خرید کریو

خرید vpn

خرید vpn

خرید کریو

خرید vpn

خرید وی پی ان

وی پی ان

دانلود فیلم

 این خانم دو شوهر در یک خانه دارد ! + عکس

ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

صفحه اصلی » برگزیده , گوناگون » این خانم دو شوهر در یک خانه دارد ! + عکس
کد خبر : 199286

این خانم دو شوهر در یک خانه دارد ! + عکس

یک زن که به همراه دو همسر و بچه های آنها زندگی می کند ، هفته گذشته در یک برنامه تلویزیونی حاضر شد و از زندگی اش گفت. به گزارش ایران ویج ، جایا که ۳۴ سال سن دارد ، به همراه دو شوهر ۴۹ و ۴۴ ساله و بچه های شوهر اولش زندگی می…

یک زن که به همراه دو همسر و بچه های آنها زندگی می کند ، هفته گذشته در یک برنامه تلویزیونی حاضر شد و از زندگی اش گفت.

به گزارش ایران ویج ، جایا که ۳۴ سال سن دارد ، به همراه دو شوهر ۴۹ و ۴۴ ساله و بچه های شوهر اولش زندگی می کند.

در حالی که حضور این زن در یک برنامه زنده تلوزیونی مورد انتقاد فعالان حقوق خانواده قرار گرفته ، وی گفت زندگی بسیار خوبی داشته و به همه ی کارهای خود می رسد. نکته ی زشت این زندگی اینجاست که آنها همه با یکدیگر و در یک خانه زندگی می کنند!

مطالب مرتبط

ویژه های ایران ویج

دیدگاهها (۴۱) • زیبا

  متن انگلیسی مرتبط با این خبر:

  TOPANGA (CBS) — “Three’s Company” is not just a TV show; it is the way some people are living. They are having multiple, intimate relationships at the same time and everyone involved knows about each other. It’s called polyamory.

  We spoke with a polyamorous family — one woman and two men — living under the same roof and raising a child.

  “I get to live my life in a way that is extraordinary. I get to be who I want to be and experience what I want to experience,” Jaiya Ma said.

  Ma, 34, has been in a relationship for a decade with Jon Hanauer, a 49-year-old heterose xual.

  “Oh yeah, It’s kind of mind boggling,” Hanauer said about his love for Ma.

  Then there is Ma’s more recent boyfriend, 44-year-old Ian Ferguson, who is also heterose xual.

  Here is the twist, they all live together in a house in Topanga, raising 2-year-old Eamon — Ma and Ferguson’s son.

  This polyamorous triad started when Ma took on a lover at Hanauer’s request.

  “We had gone through a really rough situation – really rough. And my kind of way of dealing with things is to retreat and just to kind of heal,” Hanauer said.

  That is where she met Ferguson at a dance class, fell in love, and — with Hanauer’s blessing — became pregnant.

  “I just remember Ian being right in front of me, I mean this man was present with me for all of but one hour of my 20-hour labor, where he was just gazing in my eyes. Jon was behind me giving me a massage and brushing my hair. I’m pampered, Ma said.

  Whether single or married, gay or straight, more people are living in polyamorous lifestyles. By estimates some 500,000 Americans are polyamorous.

  “For us it’s not about dating a bunch of people or having se x with a bunch of people. This is a very deep relationship. I think we have the potentiality to love more than one person,” Ma said.

  When it comes to providing for the unit, Ferguson’s furniture design business pays the bills. Hanauer takes care of Eamon and chores at home, which allows Ma, a renowned se xologist, to focus on her career.

  “I love it. I feel like I have it all. I feel like I have a partner who is in service, who does a lot of things around the house, who helps take care of my son. And a partner who does a lot of work and brings home the bacon,” Ma said.

  But who does she sleep with at night?

  “We actually all have separate spaces in the house. I think there are times when I have moods for different one of them, because they fulfill different needs in me,” she said. “So for Jon it may be when I’m feeling more emotional. Ian’s when, you know, you just want something good,” she added.

  “We get along. Yes,” Hanauer said regarding his relationship with Ferguson. “I do get jealous, but I understand, I put it in perspective.”

  “In terms of my relationship, my dynamic with Jaiya and Jon, there isn’t any sense of jealousy. There’s just a sense of comfort,” Ferguson said.

