   همین مونده تو بخوای بگی کی ایرانیه و کی نیست!!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • دختر پارس

  نظری ندارم

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • پسر پارسی

   خوبی شما

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • ghanarizard

  فقط میتونم بگم متاسفم -داره چه بلایی سرمون میاد – خدایا خودت فقط بهمون رحم کن

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • hasti

  سلام . من که اصلا نمیفهمم واسه چی اینهمه در این مورد بحث میکنین ااولا هر کسی با کاراهاش شخصیته خودشو نشون میده درسته آبروی ایرانی جماعت رو با این کارش برده این هم مثل بقیه گند هایی که ایرانی ها تا حالا بالا آوردن یه مدت سر زبون همه هست بعدشم فراموش میشه مگه دفعه اوله آبروی ایرانیا توی دنیا رفته نه دفعه اول نیست دفعه آخرم نیست.بهتره به فکر اوضاع خودمون تو ایران باشیم که خیلی افتضضضضضضضضضضاحه [-X X_X

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • قربانی

   وقتی اعتراض نکنی و سکوت کنی میشه این و اوضاع افتضاح میشه و سکوتت میشه تحسینی برای این کوته فکرای سست عنصر

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • تموم من

  سلام
  به نظر من ایشون یه فریب خورده است
  ما که سرشار تمدن برتر هستیم امثال ایشون ما رو تو چشم دیگر کشورها خار و ذلیل می کنند .
  زن ایرانی با حیاست در کنار آزادی های متعارف

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • d-g

  گلی فراهانی تا زمانی که در ایران بود احترام داشت….. خونواده داشت….محبوبیت داشت……شهرت هم داشت……. به محض شنیدن این خبر چهره گلی فراهانی با اون روسری سپید نخی که با ظاهری ساده -حتی بدون آرایش – تو سالن سینما دیدم برام تداعی شد…. هنوز سال ۸۵ سینما فلسطین ایام جشنواره رو یادمه که سنتوری رو نمایش دادن (منظورم سینمای مخصوص مطبوعاته) بعد از اتمام فیلم عکاسها و خبرنگارها بودن که سراسیمه خودشونو به ردیف اول صندلی ها- جایی که ستارهای فیلم نشسته بودن- رسوندن و…..فقط نور خیره کننده فلاشها بود که توجه هر کسی را به خودش جلب میکرد….گلی فراهانی اون شب فکر کنم رو زمین نبود….تو آسمونها بود…..از خنده هاش میشد اینو فهمید…..فلاش دوربین بود و محبوبیت و شهرت…..مطمئنا اونشب به تنها چیزی که فکر نمیکردم افول سریع ستاره اونشب یعنی:گلی فراهانی بود………و بس!!!!!فقط متاسفم……..همین

  Thumb up 1 Thumb down 0
 • دلسوز ایران

  هیچ کس با آزادی با هر شرایطی از آن مخالف نیست . ولی اگر بدانیم که فرهنگ ما چیست ؟ مصادیق ظهور و نمایش آنرا می فهمیم . دلسوز ایران

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • javad

  گلشیفته با این کارش باعث شد گزک بده دست کسایی که خانه سینما رو بستند تا هنرمندای داخل ایران رو بیشتر تحت فشار بذارن ،امیدوارم دیگه حداقل ایشونو تو فیلم های بوووووووووق ملاقات نکنیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • قربانی

   بعید نیست چون سرعت عملش تا الان که خیلی بالا بوده

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • مهسا

  شما رو به خدا یکی حداقل ازش بپرسه دلیلش چی بوده ؟؟
  شاید دلیلش منطقی باشه آخه!!!!
  کسی آدرس email ازش داره؟
  من آدرس فیسبوکشو زدم ولی مال خودش نبود:(
  تو رو خدا اگه این عکس مال خودش نیست یا دلیل خاصی داره اول جویا بشم بعد نظر بدیم
  می ترسم ماجراس زهره دوباره تکرار شه

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • حامد از زاهدان

  اگر شیری اگر میری اگر مور گذر آخر کنی باید لب گور

  خانم خارشیفته فراهانی ::::::: یادت باشه کی بودی ========به کجا رسیدی =======و در آخر به کجا خواهی رفت.

  همین (%)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • s.b

  با سلام
  نظر شما درسته . منطقی گفتید .
  ولی کلمه شهیدان رو اشتباهی نوشتید .

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • fereshte

  گل شیفته بازیگری بود که بزرگترین بازیگرای ایران به بازیش احسنت می گفتن … من فکر میکردم واسه عرضه ی هنر رفته … هیچ وقت فکر نمی کردم تا این حد پیش بره …. دلم برای بازیش می سوزه !

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • setare

  golshifte faghat azadie jensi mikhaste ke onam khodaro shokr be dast avorde!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • فاطمه

  درضمن کسی که حرمت خون شهیدان رو نگه نداره،
  یقینا بی حرمت میشه… [-X

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • محسن

   ملا کاری که کرد اصلا چه ربطی به شهیدان داشت؟؟؟؟؟ :-?

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • رامین

  سلام به همگی به نظر من از هر کی میپرسی میگه خدا رو دوست دارم یا عاشق خدا هستم ولی نمیدونم موقعه ای که بحث دین و مذهب میشه همه فکر میکنن دین از یه جای دیگه اومده .ولی به این فکر نمیکنن که دین مال خداست .یعنی دستورات خدا برای بهتر زیستن انسانکه هم در انجیل وهم درتورات وهم در قران اومده.از جمله از اون دستورات حجابه که هم برای زن وهم برای مرد واجب است.وکسیم که میگه یه امر شخصیه واقعا اشتباه فکر میکن .چون لختی بودن یه زن باعث تحریک ومنحرف شدن مرد میشه.چه بسا مرد های بیماری وجود دارند که حتی ممکنه به زن ضرر جانی هم بزنن .

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • فاطمه

  سلام
  به نظر من بهترین و مناسب ترین حرف ، حرف خود نویسنده تیم ایران ویج بود.
  کاملا موافق بودم، به دور از هر جنجال و تعصب افراطی، حرف درست رو زد.
  انشاءالله که موفق باشه. =D>

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • خشایار مستجابی

  با سلام وعرض ادب. خلاصه بگم حتی اگر قصد ایشون از این کار خیر هم بوده باشد متاسفانه فریب شیطان رو خورده اند زیرا حضرت شیطان پشت اعمال ونیات خیر ما به سراغ ما می اید.ایشون دچار فساد اخلاقی شده اند و بقیه حرفها وموجه کردن ها فقط برای فریب دادن مردم است

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • عادل

  من این عکسو کامل بررسی کردم کاملا کار فتوشاپه
  من خودم مهندس کامپیتورم والان ۶ ساله که به طور حرفه ای کار فتوشاپ میکنم این عکس گلشیفته نیست یک فتوشاپ حرفه ای است
  خانواده گلشیفته هم اعلام کردن که این عکس دختر ما نیست
  اینقد الکی قضاوت نکنید از خدا بترسید

  Thumb up 0 Thumb down 1
  • مهسا

   کاش حداقل خودشم تو رسانه ها تکذیبش کنه
   واقعا خوشحال میشم اگه جعلی باشه

   Thumb up 0 Thumb down 1
  • احمدنیا

   دوست عزیز کلیپشم اومده بیرون اون رو هم دیدین که میگین دروغه ؟

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • محسن

   حالا خوبه خودش تایید کرده
   ولی آره
   قبول دارم
   کاره فتوشاپه
   خیلی حرفه ای سانسورش کردن

   Thumb up 1 Thumb down 1
  • ایرانی

   عادل برای شما متاسفم به قول دوست عزیز احمدنیا کلیپش هم اومده اونم دست کاری شده است در ضمن خود خار شیفته به کار خودش افتخار می کند شما چی می گی

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • اسم_پارسی

   دوست عزیز شمایی که به این خانم توهین میکنیم خودتون بدتر ذلیل و بدبخت هستید با عرض پوزش

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • hadirajabbi

  سلام.نظر همه محترم هستش.نظر من هم این که اینکار گلشیفته درست نبود همین

  Thumb up 1 Thumb down 0
 • maral

  chera nazare mano nazashtiid?????
  age mizashtiiiiid mardom yekam baham rahat bashan yekii ta pash miresiiid ooonvar sarii jav nemigereftesh hamchiin kario bokone
  ke hame zanaye cinemaye iran vasash sarzanesh shan!!!
  ham baraye khodam moteasefam
  ke injam
  ham baraye shoma
  ke yekam enteghad paziiirii nadariiid
  vaghean ke

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • mr-rouzi

  به گزارش سه نسل، اما نه گاندی، نه نهرو، نه چگوارا، نه نلسون ماندلا، نه جمیله بوپاشا و نه هیچ یک از رهبران سرشناس آزادی خواه با برهنگی یا رفتارهای اینچنینی درصدد بیان اعتراض برنیامده اند و اصلاً چنین حرکاتی هیچ ارتباطی با آزادی ندارد، مگر اینکه پای یک سزار و یک حکومت لائیک ضدایرانی چون فرانسه در میان باشد!

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • محسن

   نمی دونم لایک بزنم یا دیس لایک؟ :-?
   لایک به خاطره ارتباط نداشتن آزادی به لختی
   دیس لایک به خاطره این که یه جور رفتار می کنید انگار این کشورهای خارجی همشون لولوخورخوره ان و با ما هم سر لج دارن
   هیچی نزنم بهتره

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • ...

   آره بیخیال ، اعصابت راحت تر میمونه

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • ماریا

  اصلا کار گلشیفته خوب نبود.ولی ما ایرانمون را فراموش نکنیم که بی بندوباری خیلی جاها داره بیداد میکنه؛ودم از اسلام میزنیم رابطه جنسی بین برخی از دختر پسرای ایرونی خیلییییییی عادی شده حال نشستیم درمورد اون دختره نظرمیدیم لااقل تا داخل ایرانیم آبرو کشورمون ودینمون را حفظ کنیم.بعضی چیزا رو که میبینم واسه دختر بودنم تاسف میخورم که اینقدر راحت دخترایرانی خودشو دراختیار…

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • محسن

   یه چیز از خدا باسه این مملکت می خوام
   خدایااین ملت و از افراط و تفریط حفظ کن
   و به قول کوروش
   این کشور رو از دروغ حفظ کن

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • maral

  salam
  man ba nazare shoma kamelan movafegham
  in khanoome farahanii age mikhad hame donya ro samte khodesh jazb kone o che midoonam az hooghooghe zan harf bezane o azadie zanaro neshoon bde
  chera az inrah??
  man khodam khanevadam aslan moteaseb nist va kasiam kar be karam nadare
  ama be nazare man age mikhast mse bomb beterke
  mitoonest az biad raje be in matlab harf bezane
  ya che midoonam har kar digei
  na inke ta raft onja jav begirash
  bardare akse loktesho
  pakhsh kone
  ke adam az idanesh khejalat bekeshe
  fek kardiid chera in salahshoor mige sinamaye iran
  faheshe ziad dare
  vase inke har bazigare zane irani mirese oonvar
  hala vase jalbe tavajoh ya harchii dige
  khodsho lokht mikone
  chand ta aks az in var oonvaresham migiire
  badam mizare in var oonvar too site ha ke masalan zana azadiii daran!!!!!!!!!!
  age in azadie vagheii mae pas bemiiiriim ke behtare
  be nazare man in khanoom hanoo dagh boode
  mikhaste jalbe tavajoh kone
  ye khariatkard
  ke kole cinamaye iran raft zire soal!!!!!
  albate dge chiziam azash namoonde bood ke bre zire soal ~x(

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • احمدنیا

   دوست عزیز سینمای ایران نباید به خاطر ۱-۲ تا بازیگر بد فاحشه نامید این توهین به هنر و هنرمندان هست .

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • maral

   jenabe ahmad nia
   manam hamchin nazari nadaram
   in ro aghaye salahshoor goftan
   beriid be khodshoon giiir bediiid
   javab harf haye yekii dge ro ham man bayad bedamm??????? X-(

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • محسن

   هر چی از دهنت در اومد گفتی دیگههه
   بگو بگووووو
   وقتی یه نفر یه کاره خوبی می کنه فقط خودش تشویق میشه ولی اگر همون فرد یه کاره بدی بکنه کل کشورش میره زیره سوال
   چراااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • maral

   va ama
   jenabe mohsen khan
   man ino nemigam
   in chizie ke ina bab kardan
   man age bad dahanii kardam mazerat miikham
   shoma bozorgii bebakhsh!!
   valii age fahmiiidii chera be khatere ye nafar hame miran zire soal be manam khabar bede :-(

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • yashar

  سلام
  باید یاد بگیریم به افکار دیگران احترام بذاریم
  فکر میکنم اینکار گلشیفته زشت تر از اتفاقاتی مثل دزدی معرف میلیاردی نباشه یا حرکت زشت بازیکنان تیم پرسپولیس
  گلشیفته دوست دارم

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • محسن

   اول اینکه سره اختلاسه خوده طرف نیومد علنیش کونه که ملت ببینن همونجوری رفتار کنه
   حرکت بازیکنای تیم پرسپولیس هم یکی از این شوخی شهرستانی هایه خودمونه که صرفا جهت شوخی و کل کل
   نه ……

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • ژیلا

  منکه هرچی فکر میکنم کار گلشیفته جز بدنام کردن زن ایرانی و زن مسلمان بازتاب دیگه ای نداشت
  اگه به خاطر آزادی من و زن ایرانی اینکارو کرده لازمه بگم با اینکارش هیچوقت آزادی رو برای من و هیچ زن ایرانی به ارمغان نیاورد ، و جز سرافکندگی تاثیر دیگه ای نداشت

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • میلاد

  این مسئله به هیچ کس ربطی ندارد . گلشیفته یک بازیگر است و در عین حال یک انسلن آزاد . آقایان لازم نیست برای این خانم غیرتی شوند اساسا این مسئله ای نیست که ملت ایران بخواهد راجع به آن نظر بدهد.

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • ارش

   بله به کسی ربطی نداره ولی اینو بدونه که دیگه ایرانی نیست .خاک توسر باباش با بچه گنده کردنش

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • سید

  دم ایران ویج گرم که بچه های با غیرتی داره
  این زنیکه هرزه عشق ارائه ی خدمات داره!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • رامین

   هرزه خانوادت هست ساندیس خور

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • سامان

   دهن کثیفت رو باز نکن بوی گند ساندیس سیب موز پوسیده همه جارو برداشت
   عقده ای جیره خور
   گلشیفته اگر تا حالا برام یه فرد عادی بود حالا یک نماد هست ، نماد یک آدمی که خودش رو قربانی کرد تا به خیلی ها بفهمونه در خوابند
   همین دیشب اخبار سراسری مردی رو نشون میداد که کاملا لخت بود و فقط قسمت عورتش رو شطرنجی کرده بود
   یک خبر معمولی بود ، تو هم یادت نیست و امروز یادت رفت چرا چون یه مرد لخت دیدی ، خواهر و مادرت هم اخبار رو دیدند و واسشون طبیعی بود چون یه مرد لخت دیدند و گناهی نداره خوب
   جسم زن و مرد یکی هست اگر دیدن زن لخت بزرگترین گناهه مرد هم نباید لخت باشه
   اگه قراره زن سرش رو از ترس مرد بپوشونه ، چرا مرد نباید سرش رو بپوشونه
   موی مرد هم با زن فرق داره
   حساب ۲*۲ =۴ هست
   چرا میخوای با معادلات دیفرانسیل این مسئله رو حل کنی !!!

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • مهشید

   سامان جان نماد …..بوق…. است؟؟؟
   ازخودت برا نماد شدن بزار خار مادرت رو بفرست انجا برا نماد شدن.
   البته فکر نکنم نماد هم بشوند این خارشیفته که مهم بود این شد.

