خرید vpn

خرید کریو

خرید vpn

خرید کریو

خرید vpn

خرید وی پی ان

خرید kerio

دانلود فیلم

 شایعه روز : خداحافظی علی کریمی از فوتبال در دوبی !

ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

صفحه اصلی » ورزشی » شایعه روز : خداحافظی علی کریمی از فوتبال در دوبی !
کد خبر : 1735301

شایعه روز : خداحافظی علی کریمی از فوتبال در دوبی !

به گزارش ایران ویج و به نقل از گل ، در روز گذشته شایعه شده است که علی کریمی با عقد قرارداد بیش از یک میلیون دلاری فصل بعد در فوتبال امارات حضور خواهد یافت و پس از آن کفش هایش را خواهد آویخت. علی کریمی، ستاره‌ی تیم فوتبال پرسپولیس فصل بعد با قراردادی بیش…

علی کریمی

به گزارش ایران ویج و به نقل از گل ، در روز گذشته شایعه شده است که علی کریمی با عقد قرارداد بیش از یک میلیون دلاری فصل بعد در فوتبال امارات حضور خواهد یافت و پس از آن کفش هایش را خواهد آویخت.

علی کریمی، ستاره‌ی تیم فوتبال پرسپولیس فصل بعد با قراردادی بیش از یک میلیون دلاری راهی عجمان خواهد شد تا پس از یک فصل حضور در این تیم کفش‌های خود را بیاویزد و با دنیای فوتبال خداحافظی کند.

علی کریمی

کریمی که در بازگشت به ایران دوران پرفراز و نشیبی را گذارنده ، برای اتمام فوتبالش برنامه ویژه ای دارد که البته با توجه به پیشنهاد تبم عجمان به او عملیاتی خواهد شد.

او قصد دارد تا در آخرین سال دوران بازیگری خود با عقد قراردادی بالای یک میلیون دلار ،  به عجمان بپیوندد . کریمی که در امارات هواخواهان بسیاری دارد ، به قصد آرامش به دبی می رود . جایی که از اتفاقات بی پایان فوتبال ایران نفس راحتی خواهد کشید.

علی کریمی

مطالب مرتبط

ویژه های ایران ویج

دیدگاهها (۰)نظرسنجی

وضعیت اقتصادی کشور و معیشت مردم را در سال 93 چگونه می بینید؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

آخرین اخبار و مطالب

پربازدیدترین مطالب امروز