  That comfort, they said, is important when it comes to raising Eamon.

  Hanauer does not consider him to be his son.

  “No. I don’t go there. I don’t think that’s fair to him. He calls me his Jon, his protector, his caretaker. I’m perfect with that,” he said.

  Perfect is how this family sees life right now. As in any normal household, there is always a struggle to find balance. But for this polyamorous family, they said the key is in living with an open heart.

  “I think some of the benefits of polyamory [relationships], that think anyone in monogamous relationship can use learn from and use, is great communication. It is a deeper and more profound experience, for certain,” Ma said.

  There is a study being conducted at Georgia State University on the effect polyamorous relationships have on children.

  دوستان می تونند جواب برخی از سوالاتشون رو از قبیل نحوه … در این مصاحبه بگیرند

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • سهیل

  دمش جیییییییییییییییییییز…..
  کار درستی می کنه!
  خودمونیما چطور ما مردا حق داریم ۴ تا زن داشته باشیم:))
  بچه دارم بشه با آزمایش ژنتیک راحت معلوم میشه بچه مال کیه

  Thumb up 0 Thumb down 1
 • زیبا

  تعدد شوهر با اصطلاح polyandry در مناطقی از جهان شایع است که به علت دخالت دولت ها بسیار محدود شده است. Tibet در کوه های هیمالیا منطقه ای ست که چند شوهری در آنجا بیش از دیگر نقاط دنیا شناخته شده است.

  البته این منطقه تنها جایی نیست که اینگونه ازدواج ها صورت می گیرد . بلکه در قسمتی از برزیل ، هند ، نپال ، سریلانکا ، چین و قبایل آمریکا نیز چنین ازدواج هایی صورت می گیرد.

  در سال ۱۹۵۹ و ۱۹۶۰ دولت چین این منطقه از فلات تبت را تسخیر کرده و طبق قانون خانواده و ازدواج ، این نوع ازدواج را ممنوع اعلام کرد. که از آن پس از رواج آن بسیار کاسته شد ، ولی هم اکنون باز هم چنین ازدواج هایی در تبت وجود دارد. خصوصا که بعد از چندی دولت چین درصدد برآمد که از این موضوع برای جذب توریست استفاده کند و سخت گیری ها را به طرز محسوسی کاهش داد.

  در صحیح بخاری از عایشه نقل می‏ شود که:

  در جاهلیت عرب چهار نوع زناشویی وجود داشته است. …یک نوع همان است که الان معمول است که مردی بوسیله پدر دختر از اوخواستگاری می کند و پس از تعیین مهر با او ازدواج می کند و فرزندی که از ان دختر پیدا می شود از لحاظ تعیین پدر تکلیف روشنی دارد.نوع دیگر این بوده که مردی در خلال ایام زناشویی با زنی /خود وسیله زناشویی او را با مرد دیگری برای یک مدت محدود فراهم می کرده است تا از او برای خودنسل بهتری بوجود اورد.به این ترتیب که ان مرد از زن خود کناره گیری می کرد و زن خود را توصیه می کرد که خود را در اختیار فلان شخص معین بگذارد و تا وقتی که از ان مرد صاحب بچه نمی شد به کناره گیری خودش ادامه می داد همین که مشخص می شد که زن حامله است اورا می پذیرفت.این کار را در مورد کسانی می کردند که انها را برای تولید فرزند از خود شایسته تر می دانستند.و در حقیقت اینکار را برای بهبود نسل و اصلاح نژاد انجام می دادند .این نوع زناشویی را که در خلال ایام زناشویی دیگر بود-نکاح استبضاع می نامیدند

  نوع دیگر زناشویی این بود: گروهی که عده‏شان کمتر از ده نفر می‏بود با یک زن معین رابطه برقرار می‏کردند.آن زن آبستن می‏شد و فرزندی به دنیا می‏آورد.در این وقت آن زن همه آن گروه را نزد خود دعوت می‏کرد و طبق عادت و رسم آن زمان، آن مردان نمی‏توانستند از آمدن سرپیچی کنند; همه می‏آمدند.در این هنگام آن زن هر کدام از آن مردان را که خود مایل بود به عنوان پدر برای فرزند خود انتخاب می‏کرد و آن مرد حق نداشت از قبول آن فرزند امتناع کند.به این ترتیب آن فرزند فرزند رسمی و قانونی آن مرد محسوب می‏شد.”