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • عباس

   اهان پس سامان جان مغزت رو این اخبار های سیاسی پر کردند که لخت شدن زن ایرانی را نماد میدونی؟؟؟؟

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • yas

   براتون متاسفم با این طرز تفکرتون.اسلام میگه زن باید حجاب داشته باشه مرد هم همینطور.اینکه چرا مردا روسری سرشون نمیکنن برمیگرده به خدا و قرآن نه تفکرات بیخود شما.خارشیفته هر کار کرده شخصیت خودشو نشون داده دلیل نداره شماها به جون هم بیفتید.امثال شما از بس پای اخبار BBC میشینین اینطوری شدید.اگه این کارو یک خارجی توی کشور خودش میکرد مجازات میشد ولی چون یک ایرانیه که خاک برسرش تشویقش میکنن که از ایران و خراب کنن که اون خون همه شهید که به خاطر ما الان نیستن پایمال بشه.نماد شما باید شهدا باشن نه این کثافت [-X [-( [-X

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • مهرزا

   تو خوبی ؟ البته باید از نگاه تو دید دیگه .واقعا که [-(

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • کلشیفته

  آقای ایران ویچ متاسفم برات…
  اولا که من طرفداری نمیکنم از کار گلشیفته ،ولی اشتباه کرد چون ملت عقده ایه مارو نشناخت.عقیدش رو بیان کرد .
  آقای ایران ویچ متاسفم برات. آیا چون فقط تو خبر گذاری های دیگه اومد گفت لخت شده به ایران توهین شد؟چون تابو شکنی کرد خبر گذاریها گفتن اگرنه تمام کسایی که اونجا بودن بازیگر بودنو معروف…
  آقای ایران ویچ کاش میگفتی تمامه دنیا راجع به قانون چند همسری تو ایران چی میگن.کاش میگفتی خبرگذاریها راجع به حجاب اجباری چی میگن کاش میگفتی خبرگذاریها راجع به سن ازدواج ایرانیها(۱۳سال تا چندسال پیش ۹سال) و آمار بالای طلاقو خیانت چی میگن.
  آقای ایران ویچ بازهم متاسفم برات چون نفهمیدی چرا اینقدر رسانه ها این قضیه رو بزرگ کردن.فقط و فقط دلیلش واکنش آدمای به اصطلاح مثله تو غیرتی بود که اینکارو کردن.بس که بزرگ کردید قضیه رو.گلشیفته اعتقادشو بیان کرد همین.تو ولی اعتقادتو بیان نکردی تو جو زدگیتو بیان کردی.وقتی فکرت باز شد از تحجر اومدی بیرون از مقاله ای که نوشتی فقط شرمش میمونه برات. . .
  در ضمن آزادی با بی بندوباری و فاحشه بودن فرق داره قبول.ولی گلشیفته فاحشه نبود ونیست.فقط گفت فرقی نداره بدن مرد و زن و آزادی جسم منظور همین که دیدی بدون تحریک تویی که ندیدیو مطمعنم صدبار تنشو دید زدی تویی که ذهنت فاحشه اس.متاسفم برات…

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • hossein

   عزیزم شر نگو .دم ایران ویج گرم که این مطلبو برامون گذاشت. بای

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • مهرزا

   تنها ایرادی که می تونم بگیرم فقط زمانش بود که زمان بدی بود وگرنه بازم میگم ما که دلیل اصلی رو نمیدونیم پس حق قضاوت نداریم من با شما موافقم کاملا آبروی ما ایرانیا سر چیزای دیگه رفته .

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • مینا

   با سلام … اولا گلشیفته عقیده اش رو بیان نکرد… لخت شد . او اگر مغز داشت لخت نمی شد یه جمله کوبنده می گفت البته اگر حرف درست وحسابی برای گفتن داشت! یک سوال دارم آیا مرد با شخصیت لخت می شه و عکسش رو در معرض دید عموم قرار می ده که این خانوم خواسته کم نیاره ؟ قسمت کثیف کار اینجاست که خودنمایی ها وشهوترانی هاش رو خواسته معصوم جلوه بده وگفته برای اعتراض این کار رو کردم . در ضمن کدام دروغگویی گفته دختر ها در ایران ۹ ساله تا ۱۳ ساله ازدواج می کنند؟ ما که هر کی رو دیدیم ۳۰ سال و ۳۵ ساله ازدواج کرده!البته گلشیفته از این به بعد دیگه امنیت نداره واو خودش باعث این نا امنی شد . حجاب که دستور اسلامه فقط برای امنیت خود خانم هاست.هر چه پوشیده تر امنیت بیشتر.

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • bahar

  شماها چش ندارین آزادی رو حداقل اونور آب ببینین؟اشتباه برداشت نشه منظورم آزادی اندیشه ست.هر کسی واسه خودش تصمیم میگیره.کی به شما میگه چرا لخت نمیشین؟

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • مجید

  من نمیدونم همه کار دنیا حل شده که همه دنبال اینجور موضوعات هستند؟

  فلان بازیگر زن با فلان بازیگر مرد دوست شده، فلان بازیگر رفته خارج با کی دیدار داشته، فلان خواننده لباسش چطوریه

  طرف از ایران خودشو کنده، بی خیال بشید دیگه

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • sh

  واقعا کار زشت و بی مفهومی بود متاسفم شخصیت خودشو خورد کرد

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • bahar

   تو خودتو بپا عزیزم

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • lمرتضی !

   بیایم یه ذره انصاف به خرج بدیم این طفل معصوم به جامعه ما کم خدمت فرهنگی نکرده .بذارین به حال خودش باشه.

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • HANA

   به نظرتون واقعا طفل معصومه.چون نماد یک ایرانی کارش اشتباه بودباید به حالش گریه کرد :((

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • lمرتضی

   می دونی گناهش چیه ؟گناهش اینه که شغلش بازیگریه و می دونید که هنر مندا چه داخل کشور و چه در خارج از کشور لبه ی تیغ حرکت می کنن وگر نه هزاران هزار از آدمای دیگه هستند که دست به کارهای بسیار ناشایسته تری میزنن ولی اصلا کسی خبر دار نمیشه (خدا انسان رو آزاد آفریده وبه اون اختیار داده ) این که ماهم درباره ی اون داریم اظهار نظر میکنیم دلیل همین اختیار دیگه. [-X

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • HANA

   حرفتون درسته همه آدما آزاد آفریده شدن حالا از اسلام و دین هیچی نگیم. ولی اون به عنوان یک نماد ایرانی حداقلش درسیاست بایست یه مقدار به فکر کشورش بود خدایش دیگه بهش طفل معصوم که نمیگن ;-)

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • azra

  من نمی دونم چرا ما ایرانیها دست از این کارهامون بر نمی داریم مگه ما کی هستیم که کار گلشیفته فراهانی رو قضاوت کنیم،این رو یاد بگیرید که هر انسانی حق داره در رابطه با خودش هر کاری بکنه پس تا از کسی چیزی می بینید انقدر سعی نکنید در موردش نظر بدید.کمی سر در گریبان خودتون داشته باشبد شاید اینجوری همه انسانهای بهتری شدیم،کمی فقط کمی منصف و بزرگ اندیش باشید.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • رامین

  به این میگن شیر زن منظورم خانم فراهانی هست میدونین که.اندازه تمام مردای ایران غیرت و شرف داره و کارشم برا آدم کردن هموطنانش بوده.

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • ژیلا

   اینجوری هموطناشو آدم میکنه؟؟؟؟؟
   با لخت شدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   پس الان دیگه همه آدم شدن؟؟؟؟؟؟؟

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • ارش

   اره ذیگه خوب با مردا میخوابه باید بهش بگیم شیرزن

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • noorani

  حیف از وقتی که بذاریم برای یه همچین ادمی (اگه بشه بهش گفت ادم) .

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • آدم

   نخیر! شما فقط آدمی…

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • مرتضی

  تو شهر ما پدری به دخترش تجاوز کرده دختره یه پسر به دنیا آورده یعنی برادشو خودش زاییده . ول کنید تورو خدا…

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • bahar

   موافقم

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • sara

  این جمله رو که گفته شده ما نگفتیم جمله شهید مطهری است.
  (اگر برهنگی نشانه تمدن است حیوانات از ما متمدن ترند)

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • محسن

   نه دیگه
   اونا یه دم دارن که جلوی … رو سانسور میکنه
   ما اونشم نداریم
   پس تمدن ما بیشتره

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • محمود با جمعی از دوستان

  کارش بد بوده ولی باید توجه کنیم که یه سری مسائل اگه توی مملکت تخلیه نشه عقده میشه !!ملت پول ایران رو دارن میگیرن میبرن توی ترکیه و دبی و تایلند و مالزی و سنگاپور خرج میکنن . این جوریه که خروج ارز و مغز داریم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • محسن

   همه اینا به کنار
   دلار شد ۲۰۰۰تومن :-O
   می دونم ربطی نداشت

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • bahar

   دمت گرم باوجود بی مزگیت ،حداقل بی ادب نیستی!

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • samane

  keiley eftezahe adame bijanbe engar hi4kas ta hala narafte ke6fare khareji ba in kare6 aberu har4i iraniye bord !!! hame ja ham minevisan bazigare irani lokht shod hame in kara6 pa iraniya tamum mishe akhe yeki nist be6 bge ahmagh akhe in 4e kariye dokhtare kambud dare ta hala aza6 badam miyumad alan aza6 motanaferam adame bi janbeeeeeeee [-(

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • مهرزاد

  ببخشید چیه این مملکت مثل زمان کوروش میمونه که شما هی این حرفو می زنید .آبروی ما زمانی میره که اسم کشورمون به عنوان بزرگترین اختلاس دنیا توی تمام شبکه های دنیا اعلام بشه و ما عین احمقا بچسبیم به یه عکس که هیچ ربطی هم به ما نداره و واسه حقی که مال ماست و خورده شده حرفی نزنیم این یعنی آبرو ریزی.ابروریزی یعنی ای همه تجاوز این همه دزدی این همه قتل …. نمیدونم چی بگم دیگه .با این کارمون باعٍث می شیم کسایی هم که نمی دونستن با خبر بشن .از نظر من اینکار اصلا و ابدا بد نبوده و به خود گلشیفته مربوط هستش نه به من و شما .ما در جایگاهی نیستیم که قضاوت کنیم.ایرانی باشید لطفا

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • اسم_پارسی

  باسلام
  یادمه تو تاپیک تصاویر بدحجابی در تهران یه بحث هایی کردم بعضی ها دلخور شدند و بعضی ها خوشحال بعضی ها اصلا براشون فرقی نمی کرد اما بریم سر اصل مطلب فکر کنم نظرمو گفته باشم من زیاد بازیگران سینمایی رو نمی شناسم و ایشون رو هم فقط اسمشون به گوشم خورده بود چون بیشتر سریال ها و فیلم های کمدی می بینم کسانی که در بقیه موضوع ها هستن رو نمی شناسم در ضمن بگم که نمی دونم ایشون چطوری کار می کردند سیاسی اجتماعی و… اما از نظر من لخت شدن یه ذره تند روی هست اخه اگه ما بگیم یه کشوری مثل المان ازادی داره تو اونجا هم کسی لخت نمیاد بیرون حداقل یه مایو و سوتین اما دیگه از نظر من این تندروی بود اما از نظر من کار هرکی به خودش مربوطه

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • bahar

   بی خود !

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • فرشته

  سلا م به همه ایران ویجی ها و هموطنان ایرانی دوست
  من هم با نظر شما موافقم یک ایرانی هر کجای دنیا که باشه نماد تمام ایرانیها ست ایکاش عقده های حقیر خودشون را در قالب یک ایرانی و به نام آزادی زنهای ایرانی اینطور نمایش نمیدادند اگر این آزادی زن ایرانی است پس خدا کنه ما همیشه در اسارت باشیم تا لکه ننگ X_X

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • بهروز

   افــــــــــــــــــــــــرین بر فرشته خانم

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • ارش

   هزاران دختر ایرانی برای تحصیل به اروپا میان حوب روسری هم نمیپوشن ولی من تا خالا ندیدم لخت بشن .لباسای مناسبی هم میپوشن .

   انسان نباید اصالت خودشو فراموش کنه

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • sara

  من برای سادیا بابت این لحن ناپسندش متاسفم. در ضمن ما داریم در مورد اثر یک مساله از جنبه فرهنگی صحبت میکنیم وگرنه از دیدگاه مذهبی که وضعیت این کار مشخصه .پس چرا باید مراسم امام حسین(ع) رو وارد این کار کرد؟ سادیا شما که میگی درباره کسی که نمیشناسی نباید نظر بدی چرا درباره زنجیر زن امام حسین نظر میدی؟ گناهکار یا بی گناه ، امام حسینه که باید قضاوت کنه نه من و تو.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • mahmood

  به تظر من انسان آزاد آفریده شده پس لزومی نداره که به زور کاری رو انجام بده ، این آقایون وخانم هایی که نظر میدن برن کتاب بیشتر بخونن تا با حقایق بیشتر آشنا بشن . به قول مرحوم سید جمال الدین اسد آبادی وقتی باحاش مساحبه میکنن نظرشو در مورد غرب میپرسن میگه :
  من در انجا اسلام ندیدم ولی مسلمانی دیدم اما در اینجا اسلام دیدم ولی مسلمانی ندیدم ، لطفا به اصل قضیه توجه کنید نه حواشی آن قابل توجه مردم ایران که هر بلایی سرشون میاد مقصر خود مردمانشون هستند

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • بهروز

  شنیدم که گلشیفته در باره حجاب گفته چرا باید زنان تاوان امیال جنسی مردان را پس بدهند
  حال باید پرسید که ایشون با این عریان شدنشون میخان امیال جنسی مردان را کاهش یا افزایش بدن؟در هر صورت فرقی نداره بی حجابی و عریان بودن زنان نشانه ازادی نیست بلکه الت دست و ابزار مردان قرار گرفتن الست پس ایشون با این کارشون ثابت کردن دوباره اسیر امیال جنسی مردان هستنئد اما این بار در جهت تحریک آن!!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • sara

  اگر برهنگی نشانه تمدن است حیوانات از ما متمدن ترند.
  متاسفم، ای کاش روزی برسد که جوان ایرانی با مغز قدرتمند و بیان شیوایش عقیده اش را بیان و اجرا کند نه با تن برهنه اش!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • هموطن

  با سلام اگه ممکنه در مورد فیلمی که فراهانی در آن لخت شده بیشتر توضیح دهید ( لطفاَ واضحتر بگوئید.) صرفاَ اگه به خاطر برداشتن روسری اش باشه می گم به شما چه؟

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • M

  سلام
  خواهشا از اصغرفرهادی هم تعریف نکنین که اکثر اکثر اهالی سینما یه گندین حالا شاید به گندیه این نرسن اما اکثرشون بی ظرفیتن یعنی خوب آدمن دیگه آدما هم …

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • مهرزاد

   حرف نزن دیگه این چه ربطی به اون داره :-q

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • ژیلا

   اگه صبر کنی ایمیل اصغر فرهادی هم به دستت میرسه ، اونوقت میفهمی چه ربطی بهش داره .
   البته به قول دوستمون گندکاری اون به پای گلشیفته نمیرسه

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • م.ه

   برو بابا!

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • lمرتضی !

