خرید vpn

خرید کریو

خرید vpn

خرید کریو

خرید vpn

خرید وی پی ان

خرید kerio

دانلود فیلم

 روش هایی برای خوشبو کردن خانه

ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

صفحه اصلی » خانه داری » روش هایی برای خوشبو کردن خانه
کد خبر : 12889

روش هایی برای خوشبو کردن خانه

روش هایی برای خوشبو کردن خانه   یکی از بهترین شیوه های از بین بردن بوی غذا در خانه استفاده از رایحه لیمو ترش است. برای این کار لازم است آب لیموی تازه را درون یک لیوان آب حل کرده و با کمک افشانه آن را در هوا اسپری کنید.  بخور دارچین نیز برای خوشبو کردن…

روش هایی برای خوشبو کردن خانه  

www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ایران ویج ‌

یکی از بهترین شیوه های از بین بردن بوی غذا در خانه استفاده از رایحه لیمو ترش است. برای این کار لازم است آب لیموی تازه را درون یک لیوان آب حل کرده و با کمک افشانه آن را در هوا اسپری کنید.
 بخور دارچین نیز برای خوشبو کردن فضای خانه بسیار مناسب است. بهترین راه برای استفاده از بوی مطبوع این بخور آن است که چوب دارچین را در ۲ لیوان آب بجوشانید و اجازه دهید بوی آن در خانه پخش شود.
عطر وانیل یکی از رایحه های مطبوعی است که بیشتر خانم ها و کودکان از آن لذت می برند. استفاده از رایحه وانیل در خانه علاوه بر آن که موجب خوشبویی خانه می شود بلکه موجب افزایش اشتهای اعضای خانواده نیز می شود. کافی است پنبه ای را با عصاره وانیل آغشته کنید و درون یکی از دکوری ها یا روی میز قرار دهید.
 یک شیوه قدیمی برای خوشبو کردن کمد لباس ها، استفاده از گیاهان معطر مانند میخک، زنجبیل و دارچین درون کیسه ای نازک است. از این روش برای خوشبو شدن اتاق نیز می توانید استفاده کنید. کافی است کیسه گیاهان معطر را پشت پرده قرار دهید.

www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ایران ویج ‌

استفاده از عودهای خوشبوی صندل، یاسمن، چوب و دیگر رایحه های طبیعی نیز برای از بین بردن بوی غذا یا خوشبو کردن فضای خانه بسیار مناسب است.

مجله زندگی ایده آل

مطالب مرتبط

ویژه های ایران ویج

دیدگاهها (۰)نظرسنجی

وضعیت اقتصادی کشور و معیشت مردم را در سال 93 چگونه می بینید؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

آخرین اخبار و مطالب

پربازدیدترین مطالب امروز