  نوع چهارم این بود که بالای خانه خود پرچمی میزدند و با ان علامت شناخته می شدند این چنین زنان وقتی فرزندانی به دنیا می اوردند همه مردانی را که با انها ارتباط داشتند جمع می کردند و انگاه کاهن و قیافه شناس می اوردند قیافه شناس از روی مشخصات قیافه رای می داد که این فرزند از ان کیست و ان مرد مجبور بود نظر قیافه شناس را بپذیرد و ان فرزند را فرزند رسمی و قانونی خود بداند.
  … از اینجا معلوم می‏شود که رسم چند شوهری در جاهلیت عرب وجود داشته است.

  منتسکیو در روح القوانین می‏گوید:

  ” ابو الظهیر الحسن، جهانگرد عرب، در قرن نهم میلادی که به هندوستان و چین رفت این رسم را (چند شوهری) مشاهده کرد و آن را دلیل بر فحشاء شمرد.» و هم او می‏نویسد:

  “در سواحل مالابار قبیله‏ای به نام قبیله «نائیر» زندگی می‏کنند.مردان این قبیله نمی‏توانند بیش از یک زن بگیرند، در صورتی که زنهای آنها می‏توانند شوهرهای متعددی انتخاب کنند.

  … تبت در کوه های هیمالیا منطقه ای ست که چند شوهری در آنجا بیش از دیگر نقاط دنیا شناخته شده است. در این منطقه بسیار سرد و مرتفع زنان می توانند بیش از یک شوهر داشته باشند. البته این منطقه تنها جایی نیست که اینگونه ازدواج ها صورت می گیرد . بلکه در قسمتی از برزیل ، هند ، نپال ، سریلانکا ، چین و قبایل آمریکا نیز چنین ازدواج هایی صورت می گیرد

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • زیبا

  شما فک می کنید تو ایران این مسایل برای هیچ مردی پیش نمیاد من مردی رو تو انزلی می شناسم که خانومش بارها بهش خیانت کرده اما دیوانه وار عاشقشه حتی وقتی پسرش خواست با مادرش صحبت کنه بهش گفت تا وقتی من زندم حق نداری به مادرت بگی بالای چشمت ابروست

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • زیبا

  شواهدی مبنی بر منع چند شوهری در Lagash و شهر سومریان در ۲۳۰۰ سال قبل از میلاد مسیح وجود دارد. در متون حماسی هندی، Mahabharata (مهاباراتا سروده‌ای حماسی از سده پنجم یا ششم پیش از میلاد به زبان سانسکریت است. مهاباراتا با بیش از یکصدهزار بیت بلندترین سروده جهان است. کار نوشتن آن تا سده سوم یا چهارم میلادی ادامه یافته‌است.
  برخی از تاریخدانان موضوع این سروده‌ها را الهام‌گرفته از نبرد میان مردمان آریایی و دراویدی در هزاره دوم پیش از میلاد می‌دانند. مهاباراتا در قدیم با نام رزمنامه به فارسی ترجمه شده‌است- از ویکی پدیای فارسی) به توصیف زنی به نام Draupadi می پردازد که با ۵ برادر ازدواج کرده است.

  ” … تعدد زوجات در میان مغولان به ویژه در میان اشراف و بزرگان چادرنشین ممنوع نبود. لیکن معمولاً مردان بیش از یک زن نمی گرفتند. در مورد تعدد زوجات می بایست اشاره کرد که در میان مغولان ابتدا عقد و و نکاح به مفهومی که برای ایرانیان شناخته شده بود ، معمول نبوده و حتی چند شوهری در میان ایشان به چشم می خورد. بنابراین در دوره حکومت مغولان در ایران زنان از موقعیت نسبتاً بهتری برخوردار شدند. بانوان مغول حجاب نداشتند و حتی پس از گرویدن به اسلام کمتر به حجاب توجه نمودند . زنان مغول نه تنها در زمانی که رسماً فرمانروا بودند. بلکه حتی در مواقع دیگر در امور مملکت دخالت داشتند.زنان خانواده خان در میهمانی های رسمی و مراسم انتخاب خان شرکت داشتند” منبع:http://banoo.rai.ir/Site.aspxParTree=A0901412&LnkIdn=11005

  ” … تلاش‌های اخیر برای “غیر قانونی کردن زنا” باعث ایجاد سرو صدا در اروپا شد واین قانون به مثابه شیوع قوانین مذهبی در ترکیه تلقی گردید. عده‌ای معتقدند که این قانون تلاشی برای مبارزه با چند شوهری بودن زنان است که هنوز دربرخی مناطق روستایی ترکیه رواج دارد.”