   به دنیای گند ها خوش آمدی

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • مهرزا

   ببین ایمیل اونم دیدیم چیز خاصی نیست ذهنتو درست کن

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • کاوه

  اگه تمدن به پوشیدگی است لاک پشت و حلزون و گوریل پشمالو از انسانها متمدن ترند!!بابا جمعش کنین بدبخت از دست شما در رفت که راحت باشه بازم دست از سرش برنمیدارین برین به گشنگیتون برسین از تورم و بیکاری و بی اعتباری جهانی و اختلاس ها فقط مختون عکس یه هنرپیشه رو میبینیه؟اکثر دخترهای ما آرزشون مهاجرت به غربه و هیچکدوم از ایرانیا نه تو تور و نه سواحل مدیترانه و دوبی و نه تو دانشجویی تو خارج و نه تو مهاجرت محجبه نیستن چرا از توهم نمیاید بیرون بابا

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • یاسمن

   تو فقط کسایی رو که دوست داری نگاه میکنی ، خوب معلومه وقتی چند تا دختر عقده ای وجود داشته باشه و هر جوری که بخوان بگردن ، عمرا مردا توجهشون به محجبه ها جلب بشه

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • messi

  سلام
  روی صحبتم با همه اونهاییه که ادعاشون میشه.مسلمون جماعت به تن عریان یه نا محرم نباید نگاه کنه از خودت پرسیدی چرا به اون تصاویر با اینکه میدونستی تن لخت وعریان یه دختره نگاه کردی هر وقت جواب داشتی بیا اینجا نظر بده
  یا حق

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • ژیلا

   دوست عزیز اول اینکه این عکس کاملا محو شده ، در ثانی اگه محو هم نمیشد کسی از فاجعه خبر نداشت که ایمیل رو باز نکنه و نگاهش به عکس نیفته

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • یاسمن

   =D>

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • aria

  خیلی سخته برای ما ایرانیها خاک برسرت خار شیفته فراهانی

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • سعید

  من انتظار این کار از این هنرمند نما نداشتم. ایرانی ها سرشون را برای حفظ عفتشان می دهند. این خانم از موقعیت هنریش بر علیه خودش استفاده کردونه اسلام و ایران. برای پدرش هم متاسفم که نتونست حفظ عفت را به دخترش یاد بده!!

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • مهرزاد

   مگه تو هرکاری میکنی به پدرت مربوط میشه .حرمت نگه دارید لطفا .فقط ادعای مسلمونی دارید .

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • محسن

   درست صحبت کن
   به ننه ببای طرف فحش نده یابوو
   خدای تو با اون عظمتش گفته اونور هیچ کسی رو به جای دیگری مجازات نمی کنیم
   شما هم موظفی احترام خانوادش رو حفظ کنی

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • نگار عشق

  سلام به همه دوستان ایرانی
  اولا ما در جایگاهی نیستیم که قضاوت کنیم.
  اما باید گفت:
  ای کاش گلشیفته این کار رو نمی کرد. تا همون محبوبیت اصیل ایرانیش که تا بحال در جامعه جهانی مطرح بود حفظ بشه. بحث من اینه که از نظر شخصی به ما ربطی نداره چون ایشون خودش صاحب فکره ولی اینجا بحث اینه که ایشون نماد یک زن ایرانی هستن و وقتی (جمع – کشور) مطرحه بایستی یه کم فردیت رو مهار کرد.من کار گلشیفته رو یک خطا می بینم که نباید انجام می شد اما متاسفانه شد….

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • hoss moss

   احسنت

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • hoss moss

  ولی خیلی جالبه.اکثر کسانی که با اینکار گلشیفته موافقند پسرا هستن .مثل اینکه بهسون چسبیده.اقایون اکثر خانوم ها مخالف اینکارن.شما شدید کاسه داغ تر از آش؟؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • پردیس

   کاملا موافقم.

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • راضیه

  سلام
  آزادی به برهنگی فرق داره و من اصلا ازش دفاع نمیکنم.فکره که باید آزاد باشه نه تن
  اما اگر این جوری دوست داره ما حق نداریم نقدش کنیم.عیسی به دین خویش موسی به دین خویش

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • بهروز

   با سلام …………. اما بی تفاوتی خوب نیست

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • مهسا

  با سلام به همه دوستان
  به نظر من, علت اینکه باید به این قضیه توجه بشه و به راحتی نباید گفت به من چه , یا حرف هایی این چنینی, اینه که گلشیفته یه نماد بود . نماد یک هنرمند و از همه مهمتر یک ایرانی . اینکه من گناه می کنم یا نه , چندان به دیگران ارتباطی پیدا نمی کنه چون من رو تو دنیا نمی شناسن ولی تو جایگاه خودم حتی اگرم گناه کنم نباید باعث تخریب شخصیت زن و یا یک ملت بشم. علت شهرت گلشیفته مردم ایران بودند . بنابراین باید خودش رو در قبال مردم مدیون و مقید بدونه . همون مردمی که با حمایت هاشون باعث رشدش شدن , الان مورد تمسخر تمام دنیا شدن. من بابت تلاشی که میکنه و موفقیت هاش تحسینش میکنم. چون نشون داد که زن ایرانی هم میتونه به هر آنچه که می خواد برسه. ولی این کارش کاملا خرد کردن شخصیت یک ایرانی بود.

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • مهرزاد

   فکر کنم منظور منو در رابطه با گناه متوجه نشدی .دوباره بخون هروقت متوجه شدی دوباره پیغام بذار .ما در حدی نیستیم قضاوت کنم .

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • مهسا

   دوست عزیز مجددا کامنتتو خوندم . تا حدودی بات موافقم .البته هنوز از اصل قضیه بی خبریم. و نمیدونیم اصلا هدفش از این کار چی بوده .
   Godiva همسر دوک کاونتری انگلیس برای برداشتن مالیات از مردم عریان شهر رو دور زد .
   شاید این زن هم نیت پاکی داشته باشه

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • hoss moss

  تو بعضی سایت ها نظر داده بودن که اینکار شجاعته.اخه چه شجاعتی؟لخت شدن تو جایی که لخت بودن و نبودن فرقی نمیکنه چه شجاعتی میخواد؟ هر ننه قمری تو جایی که اون هست میتونه لخت شه.تو کشوری که واسه فیلم های سکسی جشنواره برترین ها میذارن اگه لخت لختم بشی شجاعتی نیست.اگه وجود داشت تو ایران این کارو میکرد.نشون داد وجود نداره.اقا احمدنیا درود بر تو که اریایی واقعی هستی.

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • ژیلا

   به نکته جالبی اشاره کردین

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • مهشید

   دمت گرم به این کار خارشیفته میگن خنجر زدن که اول به خودش زد بعد به مردم با غیرت وطنش

   Thumb up 0 Thumb down 1
  • hoss moss

   درود بر شما دختران ازاده که معنی غیرت و تعصب رو از ما مردا بیشتر میفهمین.درود…………

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • امیر

  حیف از اسم خار شیفته !!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • سادیا

  آخه نمیدونم به شما ملت *** چه ربطی داره ؟
  شما برین تو محرم عین یه ***زنجیر بزنین به پشتتون و بعدش هم چشم چرونی کنین…
  کارتون شده نظر دادن در رابظه با هر مساله ای!!!
  بابا بسته دیگه، یه کم آدم باشین
  یادتون رفته تا چند سال پیش اگه یه دختر با مانتو کوتا میدیدین بوبولتون میزد بالا؟ هان؟
  دلیلی نداره چوت زمان کوروش چنین بود الانم همون باشه ؟
  پس بیا از این بعد با اسب برو سرکار …

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • احمدنیا

   ادب نشانه فرهنگ و شخصیت و خانواده ای است که در ان رشد و به بلوغ رسیده اید است . ممنونم که این موضوع را رعایت میکنید

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • سادیا

   حداقل بی ادبی من آسیبی به جامعه نمیزنه
   ولی شما داری از چیزی حرف میزنی که راجع به اون اطلاع نداری
   آره داداش
   برو زنجیرو بزن به پشتت که امام حسینو کشتن
   کلا فک کنم از نظر شما کسی که بلیز شلوار هم بپوشه فاحشه هست
   انقد اون مغزت کثیفه که همه چیزو شکل دایره میبینی آقای تربیت خانوادگی، آقای با شخصیت که بابا ننت همه چیزو قشنگ بهت یاد دادن و با حافظ و سعدی بزرگ شدی…
   به جای اشکالگیری از دیگران یه کم خودتو اصلاح کن با تربیت

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • احمدنیا

   دوست عزیز شما به بنده توهین کن نظرت تایید میشه اما چرا توهین به مردم میکنی ؟

   چرا ناراحت شدی دوست عزیز من فقط به شما یاد آوری کردم اگه قرار باشه حرف هم رو از طریق مجازی هم درک نکنیم که دیگه وای به حال انسان متمدن !!!

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • بهروز

   سادیا انگار خیلی دات پره هان؟با امام حسین چیکار داری هان؟فقط میگم اون دنیا ارزش های حقیقی آشکار میشه اندکی صبر سحر نزدیک است

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • سادیا

   یه کم سعی کن از مغزت استفاده کنی
   زیاد به حرفایی که **** یادت دادن تکیه نکن

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • بهروز

   به اندازه ی کل عمرت پسرجون کتاب خوندمو فکر کردم به عبارتی با کتاب بزرگ شدم رشد کردم کتاب منظورم قرآنه معجزه ی بزرگ تاریخ لعنت به این تهاجم فرهنگی که جوونای سست عنصری مثله شمارو زیر و رو کرده انشالله خدا هممونو به راه راست هدایت کنه

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • سادیا

   جون هر کی که دوس داری فقط از مغز خودت استفاده کن عزیزم
   سعی نکن از چیزایی که تو بچگیت یادت دادن تا آخر عمرت استفاده کمی

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • علیرضا

   خوبه موقعی که از این آبرو ریزیها میشه سریع میخواین ماست مالیش کنین میگین حتما نباید مثل زمان کوروش باشه.
   ولی تا سر بحث دیگه ای میرین، مثل همیشه شروع میکنین که دولت چنین است و چنان و ما خواهان حکومتی به شکل زمان کوروش هستیم.
   دو تا کلمه ی دولت و اختلاس گرفتین دستتون پدر ملتو تو جامعه (مخصوصا تاکسیها!) درآوردین. بله ما نمیگیم که همه ی کارهای این مملکت درست انجام میشه اما این رو بدونید که حکومت کوروش به خاطر اتحاد و همبستگی مردم اون زمان اینقدر پرآوازه شد اگه اون مردم هم مثل شماها که حتی ادب صحبت کردین عمومی رو هم بلد نیستین رفتار میکردند مطمئن باشید این روال پیش نمیرفت.
   در ضمن مثل اینکه شما تجربه ی زیادی در چشم چرانی و دیدن مانتوهای کوتاه دارین که تجربه هاتون رو بازگو میکنین. عقده ی جنسی یعنی همین.
   پس خواهشا اولین برین نحوه ی درست حرف زدن رو یاد بگیرین بعد …

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • ژیلا

   با نظر شما موافقم دوست عزیز
   از دوستان هم خواهش میکنم جنبه ادب رو رعایت کنن ،
   از آقای احمدنیا هم به خاطر مطالب جالبشون ممنونم ، خدا قوت

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • یاسمن

   با حرفت موافقم

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • محمد

   کافر همه را به کیش خود پندارد
   این حرفهای تو نشون میده تو یه وهابی کثیفی هستی که تا چشمت به دخترای مردم میفته فکر پلیدت هم منحرف میشه.
   لعنت خدا بر تو یزید پلید

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • سادیا

   در پاسخ به دوستان عزیز باید بگم، که کاملا درسته آره چشم چرونی میکردم ولی واسه زمانی بود که مثثه یه آدم نفهم میرفتم تو این مراسم عربده کشی ولی هر وقت که یاد رفتنم به این فستیوال خودنمایی می افتم از خودم بدم میاد
   در ضمن دوستان، همه ی ادیان از مسیح عربده کش گرفته تا جوجه فوککولی های بهایی فریبی بیش نیست
   زندگیتونو بکنین، اون دنیا هم حوری موری خبری نیست.
   فقط مثثه آدم زندگی کنین
   به دیگران آسیبی نرسونین
   سرتون تو کار خودتون باشه

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • rahgozar

   اولا تو لیاقت سلام نداری
   ثانیا حضرت مسیح یا تمام پیامبران و امامان توانشان را در لبراز انزجار از ظلم گذاشتند و فریاد دفاع از مظلومان سر دادند. اگه تو به این میگی اربده کشی پس کلا هیچی از انسانیت نمی فهمی و اگر به این یهنی دین میگی بازیه پس کل عمرت پوچ خواهی زیست و پوچ خواهی مرد برایت نگرانم اگر میخواهی پوچ زنگی کنی این بیدینی بهترین راه است ولی اگر نمی خواهی دست از لجاجت با خودت بردار
   من از حدیثی یادمه که نشانه عقل انصافه پس اگر ادعای عقلانیت داری با انصاف در مورد هرچیزی حرف بزن خصوصا مراسم عزاداری که هدفش مبارزه باظلمه با بزرگترین ظلم که گرفتن جون ۷۲ نفر به شقاوتمندانه ترین شکل ممکنه اگر ما ظلمو فریاد نکنیم پس چه جوری ادعای انسانیت داریم؟ مطمئن باش تنها راه نجات همین دینه .من تجربه کردم که بهت میگم من هم لجباز بودم و امیدوارم دیگه هیچ وقت اونطوری نشم

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • سادیا

   یه کم سعی کن اط خودت مایه بزاری
   به حدیث و این جور مزخرفا رو نیار
   نمیدونم چرا شما فک میکنین اونایی که دین ندارن پوچ زندگی میکنن
   استیون هاوکینگ کیه؟
   انیشتین کیه؟
   مارکس کیه؟
   اینا همه بیدین بودن دوست عزیز
   و بشر تا ابد دینداری رو مثل اینا به خود نخواهد دید
   من نمیدونم فایده ی ادیان تا به امروز در پیشرفت بشر چی بود؟
   حالا هر جور راحتی فک کن
   در ضمن سعی نکن کسیو وادار کنی مثل خودت فک کنه… بزار همه آزاد باشن که بتونن بدون هیچ بایاسی فک کنن

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • بهروز

   دیگه بیش ازا ین انتظاری نمیره از امثال شما لعنت به اونی که ماهواره رو اختراع کرد ببین تهاجم فرهنگی تا کجاها نفوذ کرده خوش باش فعلا تو دنیا ای کاش…

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • سادیا

   همین کامپیوتری که داری ازش استفاده میکنی تهاجم غربه
   استفاده نکن خوب…

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • محسن

   آقای عزیز الان کاری به کار هیچ کدوم از این حرفایی که زدی ندارم
   ولی برو تو زندگی شخصی اینا یه کم تحقیق کن بعدا بگو به خدا اعتقاد ندارن
   به خصوص اینشتین

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • hoss moss

   تو انگار خیلی دل پری از امام حسین داری؟؟کسی رو تو قبر اون یکی نمیذارن.ایشاالله تو اون دنیا با گلشیفته تو جهنم هم اتاقی…………

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • فرزانه

  من نمی دونم که خانم یا آقای که برروی نظر من comment گذاشته بود . چه میزان تحصیلات یا از کدوم طبقه فرهنگی جامعه است . ولی باید بدانید من بحثم به مجالس عروسیهای خانوادگی و امثال آن برنمی گردد . من به عنوان یک فوق لیسانس این مملکت مجدا پافشاری میکنم من اگر بدترین انسان هم باشم .حداقل در سرشتم نیست که به کشورم اینطوری در این شرایط فرهنگی و اقتصادی حال حاضر کشورم که از هر نظر به ما به عنوان ی ایرانی از طرف همون کشورهای به اصطلاح متمدن توهین میشود . این خانم این کارو میکرد . تو رو خدا ی خورده با دید باز دور از تعصبات قومی وفرهنگی فکر کنید . موفق باشید.

