خرید vpn

خرید کریو

خرید vpn

خرید کریو

خرید vpn

خرید وی پی ان

خرید kerio

دانلود فیلم

 اعدام سه قاچاقچی در اردبیل

ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

صفحه اصلی » اخبار , حوادث , گوناگون » اعدام سه قاچاقچی در اردبیل
کد خبر : 571675

اعدام سه قاچاقچی در اردبیل

لحظاتی قبل سه قاچاقچی و سوداگر مرگ در محوطه زندان مرکزی اردبیل اعدام شدند. به گزارش مهر، این حکم پس از تائید در دادگستری کل استان اردبیل و قوه قضائیه و پیرو اعدامهای گذشته قاچاقچیان موادمخدر در اردبیل، صبح امروز در اردبیل به اجرا گذاشته شد. این سه سوداگر مرگ به جرم خرید و حمل…

لحظاتی قبل سه قاچاقچی و سوداگر مرگ در محوطه زندان مرکزی اردبیل اعدام شدند.

به گزارش مهر، این حکم پس از تائید در دادگستری کل استان اردبیل و قوه قضائیه و پیرو اعدامهای گذشته قاچاقچیان موادمخدر در اردبیل، صبح امروز در اردبیل به اجرا گذاشته شد.

این سه سوداگر مرگ به جرم خرید و حمل موادمخدر از نوع هروئین به میزان ۱۰۵ گرم و ۴۹۸ گرم و تریاک به مقدار بیش از ۱۶۰ کیلوگرم دستگیر شده بودند.
 
به گفته یوسفی مدیر روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان اردبیل با اجرای مقتدرانه احکام اعدام قاچاقچیان موادمخدر در اردبیل، وعده های رئیس دادگستری استان به مردم در مبارزه بی امان با بلای خانمانسوز موادمخدر، یکی پس از دیگری تحقق می یابد.
 
پیش از این رئیس کل دادگستری استان اردبیل از صدور حکم اعدام حدود ۴۰ نفر از قاچاقچیان و سوداگران مرگ در این استان خبر داده بود.

غلامعلی رضایی یادآور شده بود هم اکنون تعدادی از احکام صادره مراحل قانونی لازم را طی کرده‌اند و به زودی به مرحله اجرا در خواهند آمد.
 
وی که در جمع مردم اردبیل سخن می گفت تاکید کرد: در آینده نزدیک مردم استان اردبیل شاهد اعدام دشمنان دین، اخلاق، هویت و باورهای ملت خواهند بود و دستگاه قضایی دغدغه خانواده‌ها در خصوص موادمخدر را با اعدام سوداگران مرگ پاسخ خواهد داد.

مطالب مرتبط

ویژه های ایران ویج

دیدگاهها (۰)نظرسنجی

وضعیت اقتصادی کشور و معیشت مردم را در سال 93 چگونه می بینید؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

آخرین اخبار و مطالب

پربازدیدترین مطالب امروز