  این نوع ازدواج که در میان قبایل دور افتاده کشور نپال رایج است، از نظر ساکنان آن امری کاملا عادی است و حتی این کار خود را از چند جهت مفید می دانند.

  تاشی سانگمو در مورد ازدواج همزمان با دو برادر می گوید: « زندگی به این شیوه بسیار آسان تر خواهد بود، چون به جای اینکه ثروت و دارایی خانواده به چند بخش تقسیم شود، همه در خانواده باقی می ماند و من نیز مسئول آن خواهم بود»

  هنگامی که تاشی سانگمو با « مینگمار لاما » ۱۴ ساله ازدواج کرد، برادر شوهرش « باسانگ » ۱۱ سال سن داشت و چنین مقرر شد که بعد از ازدواج دختر با برادر بزرگ تر مراسم ازدواج او با برادر کوچکتر نیز برگزار شود .

  « باسانگ » می گوید: « در این شیوه ازدواج، گذراندن زندگی برای همه ما آسان تر خواهد بود »

  در این شیوه ازدواج معمولا دختر با پسر بزگتر خانواده ازدواج می کند و بعد از ان به برادر کوچک تر اجازه ازدواج با او داده می شود. اما بهای این کار برای برادر کوچکتر این خواهد بود که مسئولیت پخت و پز و بزرگ کردن فرزندان بر عهده اوست و زن آنها هم مسئول دخل و خرج خانواده است.

  منبع:اول نیوز

  گردآوری : گروه اینترنتی نیک صالحی

  “احتمال جا افتادن چند شوهری زنان به علت کمبود زن در آسیا”

  ١٨ آبان ١٣٩٠
  شهرزادنیوز: کمبود میلیون ها زن در کشور های آسیایی، از جمله در چین و هند، به علت ترجیح پسر بر دختر و سقط گزینشی جنین دختران، زنگ های خطر را برای دانشمندان و پژوهشگران جمعیت شناسی به صدا در آورده است.

  کریستوفر ژیلموتو، از انستیتوی تحقیقاتی “رشرش پور لو دولوپمنت” در پاریس، در مصاحبه ای با تلویزیون اتریش، از “مردانه شدن هشدار دهنده کشورهای چین و هند” سخن گفت و در برابر پیامدهای آن هشدار داد.

  به گفته این دانشمند، هم اکنون آسیا با کمبود بیش از ۱۱۷ میلیون زن مواجه است و در دو کشور چین و هند، هنوز هم سقط جنین دختران، علیرغم ممنوعیت قانونی، به شدت ادامه دارد. در آذربایجان، گرجستان و ارمنستان نیز ترکیب جمعیتی در حال عدم تعادل است و در مقابل هر ۱۱۵ نوزاد پسر تنها ۱۰۰ نوزاد دختر به دنیا می آیند.

  به گزارش استاندارد اتریش، عده ای از پژوهشگران بر این باورند که یکی از پیامدهای این پدیده جا افتادن”پوُلیاندری” خواهد بود که طبق آن هر زنی چند شوهر دارد.

  http://www.1oo1newz.net/index.php?newsitemCategory=social&newsitemId=6782
  .

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • زیبا

  تو ایرانم این مورد زیاد وجود داره منتهی غیر رسمی
  خب به نظرم افرادی هستند که به این موضوع نیاز دارند و مردان طرف مقابلشون هم تحمل چنین رفتاری رو دارن و مشکلی با این قضیه ندارن

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • bahar

  جدا از همه چیز ، حالش از این دو مرد بیغیرت بهم نمیخوره ؟؟!!
  به هر حال جالب بود .