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • بیتا

   دوست عزیز همون خارجی ها که شما میگید اصلا عین خیالشون نمیاد که گلشیفته نامی چی کرده و چی میکنه چون این مسایل براشون حل شدست .این خود ایرانی ها هستند که از کاه کوه میسازند .فقط یه سوژه میخوان برای غیبت کردن فکر کردید اگر این خانم از حرفهای شما رضایت نداشته باشند حق الناس هست و گناهش محفوظ و گناه خودش هم پای خودش .این مردم مگه خودشون هیچ کار زشتی نمیکنن .حرف من اینه چه برهنگی در یک عروسی چه در جای دیگر هیچ فرقی نداره فقط چون عکسای مهمونیا پخش نمیشه پس عیب و عار نیست؟

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • سامان

   با عرض معذرت شما تا حالا کجای کشورای غربی رو گشتین که ادعا می کنین عین خیالشون نیست؟!
   من هم غرب ندیده ام.اما بدون مدرک حرف نمی زنم.
   فردای اون روزی که عکس اومد بیرون تیتر اول سایت یاهو بود.
   شما مطالعه تو بیشتر کن.

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • بیتا

   چشم

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • مهشید

   بیتا جان خیلی بابا …
   کلی این مطلب را بزرگ کردن یاهو یکیش بود البته انها تو ایران هر اتفاقی بیفته بزرگش میکنند مهم نیست چه چیزی باشه .

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • محسن

   عزیزم همین دینی که بهش اعتقاد داری(اسلام)
   گفته که تو کار دیگران دخالت نکنید
   و هیچ گناهی هم در جامعه ی اسلامی(واقعی(بر عکس چیزی که داریم توش زندگی می کنیم)) جرم نیسن مگر اینکه علنی بشه
   ختی زنا
   اگر هم می گفتن خانم گلشیفته فرهانی رفته اونور هر روز داره با یه نفر می خوابه کوچک ترین دخالتی نمی کردم و برای من هم اهمیتی نداشت
   الان مسئله اینجاست که کار توسط خود خانم فراهانی علنی شده
   و من از این بابات متاسفم

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • messi

   خانوم محترم مسلمون خجالت نمیکشی اینقدر مدرکت رو به رخ ملت میکشی عقده این سالهایی که درس خوندی مونده توی دلت
   خجالت نکشیدی به تن عریان اون دختر نگاه کردی؟

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • فرزانه

   قابل توجه شما که من مدکم به رخ نکشیدم .چون من به تمامی چیزهایی خواستم دست پیدا کردم شما بهتره در هنگام انتقاد مثل خانم بیتا حرف قابل ارزش داشته باشید . چون هنگام قابل فکر کردن و بحث است . من در مورد مطلب شما چیز با ارزش ندارم بگم . چون ارزشش نداره

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • علی

   من مدرکم فوق لیسانس است
   اینو گفتم همه بدونند
   نخندید نیشتون رو ببندید

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • مهشید

   فرزانه جان موافق هستم کسی تلاش کنه به خواسته اش میرسه
   بدبختی اینه که خارشیفته هم تلاش کرد به خواستش که عریان کردن خودش بود رسید.

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • ژیلا

   :))

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • فرزانه

   =D>

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • مهشید

   افرین فرزانه جان افرین موافقم شدید.

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • سارا

  فقط میدونم ما همیشه زود قضاوت می کنیم…همین [-(

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • hoss moss

   منظور از قضاوت زود چیه؟یعنی باید صبر کنیم ببینیم چرا لخت شده؟هیچ دلیلی قانع کننده نیست.کار اشتباه اشتباهه

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • من

   به من و شما چه؟؟!!
   اگه این خانم این عکس رو نمیگرفت همه مشکلات دنیا حل مشد؟؟!!
   بهتره یه کم انسان باشیم تا خاله زنک و به قولی گوشت مرده نخوریم مثلا مسلمونا!!

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • hoss moss

   شما ی خانم هستی و میدونی ارزش ی مادر چیه.این خانم چطور با این کارش به خودش اجازه میده ک بگه من بازیگر نقش مادر میم مثل مادرم؟از این ماجراها زیاد داشتیم مثل شادمهر عقیلی ک واسه حضرت فاطمه میخوند ولی الان تو بغل دخترای اونوره.دنیا هم با کارای اینطور ادما نه درست میشه نه خراب.این دنیا و شرایط که ادما رو میچرخونه.این کارم خاله زنک بازی نیست.بحث و گفتگوئه.اینم که گفتی به من و شما چه >>اصلا منطقی نیست چون گلشیفته این کارو کرده ک ما ببینیم یا خوشحال شیم یا ناراحت.اگه من یا شما اینکارو کنیم هیچکس توجه نمیکنه ولی اون هنرمنده و به قولی متعلق ب مردم.

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • بیتا

  ]جناب احمد نیا تا حالا از چند تا نخبه و دانشمند ایرانی مقیم خارج که باعث افتخار کشورت شدن مقاله بنویسی ؟تا حالا چند سایت به این قضیه اختصاص داده شده چطوره تا یه نفر یه کار اشتباهی میکنه فوری میشه سنبل کشورت و ابروت میره .ابروت توی مهمونی های مختلط رفته .ابروت وقتی رفت که دختر ایرانی حیا و حجاب سرش نمیشه و میگه همش یه شبه عروسیه عمه ست چه اشکالی داره . ابروت وقتی رفت که دختر ایرانی برای ۲۰هزار تومن تن فروشی میکنه .چیه؟چون عکس اینا رو نمیبینید پس ابرو ریزی نیست؟ زبونتون برای اون بدبخت درازه .شما جلوی فک و فامیل خودتونو بگیرید ایرانیان مقیم خارج طلبتون.دیگه خبر برای حرف زدن پیدا نمیکنین اینقدر بیکارین همه مشکلات مردم ایران تموم شده همین یه مورد مونده .

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • احمدنیا

   ممنونم از شما بیتا خانم نظراتتون خوب بود

   اما اگه ایمیل ها رو چک کنید متوجه میشید که هم از افتخارات دانشمندان ایرانی گفتیم هم از نخبه ها در مورد مشکلات هم در توانمون باشه حتما میگیم البته اگه بزارند و به تهدید و فیلتر شدن ما ختم نشه وگرنه حق با شماست

   ارادتمند

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • سعید

  بعضی فکر میکنند یک سفر به فرنگ میروند دگر بهتر از دیگران میفهمند یا به قول جلال ال احمد غرب زده میشوند.به هر حال هر که او دور ماند از اصل خویش میشود خود شیفته فراهانی/پدر و خواهر خود شیفته و دیگر هنرمندان سینما و تلویزیون تا زمانی برای ما قابل احترام هستند که از این عمل ابراز انزجار کنند

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • hoss moss

   ایوالله………………..دمت گرم

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • مهری

  برادر ان و خواهران خوب ایرانویچی.ممنون دستتون درد نکنه.متاسفانه ایرانیها اغلب همین که معروف میشن ،فکر میکنند حقشون خورده شد.بخدا قسم زنان خارجی و اصیل اغلب جز بلوز و شلوار نمی پوشند.یا دامنی که بندشون را پاهاشون بپوشه.حتی به پوشاندن سینه هاشون چقدر حساسند.اغلب لخت شدن و رقص را مثل خیلی از تفکرات خودمون عار می دونند و بسیار زشت.حتی به نگاه کردن دیگران به تنشون هم خیلی حساسندولی ایرانیها همین که معروف میشن .مردم را فراموش میکنند و همشون فکر میکنند که حقشون خورده شده.این چه حسیه.آزادی اینجوری بدست نمی یاد.آزادی اینه که من با حمایت خانواده ام میام خارج و درس می خونم و افتخار میکنم که با ادب و حجابم نشون بدم ایرانی آزاده است.بی شرمی و بی حیایی آزادی نیست.تفاهم بدور از زد و خورد حتی لفظی و دنبالش رفتن آزادی است و میشه.ما مشکلمون را باید در داخل حل کنیم .همیشه اصلاح طلبی را با بی بندوباری اشتباه گرفتیم.برید به تاریخ نگاه کنید.چرا؟این چه خصوصیت جنگ طلبی به هر قیمتیه که داریم.اون موقع میگیم عربها و ترکها دارند ما نداریم.اونها میشنوند و داغترش میکنند چون تو ذاتشونه.ولی خودمون چوب حرفهامون را میخوریم و دشمن درست میکنیم.همیشه سکوت کردیم تا یکی فوش بده بعد دنبالش فوش میدیم.اینم چه سنت تاریخی است که داریم.این ریشه ها باید بخشکه و واقعا دوست داشتن را از اسطوره ها به واقیت بیاریم بعد بشنیم اینجوری تحلیل کنیم.حرف بسیاره و دروازه تاریخ باز.ترا خدا دنبال ریشه باشید.آخرش هم ما میریم به دین حمله میکنیم .ایرانی ذاتش با ادیان الهی مثل زرتشتیت و اسلام عجینه.ایرانی خودش اسلام را بمرور پذیرفت حتی زور کاری برای پذیرفتن اسلام نکرد.اسلام ما هم ایرانیت ماست

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • ژیلا

   بالاخره دو کلمه حرف حساب شنیدیم

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • سمیرا

  این واقعاً شرم آور و اسمش آزادی نیست

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • مهرزاد

  سلام .خوب که چی به ما چه که کی چیکار کرده ؟ تویی که داری نظر میدی مطمئنی تا به حال تو خلوت خودت گناهی نکردی؟ مطمئنی که حق کسی رو نخوردی؟مطمئنی که دل مسلمونی رو نشکوندی؟حقی رو نا حق نکردی ؟برو فکر کن ببین اگه هیچ گناهی نداری شاید تازه اون موقع حق داشته باشی در مورد کسی نظر بدی یا ناسزا بگی.کسی به این چیزا اهمیت نمیده ما خودمونیم که داریم با آبرومون بازی میکنیم بس کنین دیگه بسه ما ایرانیا چمون شده

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • بیتا

   کاملا موافقم
   گناهای بزرگ دیگه رو ول کردن مثل نقل و نبات دروغ میگن غیبت میکنن دزدی میکنن

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • sara

   چرا کمی دقت نمی کنید؟ بحث اصلا گناه نیست اون گناهی کرده که بخشش یا عقوبتش دست پروردگار یکتاست نه من و شما. ما اگر ناراحتیم از اینه که کسی رو که دوستش داشتیم و می تونست با استعدادی که داره مایه مباهاتمون بشه و با تلاش و هنرش در هر کجا که بتونه، مستقیم و غیر مستقیم از حقوق زنان و انسان ها حمایت کنه با این کار غیر مفید و بی فایده و البته زشت (از نظر من و برخی افراد دیگر )، خودش رو زیر سوال برد و از گروه هنرمندان خاص که قابل احترام از جانب تمام داخلی ها و خارجی ها می باشند جدا شد و بسیاری را نیز متاثر و نا امید کرد.

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • حسن

   منم با شما موافقم و ناراحتی من اینه که گلشیفته با این کارش فقط خودشوخراب کرد
   البته اگه تصاویر ساختگی نباشند.

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • mahmood

   سلام منم کاملا با نظر مهرزاد موافقم،
   به قول حضرت داریوش :
   تمام عمر بستیمو شکستیم بجز بار پشیمانی نبستیم جوانی را سفر کردیم تا مرگ نفهمیدیم به دنبال چه هستیم. قابل توجه ایرانی ها که زود در مورد مردم نظر میدن اول خودشونو برن اصلاح کنند بعدا بیان ……………

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • maryam

  سلامبه نظم منم کار ایشون خیلی اشتباه بود
  آزادی که این نیست نمی دونم ایشون چطور فکری داره اما آبروی هنرمند ایرانی برد شما نگاه کنید خانم لیلا حاتمی با چه وقار و زیبایی وارد مجالس مختلف شد و باعث افتخار ما شد

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • aseta

  ﺑﺎ ﺳﻼﻡ .ﺍﻭﻻ ﻣﺴﺎﻟﻪ ﺍﻳﻦ ﻓﻴﻠﻤﻰ ﮐﻪ ﺷﻤﺎ ﺍﺯﺵ ﺻﺤﺒﺖ ﮐﺮﺩﻳﻦ ﺍﻳﻦ ﻗﺪﺭ ﻫﻢ ﺳﺎﺩﻩ ﻧﻴﺴﺖ.ﺑﻌﻀﻰ ﻫﺎ ﻣﻰﮔﻦ ﺑﻪ ﺩﻳﻨﻤﻮﻥ ﺗﻮﻫﻴﻦ ﺷﺪﻩ ﺑﻌﻀﻰ ﻫﺎ ﺻﺤﺒﺖ ﺍﺯ ﻏﻴﺮﺕ ﻣﻴﮑﻨﻨﺪ ﻭ ﺧﻴﻠﻰﻫﺎ ﻫﻢ ﺣﺮﻓﻬﺎﻯ ﺩﻳﮕﻪ. ﻳﮏ ﻋﺪﻩ ﻫﻢ ﺻﺤﺒﺖ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺑﺰﺍﺭﻯ ﺍﺯ ﺯﻧﻬﺎ ﺭﻭ ﻭﺳﻂ ﻣﻰﮐﺸﻨﺪ ﻭﻟﻰ ﻣﻦ ﻣﻰﮔﻢ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻣﺎ ﺍﺯ ﺯﻥ ﺍﺑﺰﺍﺭﻯ ﺗﺮ ﻫﺴﺖ ﺗﻮﻯ ﻓﺮﻫﻨﮓ ﻣﺎ ﺯﻥ ﻯﮎ ﻭﺳﻰﻟﻪ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺍﻭﻧﻮ ﺗﻮﻯ ﻣﻨﺰﻝ ﻣﺨﻔﻰ ﻣﻰﮐﻨﻴﻢ ﮐﺴﻰ ﺣﻖ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﺑﻬﺶ ﻧﮕﺎﻩ ﮐﻨﻪ ﭼﻪ ﺑﺮﺳﻪ ﺑﺨﻮﺍﺩ ﺩﺳﺖ ﺑﺰﻧﻪ ﻳﻌﻨﻰ ﻯﻩ ﺍﺑﺰﺍﺭ ﺑﺮﺍﻯ ﻟﺬﺕ ﻣﺮﺩ ﻧﮕﻬﺒﺎﻧﻰ ﺍﺯ ﻣﺎﻯﻣﻠﮏ ﻣﺮﺩ ﻭ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﻧﺴﻞ. ﻣﮕﻪ ﺧﺪﺍ ﺷﻬﻮﺕ ﺭﺍ ﺧﺎﺹ ﻣﺮﺩﻫﺎ ﺧﻠﻖ ﮐﺮﺩﻩ ﺗﺎ ﺍﻭﻧﺠﺎﻳﻰ ﮐﻪ ﻣﻦ ﻭﺷﻤﺎ ﻣﻰﺩﺍﻧﻰﻡ ﺩﺭ ﻣﻮﺍﺭﺩﻯ ﺷﻬﻮﺕ ﺩﺭ ﺯﻧﺎﻥ ﺍﺯ ﻣﺮﺩﻫﺎ ﺑﻴﺸﺘﺮﻩ ﭼﻄﻮﺭ ﺩﺭ ﺟﻮﺍﻣﻌﻰ ﻣﺜﻞ ﻣﺎ ﻣﺮﺩﻫﺎ ﺣﻖ ﻫﺮ ﮐﺎﺭﻯ ﺭﺍ ﺩﺍﺭﻥ ﻭﻟﻰ ﺯﻧﻬﺎ ﺍﮔﻪ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﻥ ﺑﺪﺗﺮﻳﻨﻪ ﻭ ﺍﮔﻪ ﺑﻪ ﺍﻭﻥ ﭼﻴﺰﻯ ﮐﻪ ﺗﻮﻯ ﻳﻮ ﺗﻴﻮﺏ ﻳﺎ ﺳﺎﻳﺘﺎﻯ ﺩﻳﮕﻪ ﻫﺴﺖ ﺧﻮﺏ ﻧﮕﺎﻩ ﮐﻨﻴﺪ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﻣﻴﺸﻴﺪ ﮐﻪ ﻫﺪﻑ ﺍﻳﻦ ﺧﺎﻧﻮﻡ ﺍﺯ ﻗﺒﻮﻝ ﮐﺮﺩﻥ ﺍﻳﻦ ﻧﻘﺶ ﻳﺎ ﺍﻳﻦ ﺣﺮﮐﺖ ﻭ ﺳﺎﺯﻧﺪﻩ ﺍﺯ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻳﮏ ﺍﻳﺮﺍﻧﻰ ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻳﻦ ﺑﺨﺶ ﭼﻰ ﺑﻮﺩﻩ ﭼﻮﻥ ﻓﻘﻂ ﺧﺎﻧﻮﻡ ﻓﺮﺍﻫﺎﻧﻰ ~ﻯﺭﺍﻫﻨﺶ ﺭﻭ ﺩﺭ ﻣﻴﺎﺭﻩ ﻭﻟﻰ ﺑﻘﻴﻪ ﺭﻭ ﺍﺯ ﺑﺎﻻﻯ ﺳﻴﻨﻪ ﻧﺸﻮﻥ ﻣﻴﺪﻩ ~ﺱ ﻟﻄﻔﺎ ﻫﻤﻮﻧﺠﻮﺭﻯ ﮐﻪ ﮔﻴﻔﺘﻴﺪ ﻯﮎ ﮐﻢ ﺑﺪﻭﺭ ﺍﺯ ﺑﺪ ﺑﻴﻨﻰ ﻳﮏ ﺑﺎﺭ ﺩﻳﮕﻪ ﻓﻴﻠﻢ ﺭﻭ ﻧﮕﺎﻩ ﮐﻨﻴﺪ

