خرید کریو

خرید vpn

خرید کریو

خرید vpn

خرید وی پی ان

وی پی ان

دانلود فیلم

 عمو پورنگ با بالن به میان بچه‌ها می‌آید

ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » عمو پورنگ با بالن به میان بچه‌ها می‌آید
کد خبر : 648257

عمو پورنگ با بالن به میان بچه‌ها می‌آید

مسلم آقاجانزاده، تهیه‌کننده برنامه «هزار و شصت و شونزده» در این باره به جام‌جم گفت: فضای این برنامه مثل یک خانه بازی است و دکور هم نشانه‌هایی از اسباب‌بازی دارد. عموپورنگ در شروع برنامه با یک بالن پایین می‌آید، اما در طول برنامه چند بار دوباره سوار بر آن می‌شود و بالا می‌رود. وی ادامه…

مسلم آقاجانزاده، تهیه‌کننده برنامه «هزار و شصت و شونزده» در این باره به جام‌جم گفت: فضای این برنامه مثل یک خانه بازی است و دکور هم نشانه‌هایی از اسباب‌بازی دارد. عموپورنگ در شروع برنامه با یک بالن پایین می‌آید، اما در طول برنامه چند بار دوباره سوار بر آن می‌شود و بالا می‌رود.

وی ادامه داد: در فضای اسباب‌بازی برنامه «هزار و شصت و شونزده» دو شخصیت فانتزی جوجه تیغی و شیر هم حضور دارند که امیر سهیلی و محمد خوارزمی این دو نقش را بازی می‌کنند.

آقاجانزاده با اشاره به حضور امیرمحمد در این برنامه گفت: امیرمحمد و شخصیت گلدون‌خان هم در برنامه حضور دارند تا در کنار عمو پورنگ موضوعات برنامه را بررسی و اجرا کنند و هر روز یک بازی قدیمی ایرانی را به بچه‌ها آموزش دهند.

وی با اشاره به این نکته که در هر برنامه حدود ۱۲۰ کودک در استودیو حضور خواهند داشت، گفت: برنامه «هزار و شصت و شونزده» هر روز ساعت ۱۷ از شبکه دو پخش خواهد شد.

مطالب مرتبط

ویژه های ایران ویج

دیدگاهها (۱)  • مژگان خلیلی آذر

    من میخوام دخترم در برنامه شما حضور پیدا کند. نحوه ثبت نام در برنامه تون رو میخواستم.

    Thumb up 0 Thumb down 0

نظرسنجی

وضعیت اقتصادی کشور و معیشت مردم را در سال 93 چگونه می بینید؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

آخرین اخبار و مطالب

پربازدیدترین مطالب امروز