خرید کریو

خرید vpn

خرید کریو

خرید vpn

خرید وی پی ان

وی پی ان

دانلود فیلم

 قاچاق دختران ایرانی، به جمهوری آذربایجان!؟

ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

صفحه اصلی » اجتماعی » قاچاق دختران ایرانی، به جمهوری آذربایجان!؟
کد خبر : 7331

قاچاق دختران ایرانی، به جمهوری آذربایجان!؟

پس از مطرح شدن قاچاق دختران جوان ایرانی در سالهای گذشته به دبی که جنجال های زیادی به پا کرد و مسئولان وزارت امور خارجه را مجبور به واکنش نمود. به گزارش ندای انقلاب این بار خبرهای نگران کنندهای از قاچاق دختران و زنان جوانی از مرزهای غربی کشور به جمهوری آذربایجان به گوش می…

0iza5iajzw2b1bl638d.jpg

پس از مطرح شدن قاچاق دختران جوان ایرانی در سالهای گذشته به دبی که جنجال های زیادی به پا کرد و مسئولان وزارت امور خارجه را مجبور به واکنش نمود.

به گزارش ندای انقلاب این بار خبرهای نگران کنندهای از قاچاق دختران و زنان جوانی از مرزهای غربی کشور به جمهوری آذربایجان به گوش می رسد.
باندهای فحشا و فساد با فریب دختران و زنان و با دادن امیدهای واهی به آنان ابتدا آنان را در تشکیلات خود جذب نموده، و سپس آنان را به صورت قاچاق و در مواردبسیاری در قالب تورهای تفریحی به صورت قانونی به کشور آذربایجان  برده و  پس از اینکه این افراد را به دام اعتیاد می کشانند جهت بهره برداری جنسی درکشور آذربایجان و کشور های شرق اروپا به فروش می رسانند.
متاسفانه اهمال کاری مسئولان امر در وزارت امور خارجه و سازمان گردشگری باعث شده که این گروه های فحشا آزادانه با فریب دختران و زنان جوان به فعالیت خود ادامه دهند .

مطالب مرتبط

ویژه های ایران ویج

دیدگاهها (۳) • سجاد

  سلام خوبی مطالب ویا هر چیز دیگر داری بفرست

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • saeid

  che begoyim az in hame badbakhti ke garibangire ma mardoman shode vay bar sare ma cheavardan pedar madaraneman

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • آرش

   مطمئن باشید اگر مسئولان مملکت و دولت مردان ما از این جریان سودی عایدشان نمی شد، این جریان ادامه پیدا نمی کرد. در مورد این که پدر و مادران شما چه بر سرتان آورده اند باید بگویم که اولا همه اون ها با برقراری این نوع حکومت موافق نبودند و اون هایی هم که موافق بودند اکنون از شکر خوردن خود پشیمان هستند.

   Thumb up 0 Thumb down 0

نظرسنجی

وضعیت اقتصادی کشور و معیشت مردم را در سال 93 چگونه می بینید؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

آخرین اخبار و مطالب

پربازدیدترین مطالب امروز