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • saman

  من با کار ایشون موافقم
  شاید از دید خیلی ها کارش بد بنظر برسه
  اما از نظر من کار خیلی بزرگی انجام دادند ایشون
  واقعا یه نگاه به دور و برخودتون بندازید ، خوابید ! رویا میبینید ؟!! چطوری شما رو به یه دنیای فانتزی و خیالی دل خوش کرده اند!
  کار ایشون شاید یه سیلی توی گوش آدمهایی که با حرفهای خیالی هیبنوتیزم شدن و از چپاولگریهایی که اطرافشون میشه بی خبرند باشه
  گلشیفته فراهانی یک زن آزاده و سربلند هست
  آمار like زدن نظرات رو مشاهده کنید ، جالبه!

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • lady

   حالا مشکل همه شده ۲ تا عکس. اون دیگه به خود گلشیفته مربوطه. عقده و فضولی تا چه حد؟

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • Amir

   اگه در غرب یکی بیاد به روشی نامتعارف اعتراض خودش رو نشون بده یا خواستار تغییرات اساسی باشه. بقیه هم میان همون کارو انجام میدن تا از اون حمایت کنن. ولی اینجا همه خودشونو می کشن کنار یا حتی علیه اون جبهه می گیرن.
   متاسفانه مردم ما همیشه در طول تاریخ پشت همدیگرو خالی کردن. تا خودشون رو از ماجرا جدا نشون بدن.
   جسارت خانم گلشیفته در شکستن تابوی حجاب قابل تحسینه

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • jamal

   ۱-حجاب هیچ وقت زوری نبوده ونخواهد بود اگر دریک جامعه کسی راوادار به حجاب بیرونی کنند آن شخص می تواند به صورت های فروان بی حجاب باشد مثل الان که بعضی با ارایش و…حجاب رامیشکنند۲-چرافکرمیکنید که حجاب مانع آزادی زن است چرایکبارهم نشده فکرنمی کنید اسلام واقعی دینی کامل است واگر به زنان رابه حجاب دعوت کرده فقط برای مصونیت زن وخانواده وجامعه است نه محدودیت۳-خیلی زشته کسانی مثل گ.ف این گونه می خواهند ازازادی زنان دفاع کنند چون کسانی که در فیلم های غیر اخلاقی بازی می کنند ازادی خواه هستن

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • سامان

   آقا جمال
   اگر حجاب هیچ جا زوری نیست پس برادران و خواهران محترم گشت ارشاد جهت مزاح جلوی خواهر یا زن آدم رو میگیرن
   اگر آزادی برای حجاب هست پس چرا اجازه نمیدن هرطور دوست داری لباس بپوشی! نه این فقط یه مثال عامیانه و نابخردانه بود
   اگر اسلام طرفدار حجاب است پس چرا فقط برای زن ! مرد هم باید حجاب داشته باشه و روسری سرش کنه ! چیه تعجب نداره که ! از فردا خودت برو روسری سرت کن تا خدایی ناکرده کسی نگات کرد به گناه آلوده نشود
   هر کس ادعای اسلام شناسی میکنه به من ایمیل بزنه من خیلی خوشحال میشم کسی منو راهنمایی کنه
   فقط خواهشم اینه اگه اطلاعات در این ضمینه داری ایمیل بزن چون ممکنه خودت به خودت شک کنی!
   ایمیل بزنید و من رو راهنمایی کنید هم ۳۰۰۰میلیارد ثواب میبرید و هم جوونی رو از بی اطلاعی نجات میدید
   پیشاپیش از شما جهت راهنمایی و ارشاد سپاسگذارم
   saman_201030@yahoo.com

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • پردیس

   لیدی عزیز این فضولی ودخالت محسوب نمیشه. وآقای امیر خان اصلا این موضوع نه افتخاره و نه یک نوع تغییر اساسی برا این مملکت که ما حمایتش کنیم چون فک نمیکنم ایشون آپولو هوا کرده باشه که ای کاش به جای این کارش یه ماشین اسباب بازی ویا یه عروسک اختراع کرده بود تا ما رو یه کم از این جهان سومی بودن خارج میکرد ما آپولوش رو نخواستیم. کما اینکه آقا جمال اگر تاریخ خونده باشید حجاب زنای ایرانی از قدیم الایام بوده وتا جایی که من میدونم حتی یک عکس سر برهنه از زنان ایرانی در زمان کوروش کبیر ودر تخت جمشید نمیبینید، وشما آقای سامان خان غیرت وتعصب ایرانی ربطی به گشت ارشاد نداره ودر واقع شما با این درخواست عجیبتون خودتون رو زیر سؤال بردید چون فک نمیکنم این درخواست شما نیاز به توضیح داشته باشه اگر ….

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • haniye

   saman to ba didan golshifte hibnotizm shodi na ma ba harfaye khiali!!

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • ملیسا

   =)) خیلی جالب بود خودت از قبل میدونستی چند تا لایک داری و آمارشو میدونستی :-j لابد چون خودت واسه خودت لایک و پاسخ گذاشتی :^O =)) بابا تو دیگه کی هستی آخر ی کیویی به خدا اما دستت درد نکنه الان ناراحت بودم کامنتتو خوندم دلم شاد شد :))

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • جمال

  متاسفانه این نوع کارها سریعا جلب توجه می کند کاش چیز دیگری جزلخت شدن برای نشان دادن آزادی بود مثل نوشتن مقاله کتاب وفیلم …..نه بالخت شدن آزادی رابه تصویر کشید

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • وطن دوست

   لخت شدن گلشیفته یک نوع اعتراض بود که ما با همین کارهای مسخره ای که داریم انجام میدیم مثلا تصویرش رو پخش میکنیم و یا میریم به همدیگه نشون میدیم این خودش یه نوع آبرو ریزی محسوب میشه
   در مورد اعتراض کردن در قالب نوشته هم باید بگم که خیلی ها *** شدن…..

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • ali

   az onjaike hame midonin afkar va raftar mardome gharbi dar dast siasat madarashon mibashad azadi jensi yekiaz raveshhai kontorol mardom mibashad va faghat azadi zan yeki az darposh haie ke roe on ghozashtan chon az ghadim hamishe meghdar ziadi az hoghogh zanan paimal mishod va man kare gholshiftaro ta hadi az roye nadani va hava va havase khodesh mizaram va bayad ghoft ke farhangh berahneghi dare varede farhangh berahne hale ma mishe ke kheili az farhanghe asile ma fasele dare.

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • زهرا

  واقعا با این کارش برا همیشه مرد…..

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • کریم

   چرا مرد چون لخته
   این یکی از کار های معروف شدنه
   سیاست اینه

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • mahroo

  سلام! اما یه سلام با تاسف! چرا هر وقت یک شخص تقریبا معروف از کشور خارج میشه و تو یه نقش دیگه ظاهر میشه همه دوس دارن در موردش نظر بدن؟ کجای دنیا اینجوریه؟ اون موقع کع خانم گلشیفته تو ایران بودن هیچ کس ازش قدردانی نکرد که حالا همه فقط منعش میکنن؟سر ما با این چیزا گرم میشه و یادمون میره که چه بلایی داره سرمون میاد؟از کجا میدونید اگه در زمان کوروش خانما میخواستن آزادی حجاب داشته باشن رواج پیدا نمیکرد؟حرف حجاب باعث شده مثل کپک زندگی کنیم چون با این روش همه گند کاری ها رو میپوشنن! متاسفم برای خودم که نمیذارن هیچ وقت حرف بزنیم….

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • شهاب

  ما کاش کار های خودمون رو درست انجام بدهیم و تو این جامعه ی پر از فساد که با همه ی پوشش خانم ها روزانه به آنها توهین میشه و بیم از ناامنی باعث ترس خود و خانوادهاشون میشه این استرس های بزرگ رو بتونیم تحمل کنیم

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • سمیه

  سلام آقای احمدنیا.اولا به خاطر گروه زیباتون ازتون تشکر میکنم.دوما من هم عکس ها و فیلم گلشیفته رو دیدم.اسممون مسلمونه نباید به عکس و فیلمی که میشه با هزار تا کلک ساخت اینجوری اظهار نظر کرد.من طرفدار گلشیفته نیستم ولی اینم میگم که با هزار تا گریم میشه گلشیفته رو ساخت.یکم با انصاف باشید.
  حق یارتون

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • کریم

   منم طرفدار گلشیفته نیستم
   ولی آدم حسابی یه نگاه به عکساش بنداز
   معمولا سر طرفو بر میدارن جاش یه سر دیگه میزارن
   ولی این انقدر نشونه رو بدنش هست که میشه راحت باور کرد که این فرد گلشیفتس

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • احمدنیا

   اقا کریم کلیپ همون عکس هم اومده و پدر فراهانی این موضوع رو پذیرفته

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • moosen

   اوه چه نشونه ای مگه قبلا بدنشودیده بودی؟

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • سمیه

   بیخبال بابا اگه ی همچین چیزی بود گلشیفته خودشو کشته بود از بس شکایت کرده بود نه عزیزه من کرم از خود درخته

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • ماجد

  سلام به همه دوستان.گلشیفته فراهانی های زیادی پیدا میشه که آبروی ایرانی رو بردن.باید ببینیم مشکل کجاست!!!!که از اینجای کار زده بیرون.مسئولین هم که الان چون زمستونه تو خواب زمستونی هستن کی بیدار میشن خدا میدونه.مسئولین همیشه وقتی از خواب بیدار میشن که کار از کار گذشته.در آخر هم باید بگم کسی رو که خوابه میشه بیدار کرد ولی کسی رو که خودشو به خواب میزنه نمیشه بیدار کرد

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • آذر

  در اینکه در کشور ما مسائل زیادی هست که راجع بهشون صحبت بشه شکی نیست…ولی این خانم نماینده زن ایرانی است در غرب. گلشیفته فراهانی رو مردم ساختند…ملت ایران…اگر یک فرد معمولی بود واقعا به کسی ربطی نداشت همونطور که خیلی از هموطنهای ما وقتی پاشون به اون ور مرز میرسه هزار کار می کنند. ولی این بار “گلشیفته” است نه هر کس معمولی دیگه. یک هنرمند ایرانی. واقعا متاسفم. اگر آزادی زن اینه من بعنوان یک “زن ایرانی” می گم مرگ بر آزادی. ولی این رسما برهنگی و کمپلکس برهنه بودنه. همین و نه بیشتر ….
  ضمنا اون هایی که می گن ما اصل رو رها کردیم و به حاشیه چسبیدیم، حواسشون باشه که امثال گلشیفته ها عمدا یا سهوا این حاشیه رو ایجاد می کنند تا مسائل اصلی کشور از یاد مردم بره ……………

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • farnaz

   گلشیفته نماینده هیچ ایرانی نیست شما رو هم بیخودی جو گرفته
   مشکل ایرانی ها اینه به زن مثل کالا نگاه میکنند
   بدن خودشه روح خودشه به کسی چه
   در ضمن انقدر باحجاب هایی هستند که فاحشه اند بهتره آدم ذهنش حجاب داشته باشه تا بدنش

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • Ehsan

   ببخشید.
   حجاب یعنی پوشش.
   حالا شما می خوای روی ذهنت پوشش بذاری ؟
   (اگر چه این حرف ها نشون میده که گذاشتی!)

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • سامان

   خیلی جمله زیبا و پر معنی بود ، متشکرم
   ” آدم باید ذهنش حجاب داشته باشه نه بدنش”
   ما ایرانی ها خیلی خیلی وضعمون بدتر از غربی هاست
   به خودتون نگاه کنید اینقدر جلوی نیازهای اولیه ما رو گرفته اند به نام اسلام که اگر یه جایی موقعیت گناه برامون فراهم بشه به فجیع ترین حالت ممکنه میترکونیم
   اونطرف هرکس خودش زندگیشو میسازه هر طوری که دوست داره لباس میپوشه ،هر کس خودش زندگیش رو براساس باورهای خودش اداره میکنه ، نه مثل ماکه واسمون لقمه میسازند دو برابر خودمون و مجبورمون میکنند به زور هم که شده قورتش بدیم
   زنده باد گلشیفته و گلشیفته ها که با فدا کردن خودشون یه سیلی تو گوش ما که خوابمون کردند میزنند تا بلکه بیدار شیم

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • ژیلا

   مایه تاسفه که یه ایرانی و یه مسلمان اینجوری و با این کار از خواب بیدار بشه

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • ژیلا

   مایه تاسفه که یه ایرانی و یه مسلمان اینجوری و با این کار از خواب بیدار بشه .

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • علی

   ما به عنوان یک انسات داریم بحث میکنیم پس اینقدر دم از اسلام نزن
   اگر من بگم مسلمان نیستم چه حرفی واسه گفتن داری
   ظاهرا مغز گچ گرفته شما حالا حالا ها پلمب میماند.

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • مهشید

   خدا کنه مثل یک اشغال پرتش نکنن بیرون میدونی که غربی ها تو پرت کردن ابزار بی مصرف شان سابقه طولانی دارند نام نمیبرم خودت خیلی هاشون را میشناسی بیدارشو و خودتو وافکارت رو دست بازیگران غربی نده گلشیفته بسیار اشتباه کرده که ایشالا راه برگشت داشته باشه

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • moosen

   طیب طیب الاه احسن بارک اله

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • ژیلا

   برادر عزیز من دارم نظر میدم شما هم نظر میدی، بلد نیستین صحبت کنین کسی مجبورتون نکرده ، لطفا مودب باشین

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • roya

   خیلی عقبی داداشه من.از اون ادمایی هستی که هیچی از اسلام نمیدونه و میخواد بااین جملات خودشو نشون بده.نظامو ول کن.اینکه چی یادمون دادنو چیکارکردن ول کن.مطالعه کن واسلام واقعیو بشناس.فکرکن بعدنظربده.