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • مامان پویا

  هر چیزی امکان داره چرا ما یه چهار چوب تو ذهنمون ساختیم همه چی رو میخوایم توش جا بدیم جا نشه اعتراض میکنیم

  Thumb up 0 Thumb down 1
 • علی

  واقعا” متاسفم آخرشم میگن ما متمدنیم

  Thumb up 0 Thumb down 0
  • مامان پویا

   ربطی به تمدن نداره

   Thumb up 0 Thumb down 1
 • hana

  خیلی خییییییییییلی جالب بود دمش گرم

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • mahdie

  من موندم این دو تا مرد چه طوری با هم کنار میان :-O
  واقعا هم خیلی زشته که همه با هم تو یه خونه زندگی میکنن X_X

  Thumb up 1 Thumb down 0
 • رها

  خیلی هم خوبه!!یه روز اینو حرص میدهریا،روز بعدی با یکی دیگه میره میره خرید،روز دیگه با اون یکی میره گردش من که خوشم اومد،،ای وللللللل لا :-bd

  Thumb up 1 Thumb down 0
 • سارینا

  ایول ایول مش جایارو ایول!
  خیلی آموزنده بود. :))
  ایشاالله در آینده ای نزدیک در وطنمان همه گیرشود.
  [-O<

  Thumb up 0 Thumb down 1
 • سدژ

  اولا که این ماجرا از بیخ و بن زشت و قبیحه
  اما اگه این وسط بچه ای بدنیا اومد بچه کدومه؟ یادمه استادمون می گفت اعراب جاهلیت هم اینکارو می کردند و بچه به هرکی شبیه تر بود اون می شد پدرش
  ثالثا چقدر چندش آوره فکرشو بکنید
  اح اح اح حالم از این زن بهم خورد

  Thumb up 1 Thumb down 0
 • omid

  hivan ham in kara ro namikone vaghean mondam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-??

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • فرشته

  %%- جدای از نظر شخصیم نسبت به کلیت این قضیه، فکر می کنم وقتی در بعضی جوامع از جمله ایران چند همسری برای مردان امکان پذیر هست پس شکایت کردن راجب این مطلب چه بیهوده است. تنها فرق اینها اینه که چند همسری برای زنان به اندازه مردان ارجاع تاریخی نداره برای همین افراد متعجب می شوند. سپاس

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • مصطفی

  خداکنه فقط به همین دو تا اکتفا کنه ، بیشتر نشه
  تو بعضی از شهرستان های ایران هم اکثر زنها یه دونه ثابت دارند و تعدادی متغیر که به صورت مخفی زندگی میکنند :)>- :-L

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • شهرام

  قباهت داره….
  خیلی زشته…
  نمیشه ۱زن با دو مرد شبا همبستر بشه…
  جدی چطور میخوابن….

  Thumb up 1 Thumb down 0
 • مهدی

  به نظره شما چرا در همه جایه دنیا این قضیه امری قبیحو زشته و هیچ کجای دنیا این قضیه رو تائید نیم کنن و در تاریخ هم از گذشته چنین قضیه ای رد شده چرا مردان می توانند چند همسر داشته باشن و لی زنان نمی توانند

  Thumb up 0 Thumb down 1
 • ali

  خوش بحال زنها…………….
  وایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • parsa

  من به نوبه خودم این زن رو محکوم میکنم …واون مردان بی لیاقت هم برای مردن خوبن ….همچین مردانی باید برن بمیرن.اگه اینجور میشد روزگاربچرخه خب پا روی پا بند نمیشد …..البته فکر نمیکنم در جامعه ما ایران همچین مسائلی وجود داشته باشه ….اون کشورای اروپایی وباقی دیگه هستش که حتی بدتر از این هم رواج داره ….مثلا ازدواج همنوع که خیلی عمل کثیفی هستش [-X

  Thumb up 0 Thumb down 1
 • mojtaba

  حالم بهم خورد :-& :-&

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • یه ناشناس

  سلام به تمام دوستان نظر تک تک شما محترم چون هر کدوم از شما یه انسان و هر انسان یک نظر و عقیده داره که دلیلش هر چیزی می تونه باشه
  ولی می خوام به اقای علیرضا بگم در تمامی نظرات باهات موافقم وخوشحالم که هست کسی که همچین نظر و عقیده داره و بهش برای داشتن همچین طرز فکر تبریک میگم =D>