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • سامان

   رویا خانم مطمئن باش اگر اطلاعات نداشتم کامنت نمیزدم
   من کتابخونه الکترونیکی بزرگی دارم شامل کتابهای زیادی در مورد اسلام و دیگر ادیان و به جرات میگم خیلی خیلی بیشتر از شما در این ضمینه مطالعه داشتم و در روز حداقل ۶ ساعت مطالعه اینجور کتابهایی رو دارم
   نمیخوام بیخودی کلاس بذارم و یا بگم ، که چی !، ولی این طرز صحبتت بهم برخورد
   اسلام واقعی بسیار خوبه و من اصلا بحثی روش ندارم ولی متاسفانه توی هیچ کشوری اسلام وجود نداره
   بیخودی رگ غیرتت باد نکنه
   چندتاعکس از یک بخش از کتابخوانه من (فقط جهت دفاع از خودم)
   http://up98.org/upload/server1/01/z/32m7sezkd9b2xd1uln2j.png
   http://up98.org/upload/server1/01/z/qioj1ii0w6acib4ktzv.png
   http://up98.org/upload/server1/01/z/4fxtowxcnld2dt42gne.png
   http://up98.org/upload/server1/01/z/ff3p9nmik5qrjwpsp402.png
   http://up98.org/upload/server1/01/z/xy6lmoob71vpndor9o.png
   http://up98.org/upload/server1/01/z/l3z4t8440s1pcrqz2lqz.png
   http://up98.org/upload/server1/01/z/c173veun4ccs0tk6dkp.png
   http://up98.org/upload/server1/01/z/7sktr5b3ubic3s4y372q.png

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • roya

   خیلی خوبه که مطالعه ت زیاده.من بااین حرفت موافقم که توهیچ کشوری اسلام واقعی پیاده نمیشه.ولی حرف قبلیت یه چیز دیگه بودو جز این نمیشدبرداشت کرد.همین ناراحتم کرد.مابایدکارخودمونو بکنیم و کاری به این نداشته باشیم که بقیه یا جامعه چجوریه.مابایدبه اونچه اعتقاد داریم کامل عمل کنیم.حرف من اینه.

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • مهشید

   سامان جان این اسلام واقعی چیه؟؟؟لخت بشی؟؟؟یا از یه زن ایرانی لخت دفاع کنیم؟؟؟این کار خارشیفته جای هیچ دفاعی نداره هرکی هم دفاع کنه داره خودش رو گول میزنه البته خدارو شکر که هیچ کس بجز تعداد محدودی از این کار دفاع نکردند.

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • میل

   تو کتابایی که خوندی مینویسن ضمینه؟ اون زمینه است عزیزم نه ضمینه،کلیدشونم نزدیک هم نیس بگی غلط تایپی بوده.
   ضمنا هرکی میتونه با ۴تا عکس کتابخونه یکی دیگه خودشو کتابخون نشون بده
   گذشته از این فهم و شعور از کتاب در نمیاد،اطلاعات درمیاد که درست و غلطش بماند
   تو نمیگفتی کسی نمیدونست اسلام واقعی خوبه کوچکولو،مرسی گفتی
   واست ۱ کتاب کنسروی سفارش میدم تا بخوری صاحب فهم شی،میدونمکنسرو دوس داری،ولی وقت خوردنش مراقب باش رو دل نکنی آخه هضمش واست سخته

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • fire-cold

   مرغ همسایه غازه
   اینجا نشسته فکرمیکنه اون طرف خیلی ازادی هست تاازادی برای شمایعنی چه اونی که تومیگی ازادی نیست بی بندوباری هست بی شخصیتی هست استفاده ازانسان بعنوان کالاهست
   اگه حمایت های مانبود گلشیفته گلشیفته نمیشد که ازشمال تاجنوب ازشرق تاغرب شناخته بشه ومحبوب بشه بعنوان یک هنرمند وحالاباعث ابروریزی بشه کسی که دراین راههاپامیذاره وتبدیل به نمادمیشه بایدشعور.درک وتوانهیی علمی فرهنگی هجتماعی وسیاسی خودش راافزایش بده وبالاببره نه طوری بشه مثل یک عروسک خیمه شب بازی تاهرکسی خواست ودوست داشت هرجورخواست ازاون بهره برداری کنه

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • سامان

   به قول شاعر ، که خیلی خوب میکه (اندکی دستکاری شخصی)
   بغض سنگینی میگیره صدامو ، اینجا هیچکی نمیفهمه حتی حرفهامو !
   چشمامو میبندم ، یادم بره کجام!
   یادم بره اینجا ، گم میشه خوشبختی !
   چشمامو میبندم حتی تو بیداری!
   سردرگمم از این روزهای تکراری!
   دلم به حال گلشیفته واقعا میسوزه ، واقعا خاک بر سرش چرا خودش رو واسه شما ها انداخت ته دره !
   خدایا خودت یه روز به این ملت بفهمون که چقدر توی توهم رفتن ، آخه متحیرم از اینکه چطور میشه توی یک کشور مردم رو با حرف هیپنوتیزم کرد به حدی که یادشون بره و نتونن تشخیص بدن واقعیت کدومه !
   یه اتفاقی که دیروز واسم رخ داد بی ربط نیست
   دیروز مادرم رو دیدم بشدت ناراحت و پریشون بود ، بهش میگم چی شده مادر؟ گفت بخت داداشتو بستن !
   قاه قاه زدم زیر خنده ، با نگرانی و تعجب نگام کرد ، بهش گفتم مادر من باور نکن این خرافات رو، میگه نه یه شیخ بزرگی هست که از روی قرآن نیگاه میکنه ، تو قرآن روهم قبول نداری؟!! گفتم مادرمن قرآن کارش درسته ولی اون آدم آدم نیست،آخه مگه خداکارش رو میده دست این آدمهای پست سواستفاده گر،گفت نه این آدم بزرگیه همه میرن پیشش و از این حرفها، گفتم خیلی خوب من بهش زنگ میزنم به دروغ میگم من یه جوون۲۹ ساله ام که اصلا میل به زن گرفتن ندارمو و این این شعرو ور ها ، اگر گفت بختت رو بستن و تو ازدواج نمیکنی(من دوساله متاهلم) هرچی از دهنم درمیاد بهش خواهم گفت ، مادرم حالش کمی بهتر شده بود و به من اعتماد کرده بود و با حرفهام آروم شده بود قبول کرد و زنگ زدم و حرف من درست بود و…
   میخوام بگم آخه توی یه کشوری که ذهن مارو با این جور مسائل شست وشو دادن ، کسی میتونه دموکراسی واقعی پیاده کنه!
   من دیگه بیشتر حرفی نمیتونم بزنم آخه ماشاءا… اینجا حرف زدن هم جرمه ، میگی نه دو کلمه بنویس هرجا باشی برادران گمنام میان سراغت
   از خدا میخوام روزی بیدارتون کنه از این توهم فانتزی عمیقی که توش گیر افتادین

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • fire-cold

   بله اقاسامان حرف شما درست ومتین من حرفم این هست چراکسی که چهره میشه وروبروی میلیونها چشم قرارمیگیره وموردتوجه همه وهمه میذارنش زیرذره بین نبایدعاقلانه وسیاسی کارکنه به نظر خودتون ایالخت شدن وقرارگرفتن وسوهجه شدن وحتی باعث به مسخره قرارگرفتن ازطرف مشوقین این کاربهترین راه اعتراض هست یا اینکه باعقل سلیم کارکردن وکمی بافکرسیاسی بهتروبیشترمیتونست اعتراض کنه چطورخانندگان وبازیگران خارجی قبل ازبه شهرت رسیدنشون خودشون به اب واتش میزنن همه کارانجام میدن ولی بعدمعروفیت بیشترکارهاشون درخفامیشه ولی مابرعکس همه رفتارمیکنیم هیچکس نگفت حرف زدن جرمه منم قصدبی هحترامی نداشتم فقط دوست دارم واقع بینانه تربامسایل برخوردکنیم نه احساسی بخصوص ماایرانی ها دراین موقعیت جهانی که تواون کشورهای دیگه اگه بمب منفجربشه صدنفرم بمیره به زورتوی یک اخباراطلاع رسانی میکنن ولی توی ایران ترقه های شب عروسی رایک ساعت نگذشته صدتاشبکه صدبارمیگن که ایاچه خبره فلان وفلان به نظرخودتون راههای بهتری برای اعتراض هست یانه

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • میل

   سامان خودتم مثل مادرت کج فهمی،مثالی که زدی کاملا بی ربطه،سحر و جادو و بخت بستن هم حقیقت داره که اینجا مجالش نیس.همینقدر بدون که شدنیه نه به این آسونی و کار هرکسی هم نیس و گناه بسیار بزرگی هم هست و تا خودت راهشو باز نکنی کاری از دست کسی برنمیاد.باز کردنش هم کار سخت تریه،کار رمال هم نیس،با دعا و نیایش خدا درست میشه،اینا رو گفتم تا کمتر حرفای ابلهانه بزنی.تو نیاز به روانپزشک داری نه برادران گمنام،برادران گمنام موردای مهمتر از تو زیاد دارن.
   گلشیفته هم خواست خودنمایی کنه مث تو حرکتای ابلهانه کرد.
   اینا رو واس تو نمیگم سامان،برای سایرین میگم تا افراد کوچیکی مث تو رو بهتر بشناسن وقتشونو پای تو تلف نکنن

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • مسعود

   بله موافقم ببینم چرا میگید به خودش ربط داره؟؟؟بابا عکس اش و خبرش را سایت یاهو گذاشت انوقت ما میگیم به خودش ربط دارد؟؟؟البته این خارشیفته دیگه برای حداقل من هیچ اهمیتی نداره.

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • میخک

   منم با نظر فرناز کاملا موافقم. پوشش هرکسی به خودش ربط داره.نمیگم کار گلشیفته خوب بوده نه.ولی به ما ربطی نداره او نماینده ما نبوده و نیست.آقا احسان مهم ذهن آدماست همه چیز از ذهن شروع میشه پس مواظب ذهنت باش.

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • سامان

   آذر خانم نوشته:
   “ضمنا اون هایی که می گن ما اصل رو رها کردیم و به حاشیه چسبیدیم، حواسشون باشه که امثال گلشیفته ها عمدا یا سهوا این حاشیه رو ایجاد می کنند تا مسائل اصلی کشور از یاد مردم بره…. ”
   من سوالم اینه تو مطمئنی عالی جنابان (سرخپوش،خاکستری پوش و…)که همه میشناسنشون و میدونن چه کارهایی که زیر اون لباس انجام دادن و۳۰۰۰تا۳۰۰۰ تا کمترهم که دیگه باهاش حال نمیکنن ،شما رو به حاشیه نبردن که زندگی کردن رو از یادت ببرن!
   چرا مثل کرم توی خاک میلولیم

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • شهرام

   اذر جان با شما موافق خیلی موافق درود بر تو.

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • سینا

  من متاسفم برای مردم ایران …
  ۱ . به خاطر کوته فکری .منم یه ایرانیم ….
  ۲٫ این تصویر کاملا ساختگیه ( ببینین می فهمین)
  ۳٫ اصلا لخته … شما مسلمونای بی چش چرا نگاه کردین و دارین نظر میییییدددددیییین ….

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • یاسمن

  به عنوان یه دختر ایرانی حرف میزنم که کاری که این به اصطلاح هم وطن انجام داده ، به هیچ وجه آزادی نیست بلکه بردگی ست و من فکر میکنم تنها این احمق ها هستند که تصور میکنند برهنگی آزادی ست .
  از کار این خانم احساس تاسف میکنم و فکر میکنم جا داره که این جمله رو بگم :
  ” اگر امروزه برهنگی تمدن محسوب میشود ، پس حیوانات از همه متمدن ترند !!! “

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • farnaz

   واقعآ این جمله ها رو از کجا میارید؟؟؟؟؟
   ” اگر امروزه برهنگی تمدن محسوب میشود ، پس حیوانات از همه متمدن ترند !!! “
   یعنی درک و فهم شما از این تصویر همینه
   متاسفم

   Thumb up 1 Thumb down 0
  • سادیا

   *** جون،
   حیوون از اول برهنه بود…
   ولی گلشیفته پوشیده بود و برهنه شد
   یه کم اون مغز فندوقیتو کار بنداز ****

   Thumb up 1 Thumb down 0
  • Ehsan

   به نظر من انسان آن قدر ارزش دارد که نیاز نباشد از این گونه روش ها برای نمایاندن خود استفاده کند. و اما کسی که این کار را انجام می دهد نشان داده است که هیچ ارزش دیگری برایش باقی نمانده است.

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • mahmood

   اگه شما ارزش رو به این میبینی پس خیلی از دنیا عقب افتادی ،

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • roya

   لابدتو خیلی می فهمی محمودخان؟؟!!!!!!۱ :))

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • mahmood

   لابد از از تو یکی بیشتر میفهمم . سن تو قد نمیده که بخوای با من کل کل کنی

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • امیر

   انقدر از امثال شماها بدم میاد که لخت بودن را تمدن و پیشرفت وارزش و کلاس …….میدانید.بابا هر چیزی یک حد قرمزی داره .بخدا قسم شما تمدن چند هزار ساله ایران هم نگاه کنی یک همچین چیزی نمیبینید.

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • Ehsan

   اولا؛ من نگفتم ارزش رو به چی می بینم! فقط گفتم ارزش آدم به میزان کسانی که با عکسش شهوترانی می کنند یا به این که چه قدر میتونه شهوت یه آدم رو برانگیخته کنه نیست. حالا منظور شما از “این” چیه، من نمیدونم.
   ثانیا؛ شما ارزش آدم رو به چی میدونی؟
   ثالثا؛ چرا فکر می کنی امثال من از دنیا عقب اند و امثال تو هر روز آپدیت میشن؟
   رابعا؛ فکر می کنی خیلی خوبه که آدم هر طور دنیا پیش رفت همون طور پیش بره؟ آیا شما بودن در حزب باد رو تأیید می کنید؟

   (با عرض معذرت اگر در لحنم تندی کردم.)

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • محمد

   افرین احسان خوب بود

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • محمد م

   محمود تو ارزش را به چی میبینی ؟؟؟ما با حجاب و دین مان حتما تو با …..پس برو خارج زندگی کن البته حتما انجا زندگی میکنی!درسته؟

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • mahmood

   مشکل ما ایرانی ها اینکه که عقلمون تو چشمامونه.بحث حجاب رو نکنید لطفا اونایی که میخوان بحث حجاب و از این جور چیزا رو کنن مایلم باهاشون صحبت کنم سا من اونا رو متقاعد میکنم یا ….

   هر کی خواست میتونه چت کنه از ساعت ۱۱ شب به بعد ج میدم

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • moosen

   مگه مملکت مال شما چادربه سرا هستش.

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • مسعود

   moosenنه مملکت برای همه است .اگر دوست داشته باشی خانواده خودت هم همین جوری مثل این عکس باشن که هیچ جای بحث نداره ولی اگر نه که پس دفاع نکن .دفاع نداره داداش دفاع نداره

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • شقایق

   اقا محمود درسته که با تو موافقم که اسلام فقط فقط و فقط به حجاب نیست ولی به بی حجابی و لخت بودن هم حتماو حتما وحتما نیست.

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • ممل

   اقا محمود ببینم ارزش تو به چیه؟؟؟تواز دنیا عفبی نه ما بی حجابی هم حدی داره که این خانم رعایت نکرده

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • امیر

   از دنیا تو عقب افتادی محمود جون که لخت بودن را جلو افتادگی میدانی!!! … :D :D

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • ژیلا

   فرناز جون شما هم که کار گلشیفته رو تایید میکنی فکر نکن خیلی از درک و شعور بالایی برخورداری ، لااقل بزار رو دخترای وطنت غیرت داشته باشی و اگه یه دختر ایرانی خودشو برا غربی ها به نمایش میزاره رگ غیرتت ورم کنه

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • nayere

   golshifte khodesho bara gharbiya neshoon nadad. bara oona in chiza aadiye
   azizam. oon tanesho bara shomaa ha neshoon daad. ke ye kam befahmim

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • شهرام

   بفهمیم؟؟؟nayere جان حالت خوبه؟؟؟داداش من که پسرم حالم از هیکلش و خودش بهم خورد بخدا قسم زمانی که ایران بود از طرفدارانش بودم ولی الان….
   ببینم ادم انسانیت ودینش را زیر پا میذاره که چی بشه؟؟؟

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • مهشید

   اگر برای انها عادیه چرا تیتر اخبار یاهو و….شده؟متاسفانه می خواستن ازش استفاده سیاسی کنند!!!که کردن خدا کنه مثل یک اشغال پرتش نکنن بیرون میدونی که غربی ها تو پرت کردن ابزار بی مصرف شان سابقه طولانی دارند نام نمیبرم خودت خیلی هاشون را میشناسی بیدارشو و خودتو وافکارت رو دست بازیگران غربی نده گلشیفته بسیار اشتباه کرده که ایشالا راه برگشت داشته باشه

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • میل

   آره ،دقیقا زدی به خال،نشون داد که ما بفهمیم چقدر تو فرنگ زندگی مطلوبه،وقتی ایران بود بدنش هیچی نداشت از وقتی رفته اونور کم کم اندانش داره رشد می کنه،۱ چیزایی ایجاد شده.
   نیره کوچولو اگه واس اونا عادیه پس چرا بقیه زنا اندازه اون لخت نشدن.اونجام برهنگی عادی نیش

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • یاسمن

   در جواب شما باید بگم که این جمله رو همینجوری از کوچه خیابون نیاوردم . این جمله ایه که شهید مطهری گفته ، ولی من برای شما متاسفم که اصلا خبر نداری دور و برت چه خبره

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • Ehsan

   درک و فهم شما از این تصویر چیه؟

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • nasserbasstami

  چنین حرکتی از زمان ایران باستان تا کنون در ایران زمین نا پسند بوده وسابقه نداشته.حتی در حجاری های تخت جمشید هم نمونه نداریم.بهتر است نام ایشان ثبت گردد تا آیندگان بدانند که در سر زمین پارس نیز موجودات نادر با عمال نادر تر یافته شده.

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • محمد م

   مرسی موافقم نباید نام ایشون از ذهن ما پاک بشه البته من ترسم این است که فیلم های……بازی کنه!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • شهاب

  گلشیفته با این کارش به کسی ظلم نکرده ولی ما این همه بدبختی میکشیم صدامون در نمیاد اما یه عکس رو که مفهوم زیادی داره این همه با کلمات بد و ناجور که مقایر با شخصیت انسانیه مورد خطاب قرار می دیم

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • پردیس

   اشتباه شما همین جاست آقای شهاب ایشون به تمام زنای ایرانی که همیشه واز زمان کوروش کبیر به عفت وحیاشون افتخار میکردن ظلم کرده نظر شما مثل اون کسیه که بهش گفتن چرا کشتی رو سوراخ میکنی؟ گفت به شما ربطی نداره!!!!!!!!
   به قول قدیمیها هر چیزی به جاش بر میگرده جز آبروی ریخته. [-X

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • saman

  سلام هر کس مسٌول کار خودشه مگه ما گفتیم یا دولت گفت بره لخت بشه گلشیفته خودش خواست

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • جاوید

  دین به عنوان یه مجموعه که متشکل از فرعیاتی چون حیا وعفافه در روابط فردی یه چیز شخصیه ولی در روابط اجتماعی یه چیز کاملا جمعیه به نظرم این کار خانم فراهانی توهینی به همه ایرانی ها بود وبه خاطر این عملش باید به همه ما جواب پس بده چون هستن کسانی که آزادی رو برهنگی نمیدونند

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • محمد م

   مرس جواید مرسی جاوید جان دمت گرم

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • اناهیتا

  باور کنید شوکه شدم .لعنت خداوند بر تو و خانواده ات باد گلشیفته.ایرانی بودن لیاقت میخواهد که تو نداری و ثابت کردی .دخترک هرزه.نفرین کوروش و داریوش کبیر بر تو

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • mahmood

   اناهیتا تو خودت خیلی دختر پاکی هستی^، من که فکر نکنم چون کسانی که اینجوری تصمیم میگیرن یا نظر میدن از همه بدتر هستن،لطفا برو خودتو اصلاح کن این ملت خوب مختو شستشو داده

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • محمد م

   محمود جان چطوری باید تصمیم بگیره؟؟؟داداش لخته دیگه طرف رو لخت داره میبینه دیگه درست تصمیم گرفتن نداره به نظر من محمود جان تو فکرت خرابه زن ایرانی رو لخت کردند عکس گرفتند و حتما برای مقاسدسیاسی بوده چون خوش هیکل تر از این زیاده تو داری دفاع میکنی؟؟؟؟باور کن روت هم بشه میگی این خارشیفته رو این ها فرستادن انجا تا ما را تحریک کنند بابا محمود بیدار شو دفاع هم حدی داره

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • mahmood

   به نظر من هرکسی رو تو قبر خودش میخوابونن . لابد شما میرید تو قبر بجای خانم گلشیفته فراهانی به انکر و منکر جواب میدین آره. پس عیسی به دین خود .موسی هم به دین خود

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • محمد م

   محمود جان من با تو موافقم هر کس را تو قبر خودش میزارن ما هم نگفتیم میریم تو قبر کسی تو داری دفاع میکنی ما داریم نظر خودمان را میدیم میگیم اشتباه کرده هیچ جای دفاعی هم نداره وبازم میگم هیچ جای دفاعی هم نداره.

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • mahmood

   انسان ازاد افریده شده مگه میشه به زور کاری کرد ، البته تو ایران اره. ولی هیچ جای دنیا اینجوری نیست حتی افغانستان

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • محمد م

   ما هم نگفتیم غیره ازادانه بوده ازادانه ازادانه بوده انقدر ازاد ازاد ازاد ازاد ازاد ……بوده که خودشو لخت کرده داداش تو هم مثل خارشیفته ازاد باش .

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • سارا

   داداش محمود راست میگه ایول
   ولی من به عنوان دختر کار گلشیفته رو قبول ندارم بد بوده دیگه

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • م

   برای چی خودش را اصلاح کند تو و فراهانی باید اصلاح بشین ان که لخت شده تو هم داری دفاع میکنی بابا خیلی باحالی!!! خیلی جالبه که گفتی ملت (جمع مردم!!!) =)) موخشو شسته ؟؟؟اینکه خیلی خوبه .ولی فکر کنم تورو بی بی سی و …..شسته ها ها :-@

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • roya

   من فکرنمیکنم کار گلشیفته ربط زیادی به خونوادش داشته باشه.اقای فراهانی برای سینمای این مملکت خیلی زحمت کشیدن.ایشونم حتما با کاردخترش مخالفه.حساب گلشیفته از خونوادش جداست به نظرمن.

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • ...

   زیادی خوش بینی برو نظر پدرشو بخون!

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • تهمینه

   تو این کشور خیلی اعترافای دروغ گرفتن اگر پدرش موافق بود باید عجیب می بود

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • تهمینه

   به نظر شما پدرش باید می گفت افرین دختر گلم خوب کاری کردی؟؟؟بازم از این کارا بکن گل دخترم خواستی بیشترو بیشترش کن نخواستی کمترش کن؟؟اعتراف دروغ چیه!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • محمد م

   من هم موافقم ربطی به خانواده اش نداره نباید کسی را بخوانواده اش ربط بدیم

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • javad

   خانم آناهیتا نمی دونم چه دین ومذهبی داری ولی فکر نکنم هیچ مذهبی اجازه بده گناه و اشتباه کسی رو به خانوادش تعمیم بدی، هرکسی مسئول رفتار خودشه،

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • nayere

   aafarin

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • من

   مملکت داریوش و کوروش رو به گند کشیدن و تو صدات درنیومد !!
   حالا چی شده عکس یه نفر از اون سر دنیا صدا تو در آورد بچه جون؟؟!!!

   Thumb up 1 Thumb down 0
 • مهدی

  ای خاک بر سر خرش که این کارو انجام داده.ای کسانی که میگین خوب کاری کرده دوست دارید مادروخواهرتون همون جوری بیاد بیرون.بازم می گی خوب کاری کرده.خاک توسرش.خک توسرش

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • م

   من خیلی از بازیش خوش ام میامد حیف شد خیلی بد کاری کرد ولی داداش مهدی جان ناسزا خوب نیست داداش.

   Thumb up 1 Thumb down 0
 • امین

  واقعا عمل زشت ایشان تحقیر آمیز بوده وبا فرهنگ غنی ایرانی مغایرت دارد.
  اما وقتی یک کارگردان هنرمندان زن ما را فاحشه می خواند وهیچ مقامی به ایشان اعتراض نمی کند و ایشان حرف خود را پس نمی گیرد ویا یک مقام با هدیه تهرانی عکس میگیرد بلوا به پا می کنند چه انتظاری باید داشت

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • mahmood

   جون مادرت دم از فرهنگ ایرانی نزن ، برو کتاب بخون تا ذهنت باز بشه بعدا بیا نظر بده

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • ...

   اتفاقا نظر امین کاملا سنجیده و با توجه به واقعیات جامعه ی امروزه .
   آقا محمود نظرت بیسوادیه خودتو میرسونه ، وقتی اینقدر مغرضانه و فقط از روی تعصب یه نظر ی رو میدی ، آدم به همه چی شک میکنه ، یعنی تو این جامعه نیستند ، نمی بینند، یا نمی خواهند باور کنند؟! تا وقتی طرز تفکرتون همین باشه جامعه مون تو همین منجلاب فعلی باقی خواهد موند.

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • mahmood

   جامعه رو شما رقم میزنید، چند روز دیگه انتخاباته حتما زنبیل بذار تو نوبت یه موقع جاتونو نگیرن، برید رای بدین خیلی از فیلم های ما روی پرده نمیاد دلیلش واضحه ،در ضمن شما در حدی نیستی که بخوای با یه مبارز جنبش سبز پوش طرف بشی ، تو هم از اصل قضیه بیخبری فقط و فقط جولوتونو نگاه میکنید.برو دنبال اصل مطلب

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • ...

   همین تندروی تون باعث شکستتون شد و باز هم میشه، حیفه من که پاسخه تو رو بدم حیفه احمدنیا که فکر میکنه مردم کشورش جنبه و فرهنگ نظر دادنو دارن ،چیزی نمونده همدیگه رو .. بدهند.
   علی آقا میشه لطف کنید دیگه از ما بی جنبه ها نظر خواهی نکنید؟حیف می شیم ، می ره ها…

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • م

   اصل مطلب این است که ادم لخت بشه؟؟؟اصل نداره لخت کرده رفته دیگه بیخیال شو داداش دفاع نداره دفاع نداره کارش اشتباه بوده وبس

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • mahmood

   جامعه رو ۵تا امثال شما ها رقم میزنند.

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • م

   محمممممممودددددد من همه کامنت ها را خواندم تقریبا همه مخالف اند این عدد ۵ رو از کجا اوردی؟؟؟

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • mahmood

   مثل رئیس جمهورتون رای خریدم.

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • م

   قربان جواب بی معنی ات برم =)) =)) بابا محمووووووود بی خیال شو داداش.

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • زینت

  ما به کجا کشیده می شویم ، چی بر سرمان آمده ، دست دولت تا چه اندازه بی قدرت شده، این ما بودیم که گفتیم استقلال آزادی جمهوری اسلامی ، رهبر عزیزمان دستمان را در دستان خود باز گره بزن و بزن تیشه بر ریشه هر چه فساد و اعتیاد و فحشا . مار رو دور هم جمع کن و خراب کن آباده های فساد های مالی و اخلاقی ما می توانیم باشیم هر انچه که بودیم ، مردمی صلح طلب ، وطن دوست ، محجوب با ایرانی آباد که نامش نامدار بود و مردمش کامیاب .

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • مهدی

  بی خودی کارهای لجن این هرزه رو به این یکی و اون یکی نچسبونیم این بی آبرو فقط برای شهوت از ایران رفت همون بهتر که این آدمهای نجس توی این خاک پاک نباشن امثالش هم کم نیستند

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • farnaz

   از شما بیشتر از این انتظار نمیره
   چون ذهنتون مریضه و همه چیز رو با نگاه جنسی میسنجید

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • lady

   دقیقا همینه مشکل از چشمان است نه منظره

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • کریم

   جنسی
   آدم حسابی این عکس جنسی
   پس بایدم بهش نگاه جنسی کرد

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • Ehsan

   آره داداش.
   الحق که راست میگی

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • مهرزاد

   واقعا که بیماری .وقتی امثال تو هستن که با این دید کثیف نگاه میکنن باید هم بهش ایراد گرفت

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • عباس

   مهرزاد داداش با نگاه تمیز نگاه کنیم وقتی لخته نگاه تمیز چیه؟؟؟خوب اگر می خواست نگاه تمیز کنیم اینجوری لخت نبود اصلا زنها لخت عکس میندازند برای چی؟؟؟برای اینکه احساسات ادم را تحریک کنند همین است که کشورهای غربی از زنهای لخت برای فروش کالا استفاده میکنند.دوست خوبم کمی عاقلانه نظر بده.
   البته لخت بودن خارشیفته فرهانی بخاطر فروش کالا حتما نیست چون هیکل خیلی لاغر وداغونی داره به نظر من بیشتر بخاطر بی غیرت نشان دادن ما است.

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • من

   اون وقت آقای با غیرت تو چطوری با اون غیرتت نگاه کردی که تشخیص دادی هیکلش لاغر و داغونه؟؟!!!
   شما به جای لاف زدن چشاتو درویش کن برادر!!