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • mr.amir

  چه مردای خری به جای این که برن دوتا زن بگیرن میرن دو تایی یه ئزن میگیرن…

  Thumb up 1 Thumb down 0
 • زهرا

  واقعا زشته

  Thumb up 0 Thumb down 1
 • ناشناس

  آهان!… بعد اونوقت وقتی یه مرد با ۳ت زنش زندگی میکنه بعدشم میارنش تو تلویزیون زشت و قبیح نیست؟
  واقعا متاسفم واسه این فکرای خراب

  Thumb up 0 Thumb down 1
 • m

  خیلی جالبه بنظر من باید رفتارهای جدید را برسی کرد شاید یه عده مخالف یا موافق باشن وهرکس نظری داره ولی بنظر من چرا که نه!باید با دید مثبت نگاه کرد برای جوامع وبشریت امروزی شاید یکم ثقیل باشه ولی به احتمال قوی یه روزی این پدیده مثل همجنس گرای عادی میشه.شما آیا دوتا چیز یا انسانو با هم دیگه نمیتونین دوست داشته باشین جواب بیشتر مردم بله است حالا این خانوم یکم بیشتر دوست داره همین وبس.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 • حسام

  بین تمام موجودات اعم از انسان و حیوان زیاد دیده می شه که مرد چند جفت ماده داشته باشه . ولی عکس این قضیه بین هیچ حیوانی دیده نمی شه .
  خیلی هم واضحه که اگر مرد دو زن داشته باشه این دو زن هیچ تاثیری از هم نمی گیرن ولی زن میزبان بدن مرد هست و هر نزدیکی تفاوتی در بدن اون ایجاد می کنه . به همین دلیل هست که هیچ دینی چند شوهر داری رو مجاز نمی دونه و زن حتی در طول بارداری حق ازدواج با مرد دیگری رو نداری ولو اینکه عده اون تمام شده باشه …
  به هر حال این زن و کسانی که باهاش موافقند روی تمامی حیوانات رو سفید کردند و باید بهشون تبریک گفت …

  Thumb up 2 Thumb down 0
 • ساناز

  حال من هم از اون مردای بی غیرت به هم خورد
  خاک بر سرشون

  Thumb up 1 Thumb down 0
 • علیرضا

  این نظر شماست ، و قطعا” می توانید هرگز چنین روشی را در زندگی خصوصی خود انتخاب نکنید . با این حال خواهش میکنم از آنجایی که متن خبر بسیار ناقص و فاقد اطلاعات کافی است ، موضوع را از زاویه دیگری نگاه کنید
  خانم ها بر اسای فطرت خود ، بسیار وفادار تر آقایان هستند . من فکر میکنم این خانم با نهایت بزرگواری و به دلیل عشق به فرزندانش حاضر نشده که آنها را ترک کند و همسر دوم این خانم با احترام به خواسته او شرایط را پذیرفته ، من ایمان دارم ارتباط این خانم با همسر اولش تنها به خاطر فرزندانشان میباشد و مطمئن هستم با توجه به اینکه با فزرندانشان زندگی میکنند قصدشان هرزه گری و شهوت رانی نیست که اگر بود کلمه ازدواج دیگر در بین آنها معنایی نداشت و بر اساس منطق روشهای بهتری برای هدفی که شما برای آنها متصورید در اختیار داشتند و دوستانی که نگران نحوه خوابیدن و تعیین تکلیف بچه های احتمالی هستند ، مطمئن باشند در قیامت هیچ سوالی راجع به این افراد از ایشان نخواهند پرسید . به جای این که همه چیز را از منظر جنسیت آلوده به هرزگی و بدکاره جلوه دادن دیگران ببینیم ای کاش به امور خودمان رسیدگی میکردیم.
  «ای کسانی که ایمان آورده اید! … از بسیاری از گمان ها بپرهیزید، چرا که بعضی از آنها گناه است »

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • مصعود

  الآن آزمایش ژنتیک هست عزیزم.
  دوران پیامبر که نیست الآن:))