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • لیلا

   روانشناسا غرب میگن که مرد ا با چشمشون تحریک میشن در واقع این یه امر ناخوداگاست پس بهتره یه دختر پوشش خودش رو درست کنه بجای اینکه به بقیه بگه چشمتون رو ببندید

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • فرزانه

  واقعا برای من به عنوان یک دختر ایرانی خیلی زشت و وقیح است خانمی مثل گل شیفته فراهانی که با سرمایه من و امثال من به این جایگاه رسیده با بدن برهنه از آزادی ی زن و دختر ایرانی دفاع کند . واقعا من نمی دونم چه اندیشه پس ای فکر خانم گلشیفته بوده ولی از نظر اخلاقی اصلا کارشون در شان یک ایرانی و زن ایرانی نبود. [-X

  Thumb up 0 Thumb down 1
  • بیتا

   عزیزم شما که حرف از اخلاق میزنید یه سری به عروسی پسر خاله دختر عمه و پسر دایی خودت بزن ببین برهنگی یعنی چی .تو فامیل خودت چند نفر در یک عروسی خانوادگی مختلط لخت میگردند .عادت کردین فکر کنین خودتون خیلی اخلاقیات رو رعایت میکنید .برای ۷۰ در صد مردم مسلمان ایران باید متاسف بود

   Thumb up 0 Thumb down 1
  • فرزانه

   دوست عزیزم من به عنوان یک فوق لیسانس ای مملکتم .به شما میگم من حرفهای شما رو قبول دارم منتها این را بدون همین ۷۰%مردم مسلمان همین کشور همین الان از طرف همین دول متمدن مورد تحریم فرهنگی و اقتصادی هستن . برای ما نه به عنوان ی مسلمان بلکه به عنوان ایرانی بودن ننگ است خانمی از ی خانواده فرهنگی به مردم ایران توهین کند . من از شما میخواهم یک مطالعه درباره اصول و مفاهیم اینگونه مجالس در آن کشورها داشته باشید . علاقمند اینگونه مجالس را از دید ی انسان با فکرو اندیشه ملاحظه کنید بعد انتقاد کنید

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • بیتا

   من به حجاب شدیدا معتقدم و خودم بسیار رعایت میکنم .در ضمن یک معلم هستم و با دختران زیادی سرو کار دارم .برهنگی از کارای کوچک شروع میشه وقتی دختر ۹ ساله ای وظایفش رو انجام نمیده و میگیم هنوز بچه است دیگه بزرگتر شد نمیتونیم کنترلش کنیم .اگر هم روسریش رو بپوشه میگیم هنوز بچست چطور نماز بخونه الان که ذهن کوچکش قابل شکل گیریه میگیم بچست بزرگتر شد دیگه نمیتونی اون روسری رو روی سرش نگه داری. در ضمن بی حجابی یکی از هزاران گناهی است که در اسلام مضمومه .اینقدر این مساله اهمیت نداره که کارو زندگیمونو ول کنیم و در موردش بحث کنیم .اب رفته به جوی بر نمیگرده .چقدر انرژی صرف حرفهای موافق و مخالف شده در حالی که بغل گوشمون خلافهای بزرگتر از اون داره رخ میده فکر میکنی بهت توهین شده ؟وقتی مدونا اون اهنگ ضد حجاب و ضد اسلامی رو خوند بهت توهین شد .وقتی سریال سی صد ساخته شد بهت توهین شد .وقتی زنان ایرانی مقیم خارج اسلام رو قبول ندارند بهت توهین شد وقتی مسولین کشورت کاری میکنند که تلویزیون های ایرانی مچلش بکنند بهت توهین شد .وقتی مجریان ایرانی خارج کشور در مورد مسایل کشورت نظر میدن و خودشون در ناز و نعمت زندگی میکنن بهت توهین شد .وقتی ۳۰۰۰میلیارد دلار کشورتو معلوم نیست کی خورده بهت توهین شد .وقتی تو چشمات نگاه میکنن و بهت دروغ میگن بهت توهین شد .وقتی زن و مرد دست تو دست هم با همون اهنگی که شنیدنش تو اسلمی که اعتقاد داری حرامه میرقصند به اسلامت تو هین شد .اینها رو نمیبینی؟من میگم ول کنیم این توهین یکی از هزارانه پس به اونا هم اعتراض کنین اگر جراتشو دارین .جرات داری نظر بده اگر مسول سایت تاییدش کرد بهت جایزه میدم
   بهاییت و شیطان پرستی بیخ گوشت داره ازادانه کارشو میکنه پسر و دختر همسایه ات معلوم نیست تو چه فرقه ایه این توهین به تو و ملت ایرانه .بهتر ه چشمامونو باز کنیم ببینیم دیگه کجا داره بهمون توهین میشه ولی کسی نیست سایتش کنه عکسشو این جا و اونجا بندازه

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • فرزانه

   بیتا خانم نظریات شما کاملا قابل ارزش و فکر هستن . من تموم همه این مسائل و مشکلات و بی بند باری در جامعه می بینم . منم فکر میکنم تمامی این فسادها برگرفته از تربیت غلط و افکار پوسیده حاکم بر ملت ما می باشد . من هم مثل شما می بینم که خانمی برای نجات زندگیش تن به خود فروشی می کنه . یا دختر جوانی برای این که از فشارهای خانوادش به تنگنا اومده از خانواده فرار می کنه به دام فساد می افته و اینم دیدم خیلیها برای خوشگذرانی از این ادما سوء استفاده می کنن . حق باشماست منتها این دلیل نمی شه در مملکت ما تا هر کسی از کشور میره به تمام حقوق این ملت توهین کنه . مثل افرادی از این کشور رفتن . قرآن را هم منکر شدن . می بینی مشکل زیاده . وقتی از این خانم بحث می شود . این خانم نمادی و فریادی نهفته من و امثال من که می خواهیم در یک جامعه ای ادعای مسلمانی داره امن زندگی کنم . والا امروز من هم مثل شما اعدام آن مردی که به ۱۶ زن کرمانی تجاوز کرده بود خواندم . من هم مثل شما موافقم که خیلی از کارها در این مملکت سانسور شده می ماند و ما جرات برملا کردنش را نداریم . دوباره می گم گلشیفته نمادی از زشتی یک اخلاق است همه به آن اعتراض داریم . خدا همه ما رو براه راست و عنان این مملکت را به افراد مصلح و با لیاقتش بسپاره

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • فرهاد

   با سلام خدمت همه عزیزانی که نسبت به مسایل کشور بی تفاوت نیستند. من هم با نظر بیتا خانم موافقم. این یک نتیجه مشخص و واضحه که تو این مملکت که سران هر جناح سعی دارن حرف خودشون رو به کرسی بشونن، مملکتی که چنان غرق سیاست بازی هستند که مسایل اجتماعی و اقتصادی رو نادیده میگیرن و سعی میکنن اونها رو بپوشونن این اتفاقها رخ بده. باید نسبت به کاستی های کشور همه جانبه پرداخته بشه. این جمله خیلی ساده است اما بکار گرفتن اون چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟به امید اون روزی که همه تصمیمها با عقلهای شکوفا و دلهای مسوولیت پذیر گرفته بشن.

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • farzad

  فکر کنم تقصیر ماست که این موضوع رو بزرگ می کنیم .این همه تو کشور خودمون ول کردیم رفتیم سراغ این زن .اول یه نگاه به کشور خودت کن که هر ماه چند نفر اعدام می شه بعد به خارج کشور؟

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • عاطفه

  سلام
  برا همه خانما و اقایون در این کشوری که ……… مشکل هست اما اید همه اینطور برخورد کنیم و ربطش بدیم به دولت. انسانیت کجا رفته ؟

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • farnaz

  در این مدت که در کل شبکه های اجتماعی ، ایرانی ها داشتن در مورد عکس گلشیفته صحبت میکردن: چند ده نفر در ایران اعدام شدن، دو روزنامه نگار دستگیر شدن، اتحادیه اروپا تصمیم به تحریم نفت ایران رو رسمن برای ۶ ماه دیگه اعلام کرد، ژاپن و کره جنوبی قول تحریم دادن، سپر دفاع موشکی ناتو توی ترکیه راه افتاد، فرهاد دانشجو رئیس جدید دانشگاه آزاد شد، سکه طلا رکورد ۸۰۰ هزار تومان رو شکست و دلار هم از مرز ۱۸۰۰ تومان گذشت. گفتم که مطلع باشین غیر از اون عکس چیزای دیگه ای هم اتفاق میفته!
  جالبه که حاشیه ها اینقدر مارو سرگرم میکنه که اتفاق های مهم رو فراموش می کنیم!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • ایرانی

   سلام
   شما اگر اینقدز نگران این مسائل هستید چرا دراین سایت نظر میدهید B-)

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • evil

   mage eshtebah mige

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • ایرانی

   سلام
   خیر بنده نگفتم اشتباه می گوید گفتم اینجا صحبت از کار خارشیفته است
   درضمن این دوست ما اختلاص دربانکها را یادش رفت بگوید

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • farnaz

   آقای ایرانی عزیز یه بار دیگه بخون نظرمو متوجه میشی در ضمن فکر کنم این سایت برای همه اس نمیدونستم باید از شما اجازه بگیرم
   یه کم هم روی اون چیز هایی که گفتم فکر کنید نه فقط نظرات بقیه رو سرک بکشید

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • farnaz

   راستی اختلاس برای قبل از گلشیفته بود من اون چند روزی رو گفتم که همه ایرانی ها داشتن در مورد عکس گلشیفته صحبت میکردن

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • لیلا

   عزیزم شما که هنوز بلد نیستید اختلاس رو بنویسید نظر ندید بهتره

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • setayesh

  واقعا متاسفم برای اونایی که فرق ۲ کلمه ی آزادی و برهنگی رو نمیفهمن

  Thumb up 1 Thumb down 0
  • x

   تو احمق به این میگی ازادی که لخت شی بعد بیان برای یه مجله ازت عکس بگیرن مگه تو مسلمون نیستی به این میگن بی غیرتی !!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Thumb up 2 Thumb down 0
  • من

   به این میگن حماقت که هر غلطی تو این مملکت میکنن و خون مردم رو میکنن تو شیشه اون وقت توی مثلا غیرتی نشستی راجع به عکس یکی که به تو هیچ ربطی نداره تو اونسر دنیا نظر میدی!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • شیخ احمد جنتی

   تو این مملکت خر خرو داره میخوره همه چسبیدن به اون زینیکه ی ….!‌ول کنید بابا مال خودشه دوست داره بزاره بیرون تازه داره خود واقعیشو نشون میده. اصلا مگه ایرانی ها آبرو دارن تو دنیا که مثلا بخواد با این کار گلی جون چیزی از بین بره.تو مملکت خودمون دارن همه چیزو ازمون میگیرن،‌از خودمون میگیرن و با منت یک شونزدهمشو بهمون پس میدن و هر روز هم بدتر از روز قبل میشیم اونوقت افتادیم به جون هم واسه اینکه کی کجا لخت شد!!

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • سامان

   بابا گاگول خودت و خانوادت ابرو ندارید برو مملکت فروش که لخت شدن ارزوت شده برو تو کشورهای غربی خودت رو لخت کن.

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • دوست شیخ

   خاک بر سرت با اون نظرت سامان

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • شیخ احمد جنتی

   واقعا ***** سامان جون!‌همین امثال شما هستید که آبرو رو فقط تو جسم میبینید نه اخلاق!‌پشمک عقده ای اگه مردی برو زنای خانواده خودتو جمع کن نمیخواد گیر بدی به اینکه کی کجا لخت شده! اتفاقا همین شما ها هستید که آبروی ایرانو ایرانی رو بردید. مملکته ما خیلی وقته فروخته شده نمیخواد شما خودتو پاره کنی!در ضمن دست از این سیاستهای دد دد دم ددمنشانه خودت بردار :D

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • ebi

   :-q مگه اختلاسو کی کرده یکی مثل تو و امثال تو بعد هم وطن فروشی و اخرش هم عریانی تو یه کشور غریب ولی در کل مال این حرفا نیستی چرا ادمای خوبو نمیبینی

   Thumb up 0 Thumb down 0
 • محمد

  من هم به شدت با دیدگاه ((وطن دوست))موافقم!
  چطور اون زمانی که تو خمینی شهر ۴ نفر میرن تو یک عروسی و شروع به تجاوز می کنن کسی به شعورش و رگ غیرتش بر نخورد!در این مملکت آشفته اینقدر تجاوز انجام میشه،به این کار ها عقده جنسی گفته نمیشه!؟؟؟مگنه خاک غرب ناپاکه!؟پس چرا ۴۰۰ نفر از فرزندان مقامات تو اون کشور ها هستن؟مگرنه غربی ها چشم سفید هستن؟پس این همه تکنولوژی که ساخته شده رو ول کنید چون حرامه،چون سازندش چشم سفید بوده!!!به قول نظامی
  عیب کسان منگرو احسان خویش…..دیده فرو بر گریبان خویش!

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • ژیلا

   برادر من هردوشون به رگ غیرت آدم بر میخوره ، ولی وقتی کسی شهرت جهانی پیدا کرد بیشتر میره زیر ذره بین ، بحث پنیر و ماست گرون شده نیست ، کسی هم نگفته ما بهترین مملکت رو داریم ، بحث اینه که ما همه مسلمانیم

   Thumb up 1 Thumb down 0
  • roya

   شدیدا با نظرژیلاموافقم.مسائلو باهم قاطی نکنین فعلا داریم راجع به کار خارشیفته میحرفیم

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • محمد

   ما یی که ادعای مسلمانی مون میشه بیام واقعا مسلمان باشیم نه فقط برای خانم فراهانی مسلمان باشیم!
   خواهر من مسلمان بودن به نماز خوندن،روزه گرفتن و هچنین لخت شدن نیست!
   کار خانوم فراهانی اشتباه محض است اما ما نباید قضاوت کنیم!خداوند خودش هست،میبینه،باخبره!به وقتش اینا خودشون تنبیه میشن به دست جامعه!

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • عباس

   محمد جان حالت خوبه؟؟؟بابا شنیده بودیم مگفتند مسلمان بودن به فقط (به کلمه فقط خیلی دقت کن) نماز نیست ولی نشنیده بودم که به لخت نبودن هم نیست اینجوری که تو فکر میکنی پس به قران قبول داشتنم هم نیست به پیامبر قبول داشتن به خدا قبول داشتن وووووو…..پس اسمت می خوای مسلمان باشه؟؟؟؟دیگه
   من برام خیلی سواله؟؟؟؟چرا بعضی از ما ها می خوایم به هر قیمتی که شده از طرف مقابل دفاع کنیم یا موضوع بحث را عوض میکنیم یا با مثال های ….

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • عباس

   ژیلا جان با شما شدیدا موافقم
   اقا محمد چرا اینقدر دوست داری موضوع را با مثال های که هیچ ربطی به هم ندارند بحث را منحرف کنی داداش اصلا میدونی عاقبت این متجاوز گران در خمینی شهر چی شد؟؟؟خوب ادام شدند
   بابا زمانی که می خواستنداعدام کنند امثال تو چوب حقوق بشر دستشون گرفته بودندکه اقا چرا ادام شما حقوق بشر ندارید حالا هم که اینطوری میگید تو رو بخدا ایرانی باش زمانی اسلام به نفع باشه مثال میزنید زمانی که اسلام رای اعدام میده دم از حقوق بشر میزنند حقوق بشر برای ما جهان سومی سواختند تا چوب باشه بالای سر ما….اگر مسلمان نیستی ایرانی باش

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • محمد

   عباس آقا شما اول یکم فکرت رو باز کن!بعد معنی این شعر رو برو از یک آدم با سواد بپرس
   عیب کسان منگر احسان خویش….دیده فرو بر گریبان خویش
   بعدش هم من ایرانیم!حقوق بشر رو ۵۰۰۰ سال پیش یک انسان نوشت و رعایت میکرد!بعدش هم نمیزارم کسانی با رفتن روی منبر و آوردن یک دین من درآوردی که از نام اسلام کپی برداری میکنه بزارم میهنم که ۱۰۰۰۰ قدمت داره رو به نابودی بکشه!
   حرف من اینه :ما انسانیم حق نداریم قضاوت کنیم!فقط جایگاه ما اینه که بگیم کارش اشباه بوده!دیگه چرا فوش میدن بهش؟چرا بی خدا بهش میگید؟چرا به خانوادش توهین می کنید؟مگر شما اعدای یار علی بودن و پیرو اهلبیت بودن تون نمیشه؟علی در جنگ خوارج چی گفت؟مبادا به دشمن دشنام دهید!کلمات رکیک نگویید!زبانتان را از تهمت روا دارید!کو پس؟کو؟
   چرا باید بزرایم تجاوزی صورت بگیره که بعدش بخوایم اعدام کنیم؟با اعدام اون چهار نفر دیگه تجاوزی صورت نمیگیره؟دیگه کسی برهنه نمیشه؟دیگه کسی تن فروشی نمی کنه؟مملکت گلستان میشه؟
   پیشنهاد می کنم شما برو نخست ببین اسلام واقعی چی میگه!معنی پندار نیک رو برای خود تعریف کن!بعد بیا من و دیگران رو متهم کن و در پایان هم پای منبر اون آدم ها نشن چون اونا خود دروازه بانان جهنمند!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0
  • عیاس

   دوست عزیز من سواد دارم وشک نکن که سوادم از تو بالا تره خدارا هم ۱۰۰هزار مرتبه شکر من با تو بحث نمیکنم چون میگم به هر نحوی می خوای دفاع کنی البته جاهای را هم با شما موافقم(خداوکیلی ولی در این کامنت جاش نیست) ولی نمیدونم چرا امثال شما انجا ها که علی به سودتان است و می توانید ا