  Thumb up 0 Thumb down 2
 • علیرضا

  با عرض احترام و ادب خدمت آقا مهدی
  ۱ – ظاهرا فقط نظر مخالفین به شما انتقال داده شده ! مطمئن باشید نظر بسیاری در دنیا خلاف این است و اکیدا” آن را زشت نمیدانند . در حقیقت این یک مسئله شخصی است و هرکس حق دارد شخصا راجع به آن تصمیم بگیرد
  ۲ – این موضوع نیازی به تایید دنیا ندارد ضمن آنکه بسیاری هم تایید میکنند و ملاک این تایید یا تکذیب صرفا سلیقه شخصی است . مانند صدها مسئله در دنیا که موافقان و مخالفانی دارد و در هر زمان بنا به شرایط صدای عده ای بلند تر است
  ۳- آیا تا کنون اسناد معتبر و قابل استناد تاریخی در رد این موضوع را ، به چشم خود دیده اید یا صرفا نقل قول شنیده اید ؟
  ۴ – چون ما مردیم دیگه ! میتونیم لابد
  ۵ – اگر از نوشته های من تصور میکنی که موافق رفتار ایشان هستم ، زود قضاوت کرده اید . من نه موافقم و نه مخالف ، چون فکر کنم اولا حق ندارم راجع به رفتار شخصی و زندگی خصوصی آدمها کنکاش کنم و قضاوت نمایم و هم اینکه یقین دارم هیچ انسانی هیچ وقت اشتباه نمیکند و همه ما با توجه به شرایطی که در آن قرار داریم همیشه بهترین تصمیم را میگیریم و مطمئن هستم آنها نیز همین کار را کرده اند و از تصمیمی که گرفته اند ظاهرا” رضایت دارند
  ولی صادقانه بگویم در نهایت خداوند در مورد ما قضاوت خواهد کرد که داوریست عادل و مشرف به همه امور و آگاه به همه شرایط و نیت های پیدا و پنهان ما
  آنچه نظر مرا جلب کرد صداقت و شجاعت این افراد بود . فکر میکنم آنچه انجام داده اند بسیار جوانمردانه تر از خیانت پنهانی بوده است .
  ضمن آنکه قصد قضاوت ندارم ، مدام این جمله را در درونم زمزمه میکنم ” اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید”
  بسمه الله الرحمن الرحیم
  قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ النَّاسِ (۱) مَلِکِ النَّاسِ (۲) إِلَهِ النَّاسِ (۳) مِن شَرِّ الْوَسْوَاسِ الْخَنَّاسِ (۴) الَّذِی یُوَسْوِسُ فِی صُدُورِ النَّاسِ (۵) مِنَ الْجِنَّةِ وَ النَّاسِ (۶)
  صدق الله العلی العظیم

  Thumb up 0 Thumb down 1
 • ناشناس

  خاک بر سرت چه انشاءالله ی هم میگه !!! واقعا” که

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • ناشناس 2

  چه دختر پاک ونجیبی ،خیلی خوشت اومده ، ۸->

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • تهمینه

  مسخره

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • علیرضا

  تا یار که را خواهد و میلش به که باشد
  از صمیم قلبم از شما تشکر میکنم

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • همون ناشناس

  دل طلب جام جم از ما می کرد انچه خودش داشت زبیگانه تمنا می کرد

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • m

  انسانها یه روزی آدم خواربودن حالا کمتر آدمخواری پیدا میشه.یکی گوشت سگ میخوره یکی نمی خوره.همانطور که میبینی انسانها متفاوت هستن.درمورد همبستری همونطور که مردای دوزنه با زناشون همبستر میشن یه شب با این یه شب با اون این دیگه پرسیدن داره.شما چطور میخوابین اونم مثل شما.کافی بایه دید دیگه به این قضیه نگاه کنی.یکم خودتو بذار جای اون خانومه متوجه میشی که چه حالی داره.موفق باشی.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • میترا

  برو یکم مطالعه کن.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 • باران

  کسانی که از این بی غیرتی حمایت می کنند وقتی بفهمید چند تا با با دارید چه حالی پیدا می کنید بنده نه بعنوان یک مسلمان بلکه بعنوان یک انسان انرا مذموم و محکوم می دانم

  Thumb up 1 Thumb down 0

نظرسنجی

وضعیت اقتصادی کشور و معیشت مردم را در سال 93 چگونه می بینید؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

آخرین اخبار و مطالب

پربازدیدترین مطالب امروز